SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uczucie sytości - problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Ogólnie niedługo dodam tutaj recenzje treningów itp...czy są postępy , dodam zdjęcia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Smakowac jakos szczegolnie pewnie Ci nie bedzie, ale za taka cene zadna odzywka bialkowa nie bedzie dobra w smaku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Smak mnie nie interesuję . Piłem gainera który smakował jak g**** ...dla mnie wypicie 250ml syfu to nie szkodzi. Wystarczy , że prawie wymiotuję jak jem owsianke z rana :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Wiec dobrze wybrales. Pewne jakosciowo i tanie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
na pewno dużo lepsze od ostrowi gdyby nie duża sypkośc było by git

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Doszło do mnie do białko wpc ecno i powiem , że smak rewelacja !! Smak czekoladowy jak dla mnie 2x lepszy niż w drogich białkach a takie też brałem. Co prawda czuć trochę natrualnym ale lekki ( nie słodki ) posmak czekolady bomba :D teraz powiedzcie mi jedno mianowicie dawkowanie. W środku opakowania znalazłem miarkę i z podziałki wynika , że cała miarka to 30g. Pewnie braliście to białko i czy cała miarka to 30g ? Jak grałem inne białko i brałem całą miarkę to było sporo więcej dlatego pytam.

ps: jak brać BCAA Pro 4200 fitmaxa ? Aby było ekonomicznie w miarę.

Zmieniony przez - Tomek20129 w dniu 2011-07-26 18:28:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie jest 30 g. Mam prawie dwa razy większą miarkę od Elite Whey, którą używam i ona pełna waży 25 g.


Uczucie "pełności" to efekt nietolerancji pokarmowej (ja mam tak po owsiance czy sporej ilości makaronu) lub nadmiaru błonnika w posiłku.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-07-26 18:57:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
No co Ty gadasz ? A wiesz jak wygląda ta miarka od tego białka ? To jakbym używał takie miarki duże to z sugerowanych porcji 30g miałbym 2x mniej ? Na tej miarce piszę 30g więc producent by kłamał ? Już sam nie wiem jak to jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
No skoro opisałem porównanie to na czyś musiałem je oprzeć. Dobra, zaraz pójdę zważę miarkę firmową pełną econo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Ok jak masz taką miarkę to bardzo by mi się przydało abyś zważył bo mi też ona jakaś mała się wydaję. Na opakowaniu Econo pisze , że 3x łyżki stołowe to 30g produktu. Ale pytanie czy płaskie ? :D sam nie wiem jak to dawkować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatar jako dodatek

Następny temat

Redukcja na diecie CKD - moje zmagania i prosba o porady

WHEY premium