SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UNIWERSYTECKIE MISTRZOSTWA POLSKI W KULTURYSTYCE 2009

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 43630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ja sie tam pojawie, pierwszy start, trza sprobowac swoich sil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 491
Dzieki wielkiemoze fakt troche mnie zblokowało i padło na oczy;) ale ten nr telefonu jest nieaktualny i nie wiem gdzie wysłac zgłodszenie. -TOBY- pomozesz??

Aut inveniam viam aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
hehe zgłoszenie i tak przez telefon nie wyslesz

zgłoszenie masz wysłać na maila - kulturystyka_krakow @ op . pl

w złoszeniu musza byc podane dane które są w regulamnie - patrz strona pierwsza tego tematu, post jeden, punkt 10 tam jest wszystko

Zmieniony przez - -TOBY- w dniu 2009-05-06 16:54:11

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6214
jakie sa nagrody ? tylko medale i dyplomy ? bo cos ktos mowil o jakim stupendium ? kto wychodzi w +90kg ?

Zmieniony przez - Rurek000 w dniu 2009-05-06 18:15:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 491
Przyłaczam sie do pytania co z tymi stypendiami z tego co wiem kulturystyka nie punktuje w tym orkuszu AZSu

Aut inveniam viam aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
Michas, +90 ja wychodze.
A tak swoja droga nie moznaby przyjmowac zgloszen do samego startu? Tak bylo na MP w ostrolece, ranga zawodow wyzsza.
Moze w ostatniej chwili ktos sie jeszcze zglosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Organizator moze jeszcze przedłuzy o kilka dni, ale chodzi m.in. o te pomiary tanki tłuszczowej o których pisalem na forum a, beda sporzadzane szczegółowe arkusze dla zawodników na kilka dni przed.
Jak organizator zamknie listy to dam znac co i jak

Co do stypendiów to szczegółw nie znam, ale kolega który się tym zajmował mówił ze piewsza tójka w jakichkolwiek zawodach sportowych ogólnopolskich kwalifikuje do stypendium. Mowa tu o stypendium od ministra. Bo stypendium od uczelni to inna bajka i jest sorawa indywidualna. Wiem jeszcze ze jak dostaje sie od ministra to nieozna miec z uczelni i odwrotnie. Co do kwoty to słyszłem o 600zł miesięcznie za 1 miejsce (stypendia ministralne). Co do uczelnianego to róznie to bywa, ale znajoma za 3 miejsce w kajakarstwie dostawała az 1300zł miesiecznie
Zwykle jest tak że nikt wam nic niepowie ze przysługuje wam jakies stypendium - kase zbieraja dla siebie.
Trzeba sie troche nachodzic zeby koniec konców wywalczyc dla siebie przynalezna kase


Zmieniony przez - -TOBY- w dniu 2009-05-08 00:42:15

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
stan zgłoszeń na dzisaj:

kat do 75kg - 5 (6) osob

kat do 80kg - 3 (4) osoby

kat do 90kg - 5 (4) osob

kat + 90kg - 3 (4) osoby

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
co oznacza taki zapis 5 (6) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
To oznacza ze ktos zgłosił sie do 80kg ale mi powiedział ze moze zejdzie do 75kg.
Poprostu dołozyłem swoje porawki w przypadku osób które znam.

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Debiuty 2009 w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness

Następny temat

IFBB PRO Grand Prix Australia 2009

WHEY premium