SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WHEY PROTEIN COMPLEX 100%- NOWOŚĆ!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Wogóle pomysł z serią "jednorazowych" porcji białek w saszetkach jest za***isty pod warunkiem,ze będzie to po sensownych cenach i dobrze dystrybuowane,bo faktycznie całkiem fajna sprawa w sytuacji awaryjnej podejśc do najbliższego sklepu z suplementami i sobie kupić tyle ile trzeba akurat,albo nawet zaraz po treningu na siłowni strzelić szejka itp.U mnie na siłowni przyrzadzają tak jednorazowe szejki,za co oczywiście sie płaci,ale ejst to z opakowań normalnysh sypane,a opcja z specjalnie robionymi jednorazowymi saszetkami mogłaby się okazać bdb alternatywą w wielu sytuacjach.

Jak nie przepadam za olimpem,tak wprowadzając takie coś przyplusowali by u wielu ludzi,bo tego chyba każdemu brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 581
kupiłem własnie to białko smak czekoladowy. Z mliekiem smakuje bardzo dobrze, niezle takze sie rozpuszcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60353
Ja mam wersje waniliową i musze stwierdzic ,ze cos z tym smakiem jest nie tak. Odczuwam metaliczno-gorzki posmak i to zarówno przy rozmieszaniu z wodą jak i mlekiem.

BTW : Widze, ze procentowa zawartość koncentratu i izolatu jest owiana tajemnicą. Mozna podejrzewac ,ze izolatu jest na tyle znikoma ilosc ,ze nie warto o tym wspominać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9222
Dla porównania:

100% NATURAL WPC/ PURE WHEY/ WHEY PROTEIN COMPLEX
BIAŁKO 77/ 80/ 75
TŁUSZCZ 2,5/ 2,5/ 7,8
WĘGLOWODANY 4,2/ 5/ 5,9


WPI

Zmieniony przez - BOLEUSZ w dniu 2006-12-31 13:11:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
kiedy beda jakies nowe smaki?

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jaki stosunek WPC do WPH ? inne firmy podaja takie dane (mam np. przed soba podobny produkt treca, stosunek wpc/wpi-wph - 3:2) wiec to chyba nie tajemnica handlowa.

aktualnie sa male opakowania, czy w PRZYSZLOSCI planujecie wprowadzanie wiekszych (5 lbs) ?? 5x zl za kilogram to bdb cena jak na male opakowanie, jakkolwiek zawsze moglaby byc nizsza w wypadku wiekszego zakupu (chyba ze planujecie jakies nizsze ceny przy zakupie calych palet/pakietow zamiast wprowadzania ekonomiczniejszych opakowan)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
WHEY PROTEIN COMPLEX 100% będzie dostępny tylko w opakowaniach foliowych 1000 g(750 g + 250 g Free) .Kilka folii pakowanych w displaye.

A co do pytania o stosunek wpc do wph/wpi to sie przylaczam ;]
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
obstawiam 20-30 % wpi, reszta WPC

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9222
specjalnie opracowany matrix białkowy- ultrafiltrowanego koncentratu białek serwatkowych WPC instant oraz zaawansowanego technologicznie izolatu białek serwatkowych WPI-CFM&#174; w formie instant.

I gdzie tu WPH, czytajcie dokładnie.


Ps. po co robic WPI i pozniej mieszac to z WPC ?

Zmieniony przez - BOLEUSZ w dniu 2007-01-08 12:34:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
inne firmy podaja takie dane (mam np. przed soba podobny produkt treca, stosunek wpc/wpi-wph - 3:2) wiec to chyba nie tajemnica handlowa.


he
nie do konca :D
akurat dzis wpadla mi przed oczy odpowiedz na podobne pytanie (znane forum made in USA) firmy Syntrax na temat udzialu bialek w ich produkcie flagowym Matrix 5.0 Protein Blend

odpowiedz byla w wolnym tlumaczeniu
"firmowa mieszanka" (www.dict.pl)

wiec jak widac nie jest norma odpowiedz dokladna
raczej jest to mily dodatek do dobrego produktu :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olimp whey protein complex 100%

Następny temat

Biogenix - Allegro

WHEY premium