SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UNIWERSYTECKIE MISTRZOSTWA POLSKI W KULTURYSTYCE 2009

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 43640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
sam sie zdziwiłem, że wygrałem kat. do 90kg bo patrząc przed sceną sylwetka ów "najwiekszego przegranego" była lepsza i pełniejsza od mojej. Trzeba by zobaczyc karty sędziów, żeby zobaczyć co jak punktowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rzeczywiście troche masy brakuje jak na twój wzrost ale jeśli dobrze pamietam to miałeś najlepszą rzeźbę i gratuluje 1 miejsca :D pochwal się co wygrałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
Real Gains duzy, Hydrotest, koszulka Gaspari, probka Myofusion, puchar, medal, satysfakcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 491
Nie umniejszajmy zwyciezcy w pełni zasłuzył na zwyciestwo. Fakt to był moj debiot ale mysle ze powalcze jeszcze o dobre miejsca. Gratuluje wygranemy i mam andzieje na rewanz oczywiscie;) Któryś z sedziów juz po zawodach mi powieidział ze z pozowaniem nie wyszło tak jak powinno. Dlatego zwyciezca w pełni zasłuzył na wygrana. Dzieki za swietna impreze;)

Aut inveniam viam aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
MłodyWJK wielkie gratulacje za postawę i charakter,który można rozpoznać po twoich wypowiedziach...oraz oczywiście graty za debiut na senie ...teraz powinno być już coraz lepiej... Więcej takich zawodników

Gratulacje dla wszystkich osób którzy wygrały swoje kategorie... dla big Głodzia również

Zmieniony przez - LucasPower w dniu 2009-05-19 21:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MlodyWJK właśnie widziałem że (chyba) twój trener ciągle przypominał ci o napinaniu nóg :D ale nie było źle
z tego co pamiętam masz za***iste bary, popraw szerokość pleców i bardziej się dotnij a na następnych zawodach zajmiesz 1 miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3721
ile tacy kulturysci moga miec w pasie?? chyba nieduzo, koło 80 albo mniej?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13665
Ej to w chooj osób stąd było a nikogo nie rozpoznałem oprócz głodzia...xD Może wy kojarzycie takich dwóch co po zawodach stali kolo pryszniców z aparacikiem?

Zmieniony przez - Parowa92 w dniu 2009-05-19 22:56:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
Z pozowaniem w sumie fakt, widać to na MD, poprawisz ten element i jedziesz mnie na zawodach bez 2ch zdań. Również i mój był to pierwszy start i również udany. W tym układzie rewanż zapowiada się ciekawie

Z innej strony patrząc na to, że impreza się udała to w następnych edycjach może pojawić się więcej zawodników, a to przełoży sie na jeszcze lepszy klimat

Kulturyści wcale nie mają aż tak małego obwodu talii, prostowniki, skośne też robią wymiar, do tego gen miednicy. Raczej wyznacznikiem jest tu poprostu %BF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 491
WitaMwaS To Kolega nie trener był i wspołlokator zarazem z podziekowaniami dla niego oczywiscie. Fakt ciagle przypominał o nogach bo to miałęm najlepsze (bez chwalenia) ale to przez to ze ja trenowałem głównie pod trojboj i z tad te nogi. a Wycinki prawie wogole nie robiłem tyle ze sie odwodniłem chociaz i tak nie super jak rozmawiałem z Głodziem. Jednym słowem zapewne dla mnie i dla Pavlo doswiadczenie zdobyte na tych zawodach zaprocentuje i oczywiscie liczymy na nowych zawodnikow za rok niech poziom rosnie a my bedziemy sie starac mu dorownac;) PZDR dla Wszystkich Medalistow. Co do Tali zgadzam sie z Pavlo skosne i prostowniki daja swoje i proporcjonalnie wyglada to tak jakby w tali było duzo mniej.

Aut inveniam viam aut faciam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Debiuty 2009 w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness

Następny temat

IFBB PRO Grand Prix Australia 2009

WHEY premium