SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD czy normalna redukcja?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Hm to jak źródła WW w ładowaniu nie mają znaczenia to może dać 80 % prostych? Z tych złożonych bardziej to tylko wafle ryżowe i kopytka.
Drugie pytanie, zrobić te ładowanie po 2 tygodniach czy lepiej? Nie spowolni to efektów?
A może nawet pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jezeli tak Ci bardziej pasuje to mozesz zrobic wiecej prostych ale nie wiem jak by to mialo wygladac dla mnie bezsens kompletny, cukier stolowy chcesz wpyerdalac czy co?
Mozesz zrobic pierwsze po 3-4tygodniach

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Po 3-4 tygodniach to będzie pierwsze i ostatnie
Cukier może nie :D Np: wafle z masą kajmakową, bułki białe z szynką, bułki z dżemem, makaron z dżemem lub miodem, jakieś jogurty low fat, kopytka z bułką tartą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6795 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66993
ile chcesz ciągnąć VLCD?
Kumpel leciał 10 tyg z ryja jak zombi wyglądał a efekt miedzy 7 a 10 tyg mizerny
6-8 tyg opcjonalnie jak dla mnie choć wszystko zalezy od BF

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Tak jak pisałem 4 tygodnie, czyli jeszcze 3. Clen+T3+Tren+Test myślę, że nie będzie problemu.
Mogę przedłużyć do 5 tygodni, wtedy zrobię ładowanie pod koniec 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6795 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66993
na wyjśćie sprawdza się IF ja dodałem 250 ww dziennie przed i po treningu i pierwszy posiłek 14
tylko ja skromnie leciałem epi prop

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
gacek321
Po 3-4 tygodniach to będzie pierwsze i ostatnie
Cukier może nie :D Np: wafle z masą kajmakową, bułki białe z szynką, bułki z dżemem, makaron z dżemem lub miodem, jakieś jogurty low fat, kopytka z bułką tartą...


To nie sa ww proste,
spokojnie mozesz tak ladowac, robilem tak wielokrotnie

Dlaczego pierwsze i ostatnie ? masz zamiar konczyc diete ? Bo jesli masz zamia konczyc to bez sensu takie ladowanie, lepiej dodac stopniowo miche, a nie spuchnac jak swinia po ladowaniu i dalej miec miche na zero

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Pisałem na poprzedniej stronie jak mam zamiar wyjść, przytoczę:
"Więc wstępnie zrobię tak:
Ładowanie->2dniVLCD->:
1 tydzień wyjścia z VLCD - 2400kcal - 250B/30T/275WW(100 przed treningiem 150 po tren)
2 tydzień wyjścia z VLCD -3000kcal - 300B/40T/350WW(100 przed tren, 150 po, 100 3 h po treningu)
"


Zmieniony przez - gacek321 w dniu 2015-11-08 23:42:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
w takim razie na koniec nie rob ladowania,
ladowanie zrob jezeli bedziesz mial jeszcze chociaz tydzien diety przed soba, inaczej bez sensu sie pompowac podwujnie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Okej dzięki, jeszcze tylko spytam aby dobrze zrozumieć:
Jeżeli moje VLCD trwa 4 tygodnie to na koniec nie robić ładowania
Jeżeli moje VLCD trwa 5 tygodni to ładowanie zrobić na koniec czy w 4 tygodniu?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hgh i igf

Następny temat

1 cykl teść ?

forma lato