SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UV a woda podskórna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Czesc dzieciaki

Obilo mi sie o uszy ze promienie UV czyli solarium powodują zatrzymanie wody podskornej. Wie ktos cos nt temat? Jakie sa wasze doswiadczenia? Pytam bo udalo mi sie zejsc do niskiego bf i falda na brzuchu ma zaledwie pare mm. Redukuje dalej i mam zamiar zredukowac do poziomu na ktorym wszystkie miesnie bedą wygladaly jak oblepione folią zamiast skóry - mam nadzieje ze kminicie o czym do Was rozmawiam - ma byc skora jak pergamin bez zadnej wody pod spodem. Jezeli to solarium ciagnie wode to w jakim mniej wiecej stopniu?


Zdradzilem wczoraj biala rase aryjska i poszedlem pierwszy raz od 5lat na solarium. Mialo to na celu podbudowanie mojej jakze wielkiej próżnosci ale co sie okazuje na drugi dzien? jestem caly czerwony i skora popuchnieta - to tak ma byc? bo jesli tak to pyerdole taki efekt i juz wole byc bialy



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-03-18 14:00:32

P E R F E C T B E A S T

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36905
od teraz będą na Cibie wołać 'nyga', a z kumplami z solarki będzies się bił na ręczniki pod prysznicem

byłeś może pod prysznicem odrazu po solarce?

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
może za długo się opalałeś jak na "1 raz",że taka skóra ;p
jak jak byłem na solarce pare razy w życiu to prędzej mi woda podskórna wyciekała ale później był "taki sam poziom" a nie ,że więcej czy mniej

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
karei nie bylem ale za to ta tuba w ktorej sie opalałem spryskała mnie jakims czyms chyba wodą lol

a temat jak najbardziej powazny bo ja tu naruszam powaznie swoje zdrowie pracujac na niski bf wiec jak cos ma to psuc to z tego zrezygnuje


Kurosaki opalalem sie 5min ale solarium podobno najmocniejsze w miescie. Skore zawsze mialem ogolnie biala jak sciana(nie wiem jaka to karnacja pewnie jakas odmiana white power)

Kurosaki a jaki masz bf - tutaj jest mowa o bf takim ze sama skora ma byc wszedzie


Jezeli czyta to jakis zawodnik startujacy to bardzo prosze o odpowiedz(moze byc na priv)


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-03-18 14:14:18

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36905
odpuść, białego biali nie tykają a opalenizne złapiesz w pierwsze słoneczne dni na plaży albo basenie

albo ewentualnie posmaruj się jakimś kremikiem dla dzieci.

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
zainwestuj w solarium natryskowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
karei prawdziwe slonce to chuinia jeszcze gorsza niz solar zawsze na czerwono mnie trzaska

niech sie jeszcze wypowiedza osoby ktore uzywaja tych wszystkich melanotanow itp. Jak to dziala? Nie popsuje to definicji? i jak ktos bral tez te bajery typu oxsoralen to tez mile widziane jakies info.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Biały murzyn

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Krzykaczq a moze doradzilbys cos bo napewno znasz jakichs cool-turystów

Ostatnio w dziale byl temat o przygotowaniu do zawodow i ktos napisal ze solarium odpada bo podlewa. Rozwincie ten temat no chyba ze to jakas wiedza tajemna... to wtedy rozwincie na priv

a ja tym czasem ide sobie aero pokrecic bo co do tego ze nie podlewają jestem pewien



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-03-18 14:44:01

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7194
Spokojnie, nic nie podlewa. Sam mam białą karnacje i z koncem zimy zaczynam chodzi na solarium by własnie przygotowac skóre do prawdziwego słonca i nie straszyc ludzi. Sprawa jest prosta. Kup beta-karoten i wpie..... tyle zeby dawka dzienna wynosiła mi 30mg. Sprawdza mi się co roku. Dzieki temu zero oparzen, a skóra brązowam, a nie czerowna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22220
Mialem ten sam problem z solarka mam mega jasna karnacje i pogadalem z gosciem od nas co siedzi w 1 solarium i podkrecil mi cykl 3min rano i wieczorkiem 3 dni i mam juz ladnie pociemniana skore teraz co tydzien na 5min smigam i jest git. A 1 raz poszedlem na 5min i morda mi napuchla i czerwony jak burak;p Mam nadzieje ze pomoglem:p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eq plex (informacje)

Następny temat

prosze o rozpisanie cyklu

WHEY premium