SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vpx - NO Shotgun

temat działu:

Vpx

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 144825

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
Panowie w piątek przed treningiem wziąłem 1,5 miarki i znów nic może lekko większa pompa, jutro zaryzykuje z 2 miarkami i dam wam znać.Dodam że dałem koledze jedną miarkę i był bardzo zawiedziony bo też nic nie odczuł prócz zwiększonego ciśnienia i bólu głowy.
Zapomniałem napisać o smaku że jak dla mnie to tragedia bo smakuje jak rozpuszczalnik z cukrem, a w życiu gorzej smakował mi tylko ester stack(środek na wymioty)wie ten kto próbował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
jaką masz wersje? tą nową v3 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
I jestem po treningu przed którym wziąłem 2 porcje tego podobno wspaniałego środka i jak myślicie, znów nic. Z czystym sumieniem stwierdzam że g**** wart ten środek i nie polecam go nikomu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
mylisz sie kolego! ja biorąc 1porcje miałem kopa. dziś wziolem 2 i mega power i wytrzymałość. suplementy trzeba umiec stosowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
Teraz to mnie zdziwiłeś "umieć stosować" czy ty wiesz co piszesz.
Ja tylko wyraziłem swoją opinię, a musisz wiedzieć że każdy organizm jest inny i na każdego suple działają inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
bo z doświadczenia wiem ze wielu którzy korzystają z takich suplementów nie maja nawet dobrego treningu. zle stosuja je. np po jedzeniu...
później każdy wystawia nieprawdziwe opinnie...

np na NO XPLODE tez pare osob nazekalo ze nie działa... rozumiem ktoś jest uczulony na jakiś składnik okej... ale nie ma czegoś takiego żeby wziasc 3 porcje tak zaawansowanego boostera i żeby on porostu nie podziałał. brałem dużo stackow lub tez boosterow i nigdy nie było czegoś takiego ze na mnie nie działa cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
Człowieku ja ćwiczę parę latek i wiem jak brać suple i jak ułożyć dietę.
I jak mówię że nie działa to chyba wiem co piszę, to że na ciebie działają tego typu suple nie oznacza że na każdego będą działały.
I na tym chciałem zakończyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
ja wlasnie koncze cykl na tym shicie... biore po 2 miarki na pusty zaladek i nic... 0 pobudzenia a nawet przymulenie i niechec do cwiczen... pompa moze i jest ale tez nic specjalnego... tak jak napislaem na poczatku cyklu nie polecam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15010
Właśnie skończyłem nowego No Shotguna. Treningi miałem 2 razy w tygodniu o 7.30, więc zażywałem go na czczo i po 18-20 minutach czułem mrowienie w palcach i na twarzy. W weekend treningi miałem po południu, Shotguna brałem ok. godzinę po posiłku przed treningowym i też czułem mrowienie. Pobudzenie było, aczkolwiek chyba trochę mniejsze niż w starszej wersji. Siła poszła do przodu, masa również, ale to już zasługa diety. Rozpuszczalność lepsza niż w poprzedniej wersji, smak o wiele lepszy, nie mniej mogli by trochę ten smak poprawić :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Vpx - AEX NO

WHEY premium