SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD czy normalna redukcja?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Nie ma reguły. Zwiększ cardio lub dodaj interwał i sprawdzaj. A Clen jak działa to chyba czujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Nigdy nie brałem wcześniej, żadnych skutkow ubocznych nie mialem, zadnego pocenia się ani mokrych pościeli. Jedyne co zauważyłem co puls w spoczynku +80, jednak nie wiem czy to zasługa clenu czy może trenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
U mnie występował szybki puls oraz drżenie rąk,ale tylko przez krótki czas. Tak czy inaczej. To,że dołożyłeś clen nie znaczy ,że będziesz trafić w pasie 5cm tygodniowo. Rób dalej to co robisz. Ew. wprowadź zmiany w treningu czy diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Mam trening 4 razy w tygodniu który trwa około 2 godziny, ogólnie przysiady, martwy ciąg, rdl, podciągania 2x w tygodniu. Trening ciężki, pozwala jako/tako zachować siłę nawet na VLCD.
Co mogę robić źle w diecie?
Zaczynam jeść od ok. 12-14, kończe o 20-22. Czasami trenuję na czczo, czasami już po pierwszym posiłku. Jem około 3 posiłki w tym czasie, gdzie wychodzi 10WW,10T i pewnie z 80-90 B na posiłek.
BTW tak jak wcześniej pisałem B250-290, W25-40 T 25-35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Ile czasu już jesteś na VLCD? Węgle rozumiem,że pochodzą z warzyw? Robisz Cheat meal'e?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Już jestem 21 dni na VLCD, węgle z samych warzyw do ok. 30g, tłuszcze tyle co z jaj i piersi.
Cheat meale/day nie robię tak jak zalecał miczelx.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Wg mnie po 21 dniach możesz juz wprowadzić jakieś cheat meale nie czit day bo to sa 3 dni w dupe jak nie wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Poczekam na opinie innych jeszcze, parcia nie mam na słodkie ani ładowanie, chcę po prostu jak najszybciej się wyciąć. Ostatni tydzień sylwetka o wiele na + nie poszła, przez pierwsze 2 tygodnie to była zauważalna zmiana.
Miałbym to ostatni tydzień VLCD, jednak chyba wstępnie przedłużam o 3 dni(czyli kończę w następny czwartek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Miczelx radzil tak niezupelnie nie zalecalem ladowan
miczelx
Jezeli 4tyg to osobiscie nie robilbym ladowania, a jezeli ma byc to dluzej to pewnie ladowalbym juz w 3cim tyg ale w 4tym tez moze byc, pozniej jeszcze tydzien diety zeby to splukac i wyjscie jakie tam chcesz, napewno na koniec diety nie rob ladowania skoro planusze dalej byc na weglach
Nie ma tu jakichs sztwynych regul, ale mi chodzi o to, ze nie ma sesnu ladowac na powiedzmy 1000g ww skoro odrazu mialbys wejsc na 250-300g ww dziennie, niepotrzebnie nabralbys wody.
Chodzi tez o to zeby nie zajechac metabolizmu, wiec dluzej niz 4tyg bez ladowan nie polecam leciec, sam laduje nieraz juz w 3cim tygodniu, zalezy to tez od kalorycznosci dzienniej, kwestia wyczucia, jak niedojadam i wychodzi mi 1000 kalorii zamiast zalozonych 1300 to ladowanie pewnie zrobie wczesniej, zeby sie nie zajechac bo latwo to przegapic.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Dokładnie. Ja na ostatniej redu ładowałem dopiero po 6tyg i to był błąd. Ładowanie ww zrób albo wprowadź dużego cheata meala w jakiś dzień ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hgh i igf

Następny temat

1 cykl teść ?

WHEY premium