SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vpx - NO Shotgun

temat działu:

Vpx

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 144835

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 636
Coś pieknego! jeden z lepszych suplementów typu "NO-PUMP", bardzo dobre połączenie stanowi z xpandem lub nitrobolon II + BCAA - Gorąco polecam efekty murowane !!! moja ocena 10/10!!!

"WHEN I DIE, BURY ME UPSIDE - DOWN, SO THE WORLD CAN KISS MY ASS"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 420
polecam bardzo dobry srodek dobre przyrosty siła i pobudzenie wielki plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
Jak dla mnie bardzo dobry mocna pompa wytrzymalosc sila :D ale ogolnie czakam na grudzien na cykl na universal animal pump ;D a co do shotguna to pisza zeby nie mieszac z mlekiem bo do kibelka rwie ale w sumie ja mieszam i nie takie zle ;p no i mnie do kibelka nie rwie a efekty naprawde dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 238
bardzo dobry produkt przedtreningowy, bardzo dobra pompa i regeneracja. Ogólnie bardzo silne pobudzenie ale bez skutków ubocznych ze strony ciśnienia krwi typu mroczki przed oczami czy uderzenia gorąca jak miało to miejsce przy NO Xplode Dość drogi ale wysokiej jakości skuteczny produkt

im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
Witam, wypowiadam się tu pierwszy raz oraz pierwszy raz na temat odżywek. stosuje ten produkt od dokładnie 4 treningów i powiem że efekty są ZA***ISTE! wcześniej brałem sam Gainer i dało mi co prawda masy ale na siłowni i tak ciężko było mi np. kończyć ostatnie dwie serie z ciężarem 60kg mówię o Klacie, i musiałem robić ostatnie kilka machnięć z pomocą kolegi. Teraz zażywam to 30 minut przed treningiem i chłopaki są w szoku pierwszy raz zrobiłem wszystkie serie SAM bez żadnej Pomocy przy czym ustanowiłem swój pierwszy poważny próg czyli 60kg bez większego wysiłku. mam 177 wzrostu i waże 74kg. :) Polecam wszystkim i pozdrawiam!

Walczyć Trenować POLONIA Musi Panować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
60 kilo wyciskasz i bierzesz takie odrzywki ? powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
Tak wyciskam 60kg chodzę na siłownie dopiero 4 miesiąc. a za odżywki i diete zabrałem się szybko bo chce ładnie przy***ać bez żadnych sterydów. mam dobrą diete i przestrzegam jej dzień w dzień, kupuje Gainer 3kg który starczy na prawie 2 miesiące + od kilku dni Shotguna który starcza na 25 treningów czyli ponad miesiąc w moim wykonaniu ponieważ trenuje 3x w tygodniu. przeszedłem już ogólno rozwojówke także chyba jest to odpowiedni czas na odżywki i innego rodzaju dopalacze. w 3 miesiące przytyłem od samego brania Gaineru niespełna 11kg. Pozdrawiam

Walczyć Trenować POLONIA Musi Panować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
do Artek90

PS. polecił mi te odżywki profesiionalista także jest O.K. :)

Walczyć Trenować POLONIA Musi Panować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55
jaka jest roznica miedz NO Shotgun MHF-1 a v3 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 705
Powiem tak. Super środek. Pompa naprawdę za***ista! Waskularyzacja naprawdę dobra. Pobudzenie też dobre. Smak to kwestia gustu, ale jak dla mnie pycha. Polecam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Vpx - AEX NO

WHEY premium