SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Visnioffy / 2013

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Dieta to jak zawsze na zasadzie , że jem co jest w domku ale zdrowo:)
Śniadanie to jakieś jajka + białko + orzechy
Szkoła ryż + pierś albo gainer
Obiad - zupa + 2danie , to co w domku , ale nie shity
trening
Po trn białko + rybka? pierś? ryż? makaron? kasza?
Kolacja zazwyczaj spontan, serek wiejski , jajka
+ Owoce często
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
No micha nie powala, sylwetka też, może jednak warto troche "poświęcic' sie diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Sylwetka nie ma czym powalać, skoro przez 4msc jedyna aktywność to 2wf w tygodniu i raz na 7dni nóżka...
Zero ciężarów, zero trzymania diety, dieta = cola + paczka chipsów i paluszków.
Adziu, chcesz mi pomóc z tą dietą? Staram się jakoś dokładać objętościowo np. ryżu czy coś, ale idzie to średnio.
PS. Oliwa z oliwy praktycznie odpada, nienawidzę oliwek i prawie rzygam jak to piję:< Nie wiem jak z olejami różnymi, ale z oliwą jest tak jak napisałem.
Dziś trening B, lekko , spokojnie , przyzwyczajam organizm:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Trening w piątek wypadł niestety, bo na razie ćwiczyłem na siłowni szkolnej.
Dziś 1.5h w nóżkę w deszczu i śniegu:P
Od poniedziałku już chodzę na siłkę publiczną, trening A i wypiski się zaczną na dobre;))
Pozdrawiam !;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiadomki ON :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
No siemka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
również bd zaglądał ,a co do oliwy z oliwek tez mi kiedyś nie wchodziła ale już nauczyłem się pić tak samo twaróg parę razy się zaprzesz i wypijesz/zjesz potem bd wchodzić. Wódka też raczej mało komu smakuje a wiele osób pije aby "wprowadzić się w stan upojenia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Oliwę piłem kiedyś ale od razu popijałem szklaną soku:D
Wódki nie lubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
tez ostatnio gralem w pile w deszczu :D bede odwiedzal

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Visnioffy
Oliwę piłem kiedyś ale od razu popijałem szklaną soku:D
Wódki nie lubię


Ja popijam od razu woda ,raczej w oliwie niema niczego czym można by było się delektować przynajmniej w mojej "biedrnkowej"

Ja ogólnie za alko nie przepadam.. choć porównując mój olej lniany od wódki to wole wypić wódkę ,jeśli chodzi o smak(ozywiście)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę do sprawdzenia.

Następny temat

Lysyy walka o masę ;D

WHEY premium