SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi - DYSKUSJA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 262119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
No trzeba zmotywować dzika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Daj mi trochę czasu a wstawię niech się ociepli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szacun za ten biceps.
No ja jednak nie mogę z dużymi ciężarami szaleć. Moje bicepsy aż takie silne nie są a to że kilka lat temu jak ostro na strongman startowałem to na treningach już nie raz miałem mocno przesilone te mięśnie i musze rzeczywiście uważać.
Jednak po 27 latach dźwigania ciężarów to muszę już z głową robić nie mogę tak dałeś jak dawniej. Heh
Ale spoko jest.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Jestem ciekaw ile razy 100kg zrobisz na zawodach parę razy widziałem Cie na zawodach to ładnie wymiatasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha dzięki.
Stare dzieje.
Ale jak mam przyjechać to coś by trzeba powalczyć.
Walka będzie o każde powtórzenie pewnie. Waga open to mogą wielkie dziki się zjechać i pozamiatać wszystko. Któż to wie.
Zawsze te wyciskanie 100 kg dawało mega emocji bo to połączenie siły ale i wytrzymałości. Dlatego wszystko jest możliwe.
Były przypadki że zawodnicy około 90 kg wagi ciała bardzo dobre wyniki mieli niż ci którzy warzyli np. 115 kg
Są się przekonałem nie raz jak walczyłem z wielkimi dzikami dużo cięższymi ode mnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
No tutaj wytrzymałość się liczy bo sędziowanie rygorystyczne będzie hihi, co innego wyciskać treningowo to i ja dam radę 30 razy a co innego wg regulaminu to już inna bajka nie dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Pamiętam że gdzieś na dużych targach fitness startowałeś chyba w trojboju z ciężarem ciała albo w polowce albo to była impreza w Spodku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj działo się
Tak zgadza się to był Trójbuj wielokrotny z połową masy ciała.
Katowice spodek
Wygrałem tam i byłem najcięższy a to samo w Warszawie Nadarzyn expo to byłem drugi.

Stare czasy
Jest u mnie wszystko na kanale youtube oficjalny kanał Marian Kamski.

No a wracając do wyciskania 100 kg to obiecałem że nagram do weryfikacji.
Zrobiłem jeszcze wyraźniejszy akcent tak aby było ok.
Tak myślę.

Samo zweryfikujcie



2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w doborze monstera

Następny temat

Armwresling lepszy sparing czy trening siłowy?

WHEY premium