SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W jakich ćwiczeniach stosować progresję?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dzięki za info. Czyli np. w pierwszej serii danego ćwiczenia robię 15 powtórzeń, w drugiej też 15 powtórzeń, a np. w trzeciej już nie będę miał siły to mogę zrobić 14 lub 13 tak?

>>> Tak

To może jednak poćwiczę jeszcze te 2 tygodnie na masę, a potem zrobię porządniejszą redukcję. Redukcję zamierzam robić dlatego, że robiąc przed treningiem dzielonym plan obwodowy miałem o wiele za dużo kalorii(niestety) i wyrósł mi dość spory brzuch.

>>> Tak bylo by najlepiej

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
pozwole się wtrącić

zaznacze jedynie że ręki sobie uciąćnei dam ale sie dowiem zaraz czy dobrze mówie

wydaje mi sie że zmiana diety z +500 na - 500 może być zbyt dużym szokiem dla organizmu i ucinanie kalorii powinno następować w sposób łagodny.

mała konsultacja z kolegą Domerem potwierdza moje twierdzenie więc lepiej tnij kcal powoli a nie od razu - 1000

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-04-20 15:46:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Czyli mniej więcej za 2 tygodnie jak będę mieć tydzień przerwy w treningach. Wtedy zacznę obcinać kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Czyli mniej więcej za 2 tygodnie jak będę mieć tydzień przerwy w treningach. Wtedy zacznę obcinać kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jest tak

kończysz mase zaczynasz obcinać kcal i obcinasz je każdego dnia ale nie -1000 ale - 50 , - 100 tak żeby w ciągu powiedzmy 2-3 tygodni regeneracji zejść do powiedzmy - 800 a potem zaczynając redukcje , ciachnąć jeszcze te 200 i powinno być ok zapytaj konkretnie w odżywianiu jak chcesz to ci napsizą czemu co i po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Też mi sie tak właśnie wydaje, że z dnia na dzień obci ęcie takiej ilości kcal to błąd, ale kiedyś sie pytałem Qazara czy można obciąć kilkaset kcal z dnia na dzień i powiedział że tak:/. Ale lepiej nie ryzykować i obcinać stopniowo. Dzięki za radę Niwix i oczywiście dzięki Mawashi za pomoc i radę żebym jeszcze trochę z masą pojechał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
czy mozna ? oczywiście że można , ale lepiej bęzie jeżeli przeprowadzi sie to powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Nie napisałem w tym temacie o dość poważnym problemie który mnie dotyczy. Mianowicie bardzo mało śpię. Obecnie sypiam tylko 4 godziny na dobę bo więcej po prostu nie umiem. Biorę na noc 2 tabletki zawierające walerianę i magnesium asparticum i nic nie pomaga. Czy jest wogóle sens ćwiczyć przy 4 godzinach snu? Czy mam szanse zrobić masę przy tak krótkim śnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
I jeszcze mam pytanie, czy jeżeli nie umiem zasnąć to czy leżenie z zamkniętymi oczami ale z pełną świadomością co sie dzieje wokół coś daje czy nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Moj kolega tez tyle sypia, robil nawet specjalistyczne badania bo jego zona jest znowy strasznym spiochem i stwierdzila ze musi byc chory
Okazalo sie ze jest z nimwszystko ok, a jego organizm szybciej sie regeneruje (on ten czas poswiecal na nauke, skonczyl prawo bez problemu). Co prawda nie cwiczy na silowni ale duz jezdzi na rowerze i biega (codziennie rano na zmiane).

Nie wiem czy w Twoim przypadku jest tak samo, ale ja bym sie zbytnio nie przejmowal. Jak wstaniesz rano to przygotuj sobie jedzenie na caly dzien, przejdz sie na spokojny spacer - szczegolnie przed snem.
Mozesz sprobowac melatoniny, powinienes spac o godzinke dluzej. Bezczynne lezenie nie ma sensu, lepiej cos porobic w tym czasie. Zacznij sie martwic jesli zaniepokoi Cie stan zdrowia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedramie

Następny temat

''Skakanka''

WHEY premium