SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uciążliwy problem ;/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2126
Od 2 dni zacząłem brac mega massa 4000 i HMB mega caps. od wczoraj chodze do wc po 10 razy :/ biegunka max :/ do tego czasami bóle brzucha, gorączka - ogólne osłabienie. zastanawiam sie jaka może być przyczyna tego wszystkiego :/ czy mój organizm aż tak feralnie reaguje na składniki weidera czy hmb?;/ jestem na diecie 230 B 70 T 400 W , przy masie 84 kg. z góry dziekuje a jakiekolwiek porady.HMB bralem 3 razy dziennie(1 tabletke po posiłku, na czczo dałem sobie spokój), 150 G weidera rozrabialem z 550 ml mleka i pilem w 3-4 dawkach w ciągu dnia.
Pozdro

Zmieniony przez - RaDzYkU w dniu 2007-03-20 10:45:57

Zmieniony przez - RaDzYkU w dniu 2007-03-20 10:46:54

Trening czyni mistrza a wiara czyni cuda.;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to ja się podłączę - a dlaczego apokalipso nie powinno się pić gazowanej z kreatyną, czy też popijac na treningu? pytam, bo jestem zielony w tej kwestii, a ostatnio ktos polecał mi sie przestawić z bezbąbelkowej na "lekko gazowaną". teraz kreatyne rozpuszczam w staropolance.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Twój organizm tak reaguje na 230g białka. 180 B, 80T, 300-400W wystarczy

Zmieniony przez - kopt w dniu 2007-03-20 10:48:35

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2126
zanim zacząłem brac weidera to mialem inną diete poprzez którą dostarczałem również coś koło takiej ilości białka i zadnych problemów nie miałem.

Trening czyni mistrza a wiara czyni cuda.;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
zmien pore brania gainera
zmien wode na mleko, lub na odwrot
itd.

ja jak zaczalem obecnie cykl, pierwsze 3 dni mialem problemy zoladkowe (rano jako pierwszy 'posilek' pilem 100g gainera) zmienilem to , i brak problemow

musisz pokombinowac; a jak dalej to sie bedzie utrzymywac...
to odstawic na dzien lub dwa i sprawdzic czy bedzie wtdy lepiej

150 G weidera rozrabialem z 550 ml mleka i pilem w 3-4 dawkach w ciągu dnia.
jezeli 150g gainera + 550ml to jedna porcja i takich piles 3-4 w ciagu dnia
to nie dziw sie,ze masz sraczke

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-03-20 11:03:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
1. Dieta jest masowa (??) i masz praktycznie 3g protein na kg masy ciała - trochę za dużo imo.
2. żeby niedomówień nie było - 150g to jest jedna porcja czy suma dziennych porcji ??

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2126
suma dziennych porcji Zażywałem tylko i wyłącznie 150 Gram weidera

Zmieniony przez - RaDzYkU w dniu 2007-03-20 11:08:09

Trening czyni mistrza a wiara czyni cuda.;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
po pierwsze - wywal to mleko. jak nie pomoze wyeliminuj gainera na jakis czas i zobacz czy to przez niego (a jak nie przez mleko - to prze odżywke na bank). jesli tak - trza bedzie odstawic, ja tez na niektóre produkty reaguje problemami trawiennymi, w moim wypadku pomagają pałeczki kwasu mlekowego (probiolac, lacidofil) brane do kazdej porcji odźywki, aczkolwiek podnoszą one koszty dosc znacznie i dlatego jak siegam bo gainera - to wyższej pułki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..jesli bierzesz gaienera mleko nie jest konieczne,
za duzo plynow moze w siebie wlewasz i tyle ,
i nie pij za duzo przed snem
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
emil - czemu ma nie pic pzed snem? i czym skutkuje pice zbyt duzej ilosci płynów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
skoro pijesz 10x gainera to dziwisz sie ze twoja kupa to woda ?
przelicz sobie zapotrzebowanie kcl i zobacz o ile zaduzo masz tego nie samym gainerem czlowiek zyje..

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
poczatkowo dostaczaj gainera w mniejszych ilosciach aby twoj orgaznim sie przyzwyczail do nowego pokarmu , ja zawsze mam sraki gdy zmieniam diety po czasie znikaja

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer + kreat (jakie ) ??

Następny temat

Tauryna a gorączka

WHEY premium