SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYNIKI VI MR SFD i IV MISS SFD - zapraszamy!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Slowian223 MR SFD JUNIOR
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14059
Oczywiście, że chcę, przecież to większa nagroda niż każde pieniądze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
brawo Panowie! Świetna organizacja.
W końcu to największy konkurs kulturystyczny w Polskim Internecie.
Brawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Zdjecia z podium...












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
Witam

Przede wszystkim wyrazy uznania dla organizatorów zawodów i podziękowania za ogrom pracy włożony w całe przedsięwzięcie
Poza tym dziękuję za wszystkie głosy i komentarze oraz gratuluję wszystkim uczestnikom.

Podobnie jak Viki liczyłam na konkretną ocenę sylwetki przez profesjonalistów i jakieś rzeczowe wskazówki co do sylwetki ale rozumiem,że czas na przygotowanie filmiku był ograniczony.
Zawsze jednak miło dowiedzieć się,że spełnia się obowiązujące trendy plażowo-rekreacyjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 881 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16629
maj czerwiec będę kończył redukcję, więc jeśl będę dobrze się prezentował to chętnie wystartuje dla funu :)

"I'm gonna knock You out! Mamma said knock You out!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
dorotkastokrotka/Gesti - masti już chyba wytłumaczył, pomysł takiego 'podsumowania' narodził się bodajże 2 dni przed jego nagrywaniem, byłem pozytywnie zaskoczony taką opcją więc oczywiście się zgodziłem i na pewno jak na nagrywanie z marszu wypadło to bardzo dobrze i ciekawie.
Zdecydowanie lepsza opcja niż same suche wyniki jakie miałem zamiar wrzucić przy ich ogłaszaniu w sobotę wieczorem. Na pewno były pewne niedociągnięcia ale powtarzam pomysł filmu padł na szybko, osoby prezentujace/oceniające miały zapewne chwilę na spojrzenie na sylwetki - i tak bardzo fajnie, że dodały od siebie parę zdań komentarza (mniej - w przypadku kobiet, lub bardziej - w przypadku mezczyzn, trafnego), a nie tylko przeczytały kolejność z kartki.
Wątpie czy ktoś z nas zrobiłby to lepiej mając zaledwie chwilę na przygotowanie.

"Ostatnia sugestia-to były wybory Miss i Mrs SFD, więc może warto by dopuszczać do zawodów (lub chociaż specjalnie punktować) osoby,które tu,na forum, prowadzą dzienniki treningowe?"

TO by było bezsensu.
MR i MISS SFD - to zawody otwarte, a nie zamknięte tylko dla grona osób udzielających się mocniej na forum. Gdyby tak było to na tak wysoką frekwencję jak w tym roku, nie mielibysmy co liczyć.
Od 1 edycji do obecnej są oczywiście jakieś 'wymagania minimalne', w tym roku były one naprawdę bardzo delikatne , mam tu na myśli 'staż na forum' czyli okres od założenia konta to rozpoczęcia zawodów.
Osobiście chciałem trochę większych wymogów ale z drugiej strony w tym roku było tak dużo zmian, że do rozpoczęcia zawodów nie mogliśmy przewidzieć jak one wpłyną na ilość startujących itd. - dlatego nie chcieliśmy przesadzać.
Za rok raczej na pewno będę za tym by zwiększyć trochę wymagania i np. ustalić minimalną ilość napisanych postów na forum dla startujących - ponieważ chciałbym by osoby biorące udział w naszych zawodach ,brały też chociaż niewielki ale jednak - udział w życiu forum, niekoniecznie chodzi mi tutaj o prowadzenie dziennika, ale jakąkolwiek pomoc na forum w wielu działach jakie tutaj mamy.
Oczywiście te wymogi nie będą drastyczne - bo spodziewałbym się obniżenia liczby startujących dosyć znacznie , ale coś w stylu: kilka miesiecy stażu na forum + 100-200 wysłanych postów i może jeszcze drugie tyle przeczytanych, w tym kierunku 'wymogów' pojdziemy za rok.
Te liczby są tak śmiesznie niskie, że tym co chcą wystartować w niczym nie przeszkodzą, a Ci co mają tutaj dłuższy czas konto już zapewne dawno takie cyferki osiągneli.
Jednak specjalne nagradzenia za dzienniki treningowe i tym podobne - odpada; od takich nagród czy wyróżnień to są różne konkrusy wewnątrz-działowe, są moderatorzy , którzy mogą nagrodzić aktywną osobą np. jakimś bonem za aktywność czy w inny sposób ją wyróżnić.
Zawody to osobna sprawa i kwestia, nie chciałbym wprowadzać wymogów , które już na wstępie odstraszyłyby znaczną liczbę potencjalnych zawodników/zawodniczek.

Nie przesadzajmy.
Jest dobrze, ilośc startujących znacznie większa, wśród Pań szczególnie.
Nie chcemy tutaj nikomu na siłę nic utrudniać.
Wszelkie sugestie i propozycje zmian oczywiście mile widziane - ale w granicach czystego rozsądku.
To ma byc przede wszystkim dobra zabawa, przyjemna atmosfera a nie stres, przeżywanie i niepotrzebne nerwy z jakiegoś błahego powodu.

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-12-16 14:08:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Odnośnie oceny - bo w komentarzach przewinęło się to widzę już kilka razy:

W tym roku zmieniliśmy system oceny w porównaniu do zeszłych edycji.
Dlatego też nie do końca rozumiem drobne uwagi odnośnie 'profesjonalnej oceny' - takową owszem może i by się uzyskało np. rok temu, gdy w 2 etapie finałów głos decydujący mieli sędziowie - z reguły startujący lub byli zawodnicy / zawodniczki.
Sędziowie Ci mieli grubo ponad tydzień na ocenę zdjęć tylko 6 finałowych osób (lub mniejszej ilości jak nie było 6-tki w danej kategorii) , mogli wtedy przysiąść , pooglądać wiele razy zdjęcia i napisać trochę więcej niż 1-2 zdania.

Jednakże opcja z sędziami w tym roku odpadła z wielu przyczyn, a zasady oddawania głosów były jasne od samego początku, to pisanie o tym co teraz tutaj przeczytałem po ogłoszeniu wyników, uwazam za trochę nie na miejscu.

Odnośnie samego filmu - wspomniałem post wyzej, proszę nie traktować oceny zawodników/zawodniczek na filmie jako podsumowanie - bo ono w nim żadnym wypadku nie jest.
Wyżej opisałem dlaczego,ale wspomnę jeszcze raz jakby ktoś nie doczytał:
- pomysł filmu z takim podsumowaniem padł 2 czy 3 dni przed jego nagraniem
- odczytujący wyniki mogli równie dobrze po prostu przeczytać z kartki miejsca 1-6 w danej kategorii i też by było ok w takim przypadku
- nie mieli oni prawie żadnego czasu na przygotowanie , a mimo to często komentowali i dodali coś od siebie , więc proszę Was: postawcie się w takiej sytuacji jak oni, dostajecie teraz tyle zdjęć i macie na szybko przed kamerą zacząć oceniac , jakbyscie wypadli? Lepiej / gorzej?

Tego filmu nie było w żadnych planach przed rozpoczęciem zawodów, w trakcie i nawet po zakonczeniu etapu głosowania Ja się o tym dowiedziałem bodajze w srode i mi się pomysł spodobał, a także sam film po jego obejrzeniu oceniam jako bardzo dobry.

Możliwe , że za rok - skoro wielu osobom się również podoba - zrobimy to już jako STAŁY ELEMENT oceny finałowej 6tki i wtedy odpowiedni sędzia/sędziowie, którzy wcześniej będą mieć dużo więcej czasu na zapoznanie się z sylwetkami osób z miejsc 1-6 , będą mogli dać Wam wiele wskazówek, porad, profesjonalnie ocenić sylwetkę (wskazać braki ,mankamenty lub doradzić co zmienić). TO weźmiemy pod uwagę na pewno i wtedy będzie to wyglądało zupełnie inaczej.
W tym roku nie mogło mieć to miejsca, gdyż to wszytko powstało po prostu na 'spontanie' a na filmie jest przedstawione po prostu odczytanie wyników + i tak mocno rozbudowany komentarz, którego się ja np. nie spodziewałem i mnie on bardzo cieszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Banan ja rozumiem, że krytyka boli ale po to ona pada by móc się poprawić. Tak samo jak my krytykujemy film i mówimy co nam się nie podoba tak samo jako osoba startująca chciałabym by mnie konstruktywnie krytykowano a nie argumentują "nie bo nie". Takim typem krytyki jest ocenienie osoby, która wygrała zawody jako "forma rekreacyjno-plażowa" - mi by się zrobiło przykro - zarówno jak bym była tą co wygrała (tym bardziej słysząc to z ust osoby, która wie ile pracy kosztuje wypracowanie takiej sylwetki) jak i jako osoba, która wybierała Miss Bo to jest przecież moja Miss, moja jako użytkowniczki SFD bo ja ją wybrałam (jako jedna z wielu).
Od osób, które się na tym znają wymaga się profesjonalizmu - i jeżeli chodzi o Emila to jest pro na 100% tak Panie nie popisały się.
Przyznam, że chętniej bym usłyszała ocenę od Emila bo on podszedł do tego bardziej profesjonalnie - z jajem ale profesjonalnie.

Film był by fajną sprawą ale właśnie jak byście nie przekombinowali i osoby oceniające nie były z "łapanki" (że tak brzydko to określę) jak i nie były stronnicze.
Pomysł naprawdę fajny ale tylko jak osoba, która wypowiada się może się do tego przygotować - spojrzenie na zdjęcia z odległości 2m przez 10sek to nie jest ocena sylwetki przy takich zawodach. Tutaj trzeba się przyjrzeć się z bliska, porównać każdą z osób startujących.

Podsumowując Pomysł fajny, "łapanka" nie-fajna, liczę na poprawę za rok


A do Pań oceniających jeżeli to przeczytają - mowa jest srebrem ale milczenie złotem

Przepraszam Emila za przerobienie go na Kamila


Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-12-16 15:26:06

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
ale co ma mnie boleć ?
Chyba nie za bardzo się rozumiemy albo ja czegoś nie rozumiem.

Ja jestem z obecnej edycji bardzo zadowolony pod praktzcynie każdym kątem. Mimo, że jak co roku pracy nad tym było tyle, że szkoda gadać....(bardzo dużo). Jednak efekt końcowy - czyli ilość startujących, ich opinie, zadowolenie ,radość itp. to wszytko w pełni rekompensuje i sprawia , że za rok, na pewno znowu z kolejną edycją ruszymy.

Krytykować można po prostu bezpośrednio dane osoby, a nie nas jako ogół (organizatorów) - bo na to sobie po prostu nie mogę pozwolić - skoro wiem ile kto pracy włożył w zrobienie tych zawodów dla Was i że naprawdę wszystko było pilnowane jak najlepiej się da.

Jeżeli miałbym przyjmowac na klatę krytykę to owszem zrobię to, jak będzie ona konstruktywna i przedstawione zostaną konkretne argumenty, gdzie i co jest nie tak, co mozna poprawić ,co zmienic, nad czym się ewentualnie zastanowić - popracujemy wtedy nad tym w przyszłej edycji.

Jeżeli jednak konkretnie ktoś (w tym przypadku jak czytam to - panie komentujące sylwetki 'missek') zasłużyły na jakieś uwagi to proszę po prostu pisać bezpośrednio do nich.

Ja nie przyłożyłem się w żadnym stopniu do tego filmu - zobaczyłem go już po fakcie , jak każdy z Was.
Pomysł filmu i jego nagranie to w całości robota mastiego - i dla niego wielkie brawa, za kolejny poświęcony czas, za wymyślenie takiej opcji, za nagranie filmu, następnie jego zmontowanie, itd.
On też raczej nie miał żadnego wpływu na to , co kto mówi.

Też mam swoje uwagi co do opinii nt sylwetek w kategorii Pań (w filmiku) i nie wszystko mi się do końca podoba (do żadnej męskiej kategorii takich uwag nie mam) ale chcialem powstrzymać się przed komentowaniem , chociazby dlatego , ze ja nie jestem żadnym fachowcem w ocenie sylwetek (masti juz opisał 2 czy 3 str temu, że to nie jest takie proste, tym bardziej nie mając za dużo czasu na przygotowanie, przeglądając tylko 3 zdjęcia itd) oraz przede wszystkim mam nadal dużo pracy, nad już skończonymi zawodami i teraz mam grubo ponad 20 osób do nagrodzenia, co za tym idzie muszę pilnować wysyłki nagród, zbierania danych i całej papierkowej roboty i po prostu zbytnio nie mam czasu na dyskusje 'po fakcie'.


Oczywiście nikomu nie bronię wyrażać swojego zdania, tylko bardzo proszę by było ono rzeczowe i kierowane do danej jednostki.
Jak ktos ma jakieś uwagi np. do mnie ,do regulaminu zawodów, konkretne jasne argumenty co jest wg Was nie tak, co tu można poprawić , zmienić - to ja to chętnie wysłucham i się do tego ustosunkuje.
Uwagi kierowane do osób na filmie to już osobna sprawa - tutaj jedynie możemy wysłuchac, poczytać i za rok pomyślec czy to w ogole robić, a jezeli tak to na pewno będzie znacznie więcej czasu na nagranie i przygotowanie niż czysty spontan jaki wyszedł przy okazji tej imprezy https://www.sfd.pl/Reportaż_z_X_lecia_klubu_Fenix_Poznań_2013_12_13,godz_17:00-t989596.html


Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-12-16 16:15:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

19 lat 1 rok około

Następny temat

ekto czy mezo

WHEY premium