SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UV a woda podskórna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
a ja tam chodze sie opalac i jestem zadowolony..ale zeby zaraz to zatrzymywalo wode..?z jakiej racji?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1419
po pierwsze do kabiny wchodzimy kiedy ktoś z niej wychodzi bo średni czas nagrzania się zimnej kabiny to 6min jeśli wchodzimy na 10min to 4 min się opalamy i dupa marznie od zimnej pleksy

promienie UV działają bardzo korzystnie na nasza masę jak i siłę skurczu i jesteśmy mniej podatni na zmęczenie wszystko za sprawą witaminy ,D, emploidu anabolicznego sterydu jej brak prowadzi do spadku liczby białek i tu już mamy plus witamina D nie tylko uzyskana po przez opalanie w solarium ale i na naturalnym słoneczku pozwala również hamować produkcje tych białek które szkodzą kształtowaniu siły szczególnie wiążących i dezaktywujących IGF (hormon o niezwykle silnej właściwości anabolicznej więc prawda jest taka że jeśli chcemy miec ładne i silne muskuły to powinnismy korzystać z promieni UV

Wiadomo że na solarium tracimy wodę po przez pocenie się i wysuszenie skóry dla tego mądrym rozwiązaniem jest spożywanie po solarium płynów np. wody ale nie ma obawy o zalewanie kto ci takich głupot nagadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
kopejna satysfakcjonujaca mnie wypowiedz

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
133mhz nie wiem, ale tutaj nawet na sfd byl taki temat o przygotowaniu do zawodow, zalozyl go taki chlopak ktorego nick'a neistety zapomnialem i tam generalnie bylo cos o bronzerze i o tym ze zakazano teraz uzywac jakichs tam konkretnych i ktos wspomnial o solarium na co autor odpowiedzial ze promienie uv zatrzymuja wode i zasugerował ze jak ktos radzi solarium przed zawodami to chce wpakowac na mine. Jak ktos znajdzie linka do tego tematu to dam soga



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-03-18 19:35:32

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124161
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Bylem dzisiaj drugi raz z ta roznica ze wszedlem zaraz po kims czyli lampy byly juz rozgrzane i namowili mnie na 7min i powiem tyle ze minelo niecale połtorej godziny a mnie juz piecze skora gdzieniegdzie

cos mi sie wydaje ze jutro bedzie bolalo

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-03-22 22:57:01

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15035
A no będzie będzie i to nie jutro tylko jeszcze w nocy
Za duzo jak na jasną karnacje i do tego zaraz na rozgrzane łuzko. Powinnieneś stopniowo zwiekrzac minuty pare razy na 5 min potem 6 min. Przerabiałem to z moją żoną Ja mam ciemną karnacje a 7-8 min na rozgrzanym do fola łużku i dupa czerwona jak u pawiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7194
I wpier..... bate karoten ! Radzi blada twarz :) Mi juz nie straszne solarium ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
ch;loopy boli tak ze sie wytrzymac nie da i jest mi jednoczesnie cieplo i zimno

jednym slowem zwnowu wpakowalem sie w jakies g.o.w.no


jakbym wam pokazal jaki jestem czerwony to normalnie to by byla kultowa fota roku i trafila by pewnie nawet na demoty

zaznaczone mam nawet kreseczki w miejscach gdzie byly okulary

a plecy wygladaja jakby czerwona farba pomalowac


normalnie nie wiem co z tego bedzie ale ide sie pyerdolnac do lozka i nigdzie dzisiaj nie wychodze!!


W takim czyms sie opalalem http://www.megasun.info.pl/page/111-megasun-tower-pureenergy


tutaj skrocony opis http://www.solarium.solariumplatinium.pl/nasze-urzadzenia/bronowice-lea-213/mega-sun-t200t230

Nie znam sie zabardzo na tym ale 200W to chyba duzo?

Wyglada na to ze z tym opalaniem to zrobilem tak jakbym na pierwszy cykl zayebal trena i antka

Ta laska co tam byla na kasie mowila ze to jest 2x mocniejsze niz lozka

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-03-23 12:54:31

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
200W to chyba najmocniejsze łóżka jakie są, są jeszcze 160W i 100W. Proponuje Ci kolego poszukać solarium z łóżkami o mocy 100W i od nich zacząć bo sie rzuciłeś na głęboką wode, tymbardziej, że nie korzystałeś wcześniej z solarium.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eq plex (informacje)

Następny temat

prosze o rozpisanie cyklu

WHEY premium