SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vpx - NO Shotgun

temat działu:

Vpx

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 144833

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6760
na sklepie sfd dostępny jest tylko Vpx - NO Shotgun V.3, opakowanie tylko 644g a cena praktycznie taka sama jak za wcześniejszą wersję 810g. czyli pewnie miarek jest mniej i wychodzi mniej ekonomicznie? bo nie sądzę żeby w jakiś magiczny sposób ścisnęli wszystkie stare składniki w takim samym stężeniu w mniejszej objętości

https://sklep.sfd.pl/Vpx_NO_Shotgun_V.3-opis3438.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
skupienie, chęci ok, pozytywne odczucia.

smak jakieś chemicznie odbijające się jabłko, rozpuszczalność ok, dosyć sie pienił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1545
Siema, stosuje 5 dzien i jestem absolutnie zawiedziony , pobudzenia zero innych odczuć również brak. Jedyne co odczówam to dość dobra pompe po treningu która długo sie utrzymuje i siła +, ale nie wiem czy to konkretnie dzieki shogunowi.
Do tego supla jem mono vitalmaxu, witaminy, mutant massa, bialko ostrowi


Dodam ze nigdy nie bylem podatny na pobudzenie , kofeina nie dziala na mnie absolutnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 214
Siemanerrro!!!

Potrzebuję rady.
Miałem ostatnio 1,5 miesięczną przerwę (wcześniej ćwiczyłem przez 7 miesięcy i zrobiłem jeden cykl na mono). Miałem zamiar przećwiczyć teraz 1-2 miesiące suplementując jedynie białkiem, a po tym okresie zrobić ponownie cykl na mono. Jednak bardzo dużo pozytywnych opinii słyszałem o NO Shotgunie i zastanawiam się czy jednak po tych 2 miesiącach nie zrobić cyklu na No Shotgunie.
Co więc doradzacie??!! Lepiej zrobić jednak najpierw cykl na mono, a po następnych 2-3 miesiącach dopiero wziąść No shotgun, czy jednak od razu przejść do No Sh.?
A moje drugie pytanie: czym uzupełniać suplementację No shotgunem (oprócz oczywiście białeczka) - chodzi mi tutaj w szcególności o suplementację w dzień nietreningowy.
Z góry wielkie dzięki za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17134
NO Shotgun tylko przed treningiem. mono codziennie 2 razy po 5gram. białko zawsze jako uzupełnienie diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
pobudzenie pompa i duuuuuze chceci czyli dziala jak trzeba!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85
Super suplement, zażywam ją od 3 tygodni i widzę wzrost siły i wytrzymałośći.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
super suplement siła na duży + masa też.Ogólnie polecam tylko smak nie zbyt dobry takie jabłko z walerianą.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3859
Jak na razie najlepszy stack jaki miałem okazję stosować, a jadłem już: 2x Xpand, Deca Stack, Shock'a ze Storm'em, Swolen, V12 L.E. , Blast Cycle, Horse Power.
Ten działa na każdym treningu: siła +++, skupienie/motywacja +++, pompa +++. Walory smakowe-totalnie żadne-jakieś takie toksyczne, sfermentowane jabłka.

--->Public Enemy<---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Ostatnio polaczylem go z cell mass, nitrix i białkiem Olimp provit 85. Normalnie K***A explozja. Cena zestawu moze nie jest tania ale jak ktos ma szmal to polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Vpx - AEX NO

WHEY premium