SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vpx - NO Shotgun

temat działu:

Vpx

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 144836

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
jak chcesz na siłe to shotgun/no xplode + storm/horse power dla mnie najlepsze rozwiązanie i do tego jeszcze bcaa xtra i dobry trening i lecisz:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16009
Biorę od jakiegoś czasu ten suplement i muszę stwierdzić, że niestety nie jest wart tych pieniędzy.
Nie czuję pobudzenia po jednej porcji, na początku treningu zawsze idzie mi gorzej niż zwykle (bez tego suplementu) - jestem jakiś roztrzęsiony po tym. Po ok pół godziny ćwiczy się już dość przyjemnie. Próbowałem też Vapor, No-Explode i Nox Pump. Dwa pierwsze nie robiły na mnie żadnego wrażenia - prawie ich nie czułem. Natomiast nox to rewelacja, nic się z nim nie równa, szkoda, że już go nie można kupić w PL :(

Pozdrawiam
Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
sprobuj mesomorpha, conajmniej tak dobry jak dorian, mam do sprzedania za dobry hajs jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiecie ile shotgun zawiera krety w porcji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smak blusberry czy jakos tak smakuje jak guma do zucia super smak! reszta smakow smakuje tak samo i kiczowato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 999
DA SIE PIC;]powiem tak mam czuly smak ii nie wszystkie odzywki mi leza ale SG mozna pic spokojnie nie bojac sie ze sie zwruci<lol2>:P

aa pompka w hooj zaje*ista:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
Czy ja wiem powiem tak smak mam melon i strasznie slodki. Ale damy rade. Po paru treningach pompa fajna, troche glowa boli ale mysle ze to minie, a przyrosty opisze po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 999
no więc dziś skończyłem ową odżywkę...i jestem nawet zadowolony.Mianowicie na ławce poszło mi kilka kg w łapie tez ok 1cm.Smak przez cały cykl nawet wszedł...jedynie co mi nie smakowało to piana..gdy ja piłem pod koniec każdej miarki to była obrzydliwa...ale tak to "+" dla shotgun-a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
dawka 20g-nic 25-nic 37-lekka pompa i poprawa wytrzymalosci, zwieksze i zobacze co bedzie sie dzialo. Xplode lepiej na mnie dziala, zdecydowanie.

Zmieniony przez - karp007 w dniu 2010-02-22 19:57:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 208
Witam! a ja mam do was takie pytanko co myslicie o tym nowym xpand xtreme pump ?
zastanawiam sie nad wyborem shotgun a wlasnie ten nowy xp...
opinie maja dobre te oby dwa produkty wiec mam dlemat w co uderzyc :) no i co do tego brać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Vpx - AEX NO

WHEY premium