SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węglowodany w diete ketogenicznej.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Witam,
Mam pytanie, mianowicie wchodzę w ostatni okres redukcji. Mam 80g węgli na cały dzień. Chciałbym zapytać jak w miare sensownie mogę je rozłożyć skoro rano około godziny 8:30 mam trening siłowy, a wieczorem o 20:30 sztuki walki. Czy te 80g rozdzielić po równo na 4 małe porcje okołotreningowe, czy np dać 50g rano do śniadania przed treningiem siłowym a resztę przed treningiem lub po treningu sztuk walk?
Dziękuję za pomoc, pozdrawiam ! ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Ok dzięki za bardzo fajny artykuł. Czyli ogólnie lepiej będzie jeśli te swoje dwie porcje węgli zjem np przed i po treningu (jeśli trenuje wieczorem) ? Tylko wtedy jest problem, czy od rana dam rade jakoś normalnie pociągnąć cały dzień bez węgli. Najbardziej by mi ich brakowało w śniadaniu, bo omlet z owsianymi płatkami daje mi fajnego kopa na cały dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
zastanowiłbym się w takim razie czy przy takiej aktywności fizycznej ketoza będzie najlepszym rozwiązaniem. Moim zdaniem nie, warto też ewentualnie przemyśleć rozkład treningów, chyba że jesteś zarówno zawodowym fajterem jak i zawodowym kulturystą i nie masz jak tych treningów inaczej rozbić by były w osobne dni.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Mam możliwość rozłożenia treningów tak by były osobno, więc jak radziłbyś mi wtedy spożywać taką ilość węgli? Trening siłowy mogę robić o każdej porze dnia, natomiast sztuki walki jedynie o 20:30.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
w takim razie daj tą porcję zawsze po treningu, czy to SW czy to treningu siłowym.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Nawet jesli po SW jest to godzina juz 22:30? :)
A do sniadania bez weglowodanow? Czy moze te 80g rozdzielic na dwie porcje po 40? I jedna porcja do sniadania a druga bezposrednio po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
tak jak pisałem daj calość po treningu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Tylko że u mnie też często pojawia się taki problem że jeśli np przed treningiem siłowym nie zjem w ogóle węgli to nie mam mocy praktycznie na treningu. Jest na to jakaś rada? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Kwestia adaptacji, tak jak pisałem daj całość po treningu, przy tak kosmetycznej dawce nie ma co kombinować pod gore, lub ewentualnie tak jak pisałem przemysł czy ketoza jest dla Ciebie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
A jaki byłby lepszy plan redukcyjny dla mnie, inny niż dieta niskowęglowodanowa? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
możesz choćby pomyśleć o rotacji węglami, więcej w dni treningowe, zero w dni wolne, wtedy w skali tygodnia wyjdzie Ci na to samo.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Tylko jest taki problem, że u mnie nie ma dnia nietreningowego, codziennie mam treningi a jedynie czasem w niedziele mam wolny dzień, to wtedy robie lekkie areoby ;) Może po prostu w dni treningowe tam gdzie mam 2x trening w ciągu dnia dawał bym więcej węgli a tam gdzie 1x to mniejsza porcja węgli ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza redukcja po masie

Następny temat

Pomoc z Dietą.

WHEY premium