SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W stronę Szczęścia... DZIENNIK

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
To ostatnie to jakaś magia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
nom ,ale taka magia mi jest na rękę .Jutro ide na wagę ,i pooglądam sięw lustrze ,dodam że od 3 tyg kcal coraz więcej a fatu coraz mni ))

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
18.12
DNT
Siemaneczko, dziś wolne już takie totalne ,do szkoły nic nie ma ,trening dopiero w sob więc mogę się byczyć !
Zrobiłem zakupy trochę już na święta,ponad 1.5 kg czekolady
Dorzucam dzisiejsze jadło i wczorajsze ciastka
PONDRO!








Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
19.12
dnt

Dziieeeeeń doberek
Dziś jak co tydzień w piatek staje przed lustrem ,robie generalny przegląd i potem ide na wagę , no i zgadujcie co się dowiedziałem .......
w ubiegłym tygodniu waga 60.00 dziś 59.4 ja co tydzień kcal dowalam a widać mój metabolizm to chyba turbina odrzutowca,dorzuce wam zdjęcie . to już ostatnie ważenie ,następny piątek to już święta więc ani myśle na wagę wchodzić ,no nic tyle potem jaką szame czy coś dorzucę(nic nie obiecuje),lece do szkoły UDANEGO DNIA






Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
No witam po raz kolejny , byłem znów na zakupach ,myślę że można je do lekkich aero zaliczyć tyle się po sklepach olatałem ,i potem jeszcze ten balast do domu wlekłem na plecach ,z 10 kg by naliczył
Dzisiejszy jadłospis + posiłek z przed kilku dni :







Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-12-19 12:39:36

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
TRENING
20.12

Rozgrzewka 5-10 min
4 obwody


1) Unoszenie nóg wisząc na drążku (m. brzucha) 12-15 powtórzeń(staram się prostować nogi) a do tego na zmianę dragon flag
2) Wspięcia na palce na jednej nodze (łydki) 15-20 powtórzeń + 5kg + do utrudnienia staje pod futryną i .... no wiecie jak to działa
3) pistolety -8/8/5/5powtórzeń
4)Podciąganie na drążku podchwyt rozstawa rąk na szerokość barków (m. pleców)(i tu zaczynam już schodzić jak najbliżej do pełnego wyprostu)
5)Pompki różne warianty/(m. klatki piersiowej) 10-12 powtórzeń np :/ pompki z bardzo szerokim rozstawem rąk
6)Pompki takie na barki dupa wysoko na ugiętych nogach pod skosem i opadamy jak do pompek tylko z przełożeniem ciężaru na barki (m. naramienne) 8-10 powtórzeń+ na zmianę unoszenie z klatki ciężarka 8kg
7) sztangielki ,Młotkowe uginanie 12kg 3 serie (m. dwugłowe ramion)
8) Pompki diamentowe na podwyszeniu x2 i x2pompki odwrotne na podwyższeniu (m. trójgłowe ramion)10-12 powtórzeń
9)Przedramiona --- chantelki,sztanga uginanie /zwis na drążku ( tu to zawsze jest freestyle)

Po treningu 3 seryjki nachwyt ,progresik +1 pow co tren .... 3x 5/5/5 itp ...,dokładne ,techniczne powtórzonka.
i rozciąganko po treningu.
Czas całego treningu + rozgrzewka i rozciąganie mieści sie w 1h


Tacowe:

Zmian jako takich do treningu nie wprowadzam,został mi jeszcze trening poniedziałkowy oraz jutro i we wtorek rozciąganie.Ogółem dziś trening nie był zły progres jest co najważniejsze ,ale jakoś dziwnie się czułem ,gorzej z utrzymaniem niskiego tetna,trudniej się oddychało,przypuszczam że ciśnienie...W moich treningach nie przywiązuje rygoru co do czasu w jakim zmieści się cały obwód ,do każdego ćwiczenia podchodze bez zadyszki.Okres jaki poświęciłem na ten trening jest jak najbardziej wykorzystany ,czuje że wyciągnąć by się dało więcej niż na obecną chwilę ... nie ma co jednak gdybać ,ja widzę przeogromny progres na tle tych niecałych 2 miesięcy i ostatecznie jest Zaj**iś*ie.

Nom do świąt nie daleko więc panie/panowie nie poddajemy się i wytrwamy te 3 dni PONDRO






Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-12-20 16:47:41

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
Witam witam

Dziś lżej :

-4x progres do planch
-7x progres do l -site
-stanie na rekach
-mostki 3x5/7/6

Ma ktoś pomysł co do tych moich nadgarstków jak by je wzmocnić ,ale nie ściskacze ani tego typu bajery bo to już testowałem ,z góry dzięki.
U mnie dziś nawet snieg posypał ale temperature mam na + i lipa .
dorzucam jadło z dziś ,3majcie się YOŁ

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
22.12.2014

Trening

Rozgrzewka 5-10 min
4 obwody

1) Unoszenie nóg wisząc na drążku (m. brzucha) 12-15 powtórzeń(staram się prostować nogi) a do tego na zmianę dragon flag
2) Wspięcia na palce na jednej nodze (łydki) 15-20 powtórzeń + 5kg + do utrudnienia staje pod futryną i .... no wiecie jak to działa
3) pistolety 4x8/9/5/5 powtórzeń
4)Podciąganie na drążku podchwyt rozstaw rąk na szerokość barków (ZACZYNAM SCHODZIĆ CORAZ NIŻEJ)(m. pleców)
5)Pompki nogi w górze(coraz wyżej)/(m. klatki piersiowej) 10-12 powtórzeń bądź pompki z bardzo szerokim rozstawem rąk
6)Pompki :tułów uniesiony i pompujemu na barkach m. naramienne) 8-10 powtórzeń+ na zmianę unoszenie bokiem /z klatki (tu dochodzi chantel
7) suplinacja 10 kg 4x(m. dwugłowe ramion)
8) Pompki diamentowe x2 i x2 diamentowe z nogami na podwyższeniu(m. trójgłowe ramion) 8-10 powtórzeń
9)spięcia przedramion /zwis na drążku (m. przedramion) 15-20

po treningu rozciąganie

TACOWE:

Tym oto treningiem zakończyłem cykl.Trening był zrobiony od początku do końca ze skupieniem i przyłożeniem do każdego ćwiczenia/serii i powtórzenia .Podsumowując bardzo duży progres w unoszeniu nóg na drążku już prawie je prostuje ale jeszcze trzeba popracować ,podciąganie jak najbardziej na ++, i wiadomo inne ćwiczenia z czasem też wykonywałem coraz lepiej i dokładniej lecz najlepsza progresja jest w/w ćwiczeniach.
Jeśli ktoś się jeszcze waha co do tego typu treningu to jego strata niech robi splity czy co tam sobie ubzdura ,na start ten program jest po prostu perfekcyjny .Z mojej strony na temat treningu to tyle czekam na wasze opinie pytania ... Dorzucam foty szamy i jadłospis .
Dzięki tym co to czytają






Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
YOŁŁ

Doczekałem się już jutro wigilia czekałem jak dziecko na zabawkę .
Koniec wypisków z treningów i diety najprawdopodobniej do końca roku ,wystartuje jak odrzutowiec od nowego roku
Bez zbędnego pitolenia :

Szczęśliwych, kojących,
przeżytych w zgodzie
ze światem i z sobą samym,
pełnych życia i miłości
świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego sylwestra życzy ADAM


Wrzucę aktualną fote ale jest to tylko brzuch ze względu na to że o niego walczyłem najdłużej i jest moim priorytetem.
Jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT





Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-12-23 19:02:09

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Wesołych kolego!

Ale brzuch zalany, nic tylko redukować. :D
Żartuję oczywiście.

Jak książka? :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyne cm3

Następny temat

Pytanie :D

WHEY premium