SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYNIKI VI MR SFD i IV MISS SFD - zapraszamy!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
rodstewart

[...]Z resztą jestem za przywróceniem oceniania zawodników MR SFD/Ms SFD przez osoby mocno związane z kulturystyką bądź fitness poprzez wieloletnie starty albo sędziowanie zawodów.


Ja również uważam, że decydowanie o wynikach przez sędziów było by dużo bardziej sprawiedliwe. Bo niejednokrotnie czytając oceny forumowiczów i klasyfikacje miejsc łapałem się za głowę...

Zmieniony przez - Aksel w dniu 2013-12-16 19:41:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ja natomiast uważam, że obecne rozwiązanie jest lepsze i mimo wszystko bardziej obiektywne, niż np. zeszłoroczne

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958486
w przypadku sędziów - też do końca nie było zawsze fair - poza tym dochodziły inne czynniki 'dodatkowe' które spowodowały, że byłem zmuszony zrezygnować po 5 latach z tej opcji sędziowania, przede wszystkim chodzi o rózne wymogi 'czasowe' , z sędziami miałem często utrudniony kontakt, musiałem się wielokrotnie przypominać, czasem poganiać, prosić , o różne kwestie - ja nie lubię odstawiać szopki i jak napiszę gdzieś , że wyniki będą w sobotę wieczorem tego i tego dnia, to nie wypada mi ich dawać 2 dni później, bo 1 z sędziów nie podesłał mi swojej oceny mimo że miał na to ponad tydzień czasu
Dlatego też z tego po prostu zrezygnowałem.
Każda forma głosowania ma swoje PLUSY i MINUSY - i naprawdę nigdy nie będzie takiej, która byłaby w 100% idealna, na żywo - na zawodach też nigdy taka nie jest, o czym nie raz jakiś startujący się przekonał boleśnie, taki to już jest sport , nie jest on mierzalny - nie wygrywa zawodnik z najlepszym czasem, czy wynikiem w kg, cm , itp.
Dlatego zawsze będą jakieś ale

Uważam , że forma głosowania była ciekawa i dobra , ale już mam plany drobnych zmian na przyszłoroczne edycje.
Chociażby takie, by nie było wiadomo po głosowaniu kto wygrał, bo tak naprawdę kto bardziej ciekawy ten znał wyniki od razu po zamknięciu głosowania, wystarczyło sobie zanotować głosy userów i modów i odpowiednio zliczyć.
Za rok musi byc jakiś okres niepewności , dlatego też zapewne - o ile zrobimy takie same zasady głosowania i oceny - po prostu głosy moderatorów będą oddawane także w tym samym okresie co użytkowników, też w tym samym temacie ale zaraz po oddaniu moderator swój głos skasuje i zostaną wszystkie ukazane dopiero wraz z wynikami .
Wtedy nie będzie wiadomo kto jakie miejsce zajął, bo głosy moderatorów będą mogły sporo pozmieniać - oczywiście w grę nie wchodzi żadna zmiana głosów (bo ktoś pomysli ,ze skoro ukryte to sobie potem moze pozmieniac) - nie ma takiej opcji, każda opcja zmiany wynikow czy głosów byłaby widoczna jako edycja posta i takie głosy nie byłyby zliczane.

Postaramy się dopracować to tak by satysfakcjonowało jak największą liczbę osób, bo wszystkich się nie uda uszczęśliwić ale do sędziów raczej nie zamierzam wracać (nic im nie ujmując) - jednak to nie na moje nerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
Przy sedziowaniu przez profesjonalistów i przez wszystkich userów i modów

jest jedna ogromna róznica:

sedziowie profesjonalni to ok 10-12-20 osób(nie pamietam ile dokładnie było) a aktualny sposób sedziowania to wybór kilkuset osób...


Jest to obojetnie ,jak na to patrząc-ogromna siła głosów i ogromna liczba aktywnych,zainteresowanych kibiców...

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-12-16 20:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958486
sedziow nie bylo nigdy wiecej niz 8 (rok temu 8 + sedzia zbiorczy z sfd tzn glos moderatorów dzialu galeria zdjec)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja z całą mocą popieram obecny system: to forumowicze tworzą forum, forumowicze głosują i wybierają osoby, które w ich mniemaniu zasługują na tytuł Mr/Miss SFD. Mamy im odmawiać im tego prawa, bo nie mają papierów sędziowskich?
Podzielam zdanie Banana - z sędziami nie zawsze było tak fair i pięknie jak się części osób zdaje (a pamiętam większość edycji Mr SFD i wszystkie Miss SFD). W przypadku Miss SFD zdarzyło się już, że sędziowie nie raczyli skomentować nawet 1 słowem poszczególnych zawodniczek.
W przypadku, kiedy głosy oddaje kilkaset osob trudno mówić, że coś nie jest fair. Jeśli ktoś ma wątpliwości - niech cofnie się do tematów do głosowania, tam każdego dnia podawaliśmy liczbę głosów, jakie każdy zawodnik/zawodniczka otrzymał(-a). Liczby mówią same za siebie.
Na forum mamy niejedną osobę z uprawnieniami sędziego. Ile z nich zagłosowało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
już otrzymałem bon, dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958486
tak , już każdy nagrodzony od sklepu SFD - powinien mieć bon na swoim mailu


Również dzisiaj wysyłam informację do Activlaba z nagrodami dla zwycięzców: juniora i miss sfd

Odnośnie Hiteca - brakuje mi ciągle zamówienia i danych od Sylwia2432 - proszę o przypomnienia jak ktoś ma z nią jakiś kontakt, bo chcemy to zamknąć do końca tego tygodnia.


Nagrody od firmy Iron Horse - zostały już przesłane do realizacji, możliwe , że do końca tygodnia je otrzymacie.

ATLETA ŁÓDŹ - brak zamówienia od Rodebert Borzęcki (Randall09), również proszę o info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Banan przepraszam ze byc moze pytanie sie powtarza ale kto zostal nagrodzony bonem za najlepszą ocene uczestnikow tak jak bylo zakladane:)? mozliwe ze przeoczylem

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

19 lat 1 rok około

Następny temat

ekto czy mezo

WHEY premium