SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Układanie planu treningowego - case study

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
ok!
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nightingal
Ten temat to będzie głównie dialog mój i Nene. Niemniej jednak nie zamykamy się na Wasze uwagi, pytania itp. Pamiętajmy tylko, żebyśmy nie odchodzili za daleko od meritum i nie zaczynali dzielić cząsteczki na atomy , bo temat zrobi się nieczytelny i odstraszy potencjalnych odbiorców swoją przepastnością.


Long time ago, in the galaxy far far away..., obiecałeś art o priorytetach/budowaniu treningu priorytetowego wg N. Jestem pewnie ostatnia osoba, która mogłaby o coś takiego prosić. Jeśli jednak miałbyś taka wole/chęć/czas to myśle, ze dla wielu osób taki art byłby przydatny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To na tyle rozbudowane zagadnienie że obawiam się iż musiałby powstać cały cykl tematów w odniesieniu do konkretnych partii mięśniowych/parametrów. Nie mówię nie, ale nie mam pojęcia kiedy by to mogło powstać. Pomysł cały czas jest na wiele artykułów. Gorzej z czasem na ich napisanie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nene87
Pull - Martwy klasyk/ sumo, RDL ze sztangielkami ( lepiej mi wchodzi niż ze sztangą ), podciąganie,
Push - WL, OHP, Push press ( nie musi być koniecznie ), przysiad ( nie wiem czy to push czy pull ), Hip thrust, Glute bridge
o to chodzi?


Czyli wstępnie wypisujemy sobie coś takiego jak niżej. I teraz trzeba by było to uzupełnić o jakąś drobnicę - ramiona, brzuch, łydki itp. Oczywiście można też nadal zmieniać ćwiczenia główne.

Push A
Przysiad ze sztangą
wyciskanie sztangi leżąc
wyciskanie sztangielek siedząc

Push B
Przysiad bułgarski
Wyciskanie sztangielek leżąc
Wznosy sztangielek

Pull A
MC rumuński
Jakieś uginanie nogi
Jakieś wiosłowanie

Pull B
Hip thrust
Jakieś odwodzenie nogi
Podciąganie na drążku

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Chciałabym mieć RDL ze sztangielkami i MC klasyczny lub sumo w planie na pewno i Glute bridge


Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2018-04-05 08:47:20

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
z takich pobocznych to:
leg curl,
rozpiętki,
ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki,
pompki,
face pull,
goblet squat,
martwy na jednej nodze,
wiosło hantlem w podporze

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To co wymieniłaś to są ćwiczenia w większości dalej na główne partie. Wszystkich ich nie upchasz w treningu, bo to nie ma sensu. Jeśli któreś z nich chcesz mieć na 100% w planie to dopisz je do tego co ja wrzuciłem w odpowiednim miejscu - dalej będziemy myśleć czy mogą wtedy zostać wszystkie czy nie mogą. Za to nie wpisałaś zupełnie ćwiczeń na mniejsze partie o których pisałem. Też je dopisz do tego co ja zacząłem - chyba że olewasz i ich zupełnie nie będziesz ćwiczyła. Wybór jest Twój.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Na razie po prostu wpisać możesz wszystko. W kolejnym kroku zrobimy sobie przegląd tych ćwiczeń i zostawimy taki zestaw który będzie Ciebie satysfakcjonował.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Push A
Przysiad ze sztangą
wyciskanie sztangi leżąc
wyciskanie sztangielek siedząc

Push B
Przysiad bułgarski
Glute bridge
Wyciskanie sztangielek leżąc
Wznosy sztangielek

Pull A
MC rumuński z hantlami
Leg curl/ leg curl na TRX?
wiosło hantlem w podporze

Pull B
Martwy ciąg
Hip thrust
odwodzenie nogi w tył na wyciągu dolnym
Podciąganie na drążku

?


Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2018-04-05 08:57:46

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No to już lepiej. Teraz mam pytanie takie: wnioskuję, że to są znane Tobie ćwiczenia. Czy chciałabyś jakieś nieznane sobie ćwiczenie spróbować?

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kulturystyka, a 145cm wzrostu.

Następny temat

missinvincible uszkodziła serwer sfd!!!!!!!!!

WHEY premium