SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ucieczka od fatu na lato ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
Hej. Zwracam się do was dziewczyny o pomoc bo mam ogromy problem z układaniem diety i w ogóle za zabraniem się do odchudzania.


Wiek : 16 l
Waga : 75 kg
Wzrost : 168 cm
Obwód w biuście(1) :
Obwód pod biustem : 79
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 76
Obwód na wysokości pępka : 87
Obwód bioder (3): 108
Obwód uda w najszerszym miejscu: 63
Obwód łydki : 44
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Zaczęłam chodzić na siłownie 3 x tyg
Co lubisz jeść na śniadanie: Płatki owsiane, jajecznica
Co lubisz jeść na obiad : Pierś z kurczaka, ryż, warzywa
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : naleśniki x3
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: bez problemów
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : BCAA
Stosowane wcześniej diety : daawno - nie pamiętam






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
Chociaż wiem, że CKD to nie jest najlepszy pomysł.
Obetnę tylko węglwoadany tylko do ilu?
Do 100g wystarczy?

Zmieniony przez - gosix112 w dniu 2013-04-28 13:36:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Super, że dałaś wszystkie wymagane elementy. Dopóki Szefowe nie zajrzą to tak na pierwszy szybki rzut:
- po pierwsze w ogóle nie wyglądasz na tą wagę w pozytywnym tego słowa znaczeniu
- jesz za dużo nabiału - staraj się ograniczyć do jednej porcji dziennie, wielu kobietom on po prostu nie służy i utrudnia schudnięcie
- w każdym posiłku powinno być białko, węgle i tłuszcz, kefir to nie posiłek no i ja bym z kefiru w ogóle zrezygnowała
- bułki grahamki też niekoniecznie, z szynkami sklepowymi też uważaj, lepiej kupić sobie mięcho i samemu upiec (lub poprosić mamę )
- warzywa jedz i ich nie wliczaj do miski
- co do rozkładu to poczekaj aż Szefowe zerkną
- w jakim celu bierzesz bcaa? Moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie, dla początkujących to bez sensu, skup się najpierw na czyszczeniu i miski i z racji tego, że jesteś młodziutka i jeszcze się rozwijasz staraj się jeść porządnie, bez żadnych głodówek
- trening siłowy - napisz co robisz, jakie serie, jakie obciążenia, jak długo ćwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
Moje jedzenie to totalny chaos, wiem.
I pytanie moje zapotrzebowanie kaloryczne to 2400 kcal (coś koło tego) więc do ilu mam zejść w diecie? Co z proporcjami BTW? Czytałam dużo ale ile osób tyle zdań. Nic konkretnego.
Nigdy sama diety nie układam, a jak się za to zabieram to i tak nic z tego nie wychodzi :F
Plan treningowy postaram się wrzucić w piątek bo nie mam jeszcze rozpisanego. Tak jak pisałam to siłownia trzy razy w tygodniu najwięcej chyba bieżnia/rower/orbitrek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
eveline
- warzywa jedz i ich nie wliczaj do miski


Tylko może nie te gotowizny biedronkowe W naturze warzywa nie mają tyle tłuszczów. W tych mixach masz gotowy sos pełen syfu i cukru. Ugotuj sobie brokuła, kalfiora i jedz do woli
W młodym wieku trudno określić ile czego organizm potrzebuje. Jedz czysto, produkty jak najmniej przetworzone, robione w domu. Do syta i raczej dużo

bieżnia/orbi/rowerek jako dodatek/areo

w regulaminie masz trening dla początkującej Lady na siłownię - ten bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
To mam nie liczyć kalorii tylko wprowadzić zdrowe odżywanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
liczyć kcal, białko, ww, tłuszcze. Jeśli nikt nie zalecił jeszcze to ok 1800 kcal 30/30/40% btw, nie wliczaj do miski tylko większości warzyw (w art Ladies masz wyszczególnione, które wliczamy - pozostałych nie wliczamy dopóki nie ma takiego zalecenia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
A co o tym myślicie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ja myślę, że nawet nie zajrzałaś do art. co jedzą ladies i innych dzienników w każdym posiłku bwt a nie w jednym b, w drugim ww, w trzecim t. samo jablko to nie posilek, same orzechy to nie posilek, w trzecim posilku samo bialko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
Kurcze. Masz racje (tzn. nie, że nie czytałam tylko co do reszty)
Zaraz to zmienię.
A czy ostatni posiłek ma być czysto białkowy?

Zmieniony przez - gosix112 w dniu 2013-03-05 09:00:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
Czy teraz jest chociaż odrobinę lepiej?
Jeszcze nie dokończone. Chce się upewnić czy dobrze kombinuje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jakie liczyć, po co liczyć? dziewczyna nie jest otyła a ma dopiero 16 lat i ciągle się rozwija. Wyczyszczenie michy z syfu i jedzenie do syta w zupełności wystarczy. Ale jeść to znaczy jeść a nie jak wróbel dziobać 1200kcal dziennie - rozpieprzysz sobie metabolizm już za młodu to całe życie będziesz miała pod górę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc

Następny temat

"Junior" prosi "Ladies" o małą pomoc

WHEY premium