SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrzymanie masy a przerwa w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 761
Witam, mam problem. Mam 17 lat, 62 kg wagi,jestem 4 miesiące na masie i nie miałem żadnych problemów z dietą, a przy okazji nabrałem ok 5 kg czystej masy mięśniowej. Problem jest w tym że ostatnio waga stała i dodałem dużo kalorii żeby znów ruszyła, a bardzo ciężko jest mi wciskać takie ilości jedzenia w lecie bo jest gorąco i człowiekowi nie chce się tyle jeść(od razu zaznaczam że nie chcę odpowiedzi typu: kup sobie jakieś tabletki na apetyt, bo nie o to mi chodzi), a w dodatku niszczy mi to wolny czas bo ze znajomymi sie nie spotkam bo trzeba wrócić by coś zeżreć, albo jak do kogoś idę to na max. 2 godziny bo znowu trzeba sobie ryż i łososia włączyć itp. Ja chcę w końcu odpocząć od tego. Czy jeżeli będę jadł po prostu zdrowo(np. 10 wskazówek żywieniowych), regularnie ale mniej to nie spadnie mi waga w 2 miesiące? Czy jednak musiałbym jeść zdrowo ale pilnować zerowego, lub lekko dodatniego bilansu? Oczywiście treningów nie zaniedbam. Moim celem jest dobicie do 75 kg i potem krótka redukcja, bo tłuszczu łapię jak na lekarstwo i obecnie mam jakieś 9%. Co o tym sądzicie?

Zmieniony przez - omasy w dniu 2014-07-05 12:57:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Zasada jest prosta. Jeżeli Twój bilans kaloryczny będzie ujemny, to waga spadnie.

Nie rozumie gdzie widzisz problem z rozkładem posiłków. Po prostu zamiast 4-5 posiłków jedz 3, tylko większe porcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 761
Wszyscy kulturyści, sportowcy, którzy w życiu coś osiągnęli twierdzą że jak jemy dłużej niż co 4 godziny to nasz metabolizm zwalnia przez co organizm zaczyna magazynować tkankę tłuszczową. Nie mam z tym problemu jak na razie lecz nigdy nie jadłem 3 posiłków na dodatnim bilansie i nie wiem jak się to skończy, może chociaż przegryźć garść orzechów i jakiegoś owoca między posiłkami to metabolizm będzie w miarę ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Ci kulturyści, którzy coś osiągnęli, zawdzięczają to SAA, a nie temu, że jedli kuraka z ryżem co 3 godziny, z zegarkiem w ręku. Jeżeli nie przekroczysz dziennego zapotrzebowania kalorycznego, to nie ma możliwości, by cokolwiek odłożyło się w postaci tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 761
Mam nadzieję że tak będzie, spróbuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zwiększyć bilans kaloryczny?

Następny temat

Dieta do oceny dla ektomorfika

WHEY premium