SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vpx - NO Shotgun

temat działu:

Vpx

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 144824

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
DT: no-s przed trg
xpand po trg
DNT: xpand po poludniu

ps. jak to Twój pierwszy cykl, to trochę przesada

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4625
Własnie jestem na 2 cyklu z mono, chcialem wyprobowac "amerykańskich wynalazkow" :D i porownac skutecznoscia z mono. Zrobie 1,5 miecha przerwy i do dziela ;)

Gdy przemawia masa... prawda milczy!


Należy poniżać ciało, aby tym wyżej wznieść ducha - S. Lem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 724
Osobiscie polecam Pawer Horse.Jedna pełna miarka z rana na pusty żołądek NO Shotgun 20 minut przed treningiem i połowa miarki Horse Pwer po treningu.Własnie jestem w trakcie takiej suplementacji + tauryna, bialko(AminoStar} i HMB.Jeżeli chodzi o siłe i wytrzymałość na treningu to wumiata przeszło wszelkie oczekiwania.To początek trzeciego tygodnia i wymiata ze 130kg w trzech powtyrzeniach (no to rekord w serii z jakiś 2 miechów w stecz) pchnełem się na 145 w 4 serii 4 ruchy normalnie bomba.Jeszcze mięsia temu te 145 kg pchałem na swieżo ledwo ledwo i to też musiałem miec dzień zazwyczaj szło 140 kg juz bez problemu a teraz bomba normalnie bomba poleca.Przypuszczam że zostanę posądzony o wspomaganie nietylko tym co wymieniłem ale Ja wiem swoje i taki zestaw polecam + za tydzień dołączą do tego CLouda i mam nadzieję że efekt będzie jeszcze lepszy.A co do X Panda Dobry suplement brałęm go w lutym wraz z After Shock Factor efekt dobry poszłem w siłe i "nowy wymiar" ale gdzie mu do NO Shotgun + Horse Powe jeszcze raz PANOWIE PANIE poprostu wymiata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 724
Wczoraj pękło w piętej serii 150 kg (dwar razy wycisnełem}.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
Właśnie koncze puszke tego specyfiku.Jeśli chodzi o stack przdtreningowy to bardzo dobry produkt.Pompa dobra i ogromna chęc do ćwiczeń.Kończysz serie i masz ochote na następną.Ogólnie bardzo silne pobudzenie ale bez skutków ubocznych ze strony ciśnienia krwii typu mroczki przed oczami czy uderzenia gorąca mimo że produkt zawiera całą mase no-boosterow.Tak jest po jedenej dawce.Teraz na próbe wziąłem 2 miarki uuuu pobudzenie takie że można tańczyć spiewac a przy okazji ćwiczyć naprawde trudno się skupić bo człowieka nosi . Hmmm 3 dawek nie próbowałem ale pewnie wpada się w szał Berserkowski.Jak dla mnie produkt wart swojej ceny.Nawet w połaczeniu z mono daje niezłe ewfekty nie mówiać z innymi formami kreatyny.Osobiście VPX+Clout i wypas cykl .

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 257


witam ja wziolem 4 miarki i nie czulem do tej pory zadnej pompy dlaczego? zazywam go tylko przed treningiem do 30 minut(przereklamowany szajs i tyle znam gosci ze pompe czuja juz po 1 miarce)

Zmieniony przez - Maxman2 w dniu 2007-06-07 11:44:26

Zmieniony przez - Maxman2 w dniu 2007-06-07 13:21:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
pewnie Ci podróbke wcisnęli mnie już wzięło od 1 porcji, super pompa a diete Ty chociaż masz?

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 257
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 257
jakim prawem usuneliscie zamiast pomagac to kasujecie tyle sie napisalem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
takim ze podales adres stronki ktora nie jest sponsorem forum

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Vpx - AEX NO

WHEY premium