SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vpx - NO Shotgun

temat działu:

Vpx

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 144827

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też już prawie bełta puściłem przy końcówce cyklu, pod koniec praktycznie w ogóle nie działa już na mnie nawet 2 miarki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 976
To było z 3 lata temu był NO Shootgun w takich niebieskich opakowaniach z miarką w środku - nigdy nie dawałem podwójnej dawki, bo bym tego chyba już nie wypił... ohhh ciary mi idą jak myślę o tym smaku - jednak efekty dawało - było do tego bcaa i białko oraz węglowodany na trening...

Mnie wyśmiewają jak się pytam ludzi ile złapali na NO boosterze...
Ja Ci powiem, że jak ja brałem np. NO Shootguna to ciocie, i rodzina bytali się czy nie biorę sterydów...

Ja mam tak, po NO BOOSTACH, że łapię dużo woooooody tak od 3 do 5kg, ale potem to schodzi.

Mój rehabilitant od kręgosłupa w półtora miecha robił 5 kg, a potem schodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 237
to jadłes wtedy piewszego NO shotguna VPX. Ja też go mniej więcej 3 lata temu jadlem i samak jego byl okropny 2 razy na siłce się zbełtałem a jak go piłem to zamykałem oczy i na jednym wdechu:)

Dzisiejszy najnowszy MHF-1 jest o niebo lepszy w smaku mozna go pić ile wleźie tylko ciekawee jakie efekty...na to odpowiem na koniec cyklu zdjecia też wstawie:)

Pozdrawiam pakerów:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 976
Kosztował 180 - 200 zł :D
NO shotgun VPX

Hehe ja tego nie mogłem właśnie pierd___ąć jednym duszkiem :D :D :D właśnie dlatego go zwróciłem :D :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 237
Tak cene pamietam ale później spadla do 130zł na allegro jak dobrze pamiętam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4291
W czym mieszacie shotguna? Ściślej wersje V.3
Można w shakerze? Bo przy no-xplode konczyło się to wybuchem niemalże i mieszałem tylko w szklance łyżką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 976
lejek + butelka = revolucja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 237
Jak pisałem wczesniej będę zdawać wam relacje z treningu na NO Shotgu...dzisiaj minał 7 dzień treningu...

Jestem w pełni zadowolony z tego suplementu...podczas treningu czuję i mam wrażenie jak moje mięśnie rozrywają mi skure, piekne uzylenie jak dokrwienie mięsnia, szybka regeneracja cheć ciąglego treningu bez zmęczenia. Kończąc trening myślę już o nastepnym pozytywne uczucie i przechodzące dreszcze po całym ciele...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4291
podbijam pytanie

przemek686 - bierzesz v.3 czy mfh-1?
jak ze smakiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 237
Oczywiście biorę NO Shotgun MHF-1

smak coś w stylu ala grejfrut kolor po rozpuszczeniu z woda jest blada żółc.
Co do smaku to jest bardzo dobry w porównaniu do pierwszego NO Shotguna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Vpx - AEX NO

WHEY premium