SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vpx - NO Shotgun

temat działu:

Vpx

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 144828

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
a co do smaku to smierdzi gorzej niz bezdomnemu z reklamówki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
V3 kopie mocno! smak ok! nie zostaje posmak jak w przypadku marki controlled labs. pieni sie ale to pewnie wina bcaa.
kopie mocno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
mam V3, wczoraj wziolem pierwsza porcje... pompy w sumie za wielkiej nie czulem ale energi sporo przybylo, ciezary tez ciut wieksze bralem, ale z koleji dzisiaj jak wziolem to mnie bardziej przymulilo niz pobudzilo, biore razem z Green Magnitude... moze sie jeszcze rozkreci ale jak na razie troche jestem zawiedziony... napewno bez porownania do polaczenie x panda czerwonego i starego czarnego... po tamtym zestawie siedzialem na silce po 4 h 4 dni w tygodniu i jeszcze bylo mi malo... kop byl niesamowity :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
witam, wlasnie zastanawiam sie nad kupnem tego i mam pytanko, mozna to polaczyc z kreatyna mono? i jak stosowac te 2 odzywki razem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
kop niesamowity, ogromna chęć do ćwiczeń, pompa spora, choć mniejsza niż po poprzedniej wersji. ogolnie to przedluzyl mi sie pobyt na silowni (dodatkowe serie i cwiczenia):D Co do Ciebie Phomp to jak najbardziej mozesz stosowac z mono (osobiscie uwazam ze nawet powinno sie, jezeli zalazy Ci zeby po skonczonej puszcze zostaly jakies osiagi), w DT No-S 20 minut przed treningiem a mono odrazu po: 5-8 gr. w DNT 8- 10 gr podzielone na dwie porcje ( rano na czczo i w porze treningu)
zdr

==ON:D:D:D==

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 955
Stosowałem poprzednia wersję. Polecam w 100%. Pierwszy tydzień to wzrost wytrzymałości, od 2 tyg. ogormna cheć do cwiczen- treningi dłuższe i bez odpuszczania. Po ok 20 min od zazycia czuc na ciele coś jakby sie za duzo kawy wypiło- taki niepokój itp. Smak znośny,to jest najmniej ważne,rozpuszczalność dobra,ale zostawała pianka.Działanie wyjasnia naprawde wiele.Pompa, moc, wytrzymałość. Stosowałem razem ze Swole N,do tego stała suplementacja bcaa, hmb i odż. białkowa. Wszytkie wyniki na plus, tk.tłuszczowa na minus

wszystko jest kwestią czasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
po 2 wersjach (2 cylkach) 15 kilo wagi w gore 5 na lawce 10 w MC i z 5 w przysiadzie po tygodniu przestal kopac ale jak najbardziej polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Ćwiczyłem 2 cykle na Shotgunie. Jeden na V2 a drugi na V3. V2 okropnie smakował. Na samą myśl że trzeba to brać chciało się wymiotować. V3 był o wiele smaczniejszy. Jeden i drugi po jakimś czasie przestały kopać, ale mimo tego dawały mi motywację do wysiłku. Efekty bardzo dobre. Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
Jak dla mnie to ten produkt niedaje nic brałem ok. 2 lat temu pierwszą wersję i nic nieczułem i teraz jestem już w drugim tyg stosowania z cr2 i stwierdzam że znów jestem zawiedziony ani pompy ani pobudzenia tylko co zauważyłem to wzrost siły przy lekkim spadku wagi ale jestem właśnie w 1 tyg odbloku po ph i jak narazie prócz spadku wagi nic nieodczuwam.
Ale moja opinia o tym produkcie pozostanie taka sama dla mnie nanovapor,fierce dawały mi o wiele większego kopa niż nowy noshotgun ale tamtych miałem tylko próbki.
Nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
ja równiez nie polecam bardzo słaby kop taka sobie pompka sa o wiele lepsze produkty za tą cene. rok temu brałem xtreme stack i tez był za***isty :D kopał az miło po tym sa lewdo zauwazalne pobudzenie w w sumie go brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Vpx - AEX NO

WHEY premium