SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W stronę Szczęścia... DZIENNIK

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13318
to dobrze że szukasz motywacji do treningów też teraz ćwiczę tym planem z tym ze jutro dopiero drugi trening. będę zaglądał do dziennika i śledził poczynania . pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
ja dziś wolne a jutro też trening , drugi trening czterema obwodami ,progres widzę jest spoko

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
a odnośnie ,odnawiam pytanko co do gimnastyki, mam trening pon/śr/sob nie ma przeszkód w rozciąganiu/gimnastyce w czwartek/piatek ?
No i moje papu




Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-12-02 18:46:59

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13318
nie wydaje mi się żeby gimnastyka przeszkadzała ale to tylko moje zdanie, widzę szamka i jogurcik 0 % ja nie przepadam za takimi wole naturalny lub grecki i sam sobie dodać jakiś owoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
jadłem zwykłą jogobellę i tę i różnicy w smaku prawie nie ma a makro nie do poznania ,naturalne też wcinam ale ile można

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
Dzień doberek ,pogoda że aż skrzypi pod butami ,bez wietrznie ,samopoczucie zaj****te , no to do szkoły i trening !

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
BRY ,no i już po treningu ,poszło gładziutko ,i tak jak do tej pory nie mogłem zrobić ani jednej pompki na 1 ręce tak dziś poszły dwie :),No a co z wami jacyś nie piśmienni jesteście ,dawać jakieś pytania czy co ...
No i motywacja na dziś ,Dla Tych Co Trening Przed Nimi Powo



Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
Dzień treningowy

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
Udanego Dnia

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
Siema, siema
Możesz podać przepis na ciasto z poprzednich stron? (najlepiej z makro)

Planujesz coś kiedyś z ciężarami, czy tylko własne ciało?
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyne cm3

Następny temat

Pytanie :D

WHEY premium