SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Creatine micronized powder

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94457

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
UNIVERSAL NUTRITION Creatine micronized powder




OPIS:

UNIVERSAL Creatine micronized powder to preparat kreatynowy, który zawiera klinicznie przetestowaną , oczyszczoną i rozdrobnioną formę monohydratu kreatyny, tzw. CreaPure . Charakteryzuje się wyjątkową jakoścą, przekładającą się na skuteczność jej anabolicznego działania. CreaPure Creatine stworzony został w Niemczech przy użyciu odpowiednich, zaawansowanych metod produkcyjnych.

UNIVERSAL Creatine micronized powder zwiększa efektywność syntezy ATP i zapewnia jego stały dopływ do komórek mięśniowych, dzięki czemu wydajność procesów anabolicznych znacznie się nasila.

UNIVERSAL Creatine micronized powder to suplement przeznaczony dla sportowców, którzy pragną zmaksymalizować skuteczność przeprowadzanych treningów, poprawić wytrzymałość oraz osiągnąć bardziej spektakularne przyrosty beztłuszczowej muskulatury.

UNIVERSAL Creatine micronized powder optymalizuje wiele procesów, które pomagają tworzyć niezbędne środowisko do przeprowadzenia anabolizmu - zwiększa objętość komórek mięśniowych oraz wpływa na gospodarkę hormonalną. Wspiera funkcjonowanie mechanizmów regeneracyjnych oraz zapobiega katabolicznemu rozpadowi białek mięśniowych.

Informacja żywieniowa:
1 porcja ( 5g ) zawiera 5g 100% czystego monohydratu kreatyny Creapure.

Sposób użycia:
Dla uzyskania jednej porcji napoju, wymieszać jedną łyżeczkę do herbaty (5 g) kreatyny z sokiem owocowym lub wodą (nie stosować mleka). Przez pierwsze 5 dni należy brać 20 g dziennie, następnie około 5 g dziennie. Po 6 tygodniach należy zastosować 4-tygodniową przerwę, w przeciwnym wypadku działanie produktu powoli słabnie.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-08 20:02:14

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-24 11:48:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 300 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14202
Brałem już wiele kreatyny,ale ta mnie w ogóle nie ruszyła. Zawiodłem się jak lata temu na shocku i stormie. Brałem ostatnio ultimate i o niebo lepsza.
Aż wszedłem napisać komentarz, co rzadko robię.



Zmieniony przez - johnnny666 w dniu 2020-12-26 13:34:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
dla mnie super mono.ladnie sie utwardzilem na nim.miesnie staly sie twardsze i pelniejsze.bylem wtedy na diecie wysoko bialkowej.najlesze ze waga nieskoczyla nawet kilograma, a wyglad wizulany byl jak na mono dla mnie zaskakujacy.siła na duzy plus.Bardzo polecam
1

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Właśnie mi mija drugi tydzień na tej kreatynie i jestem bardzo zadowolony z efektów, przede wszystkim siła i wytrzymałość poszła w górę. Na wadze weszło ponad 2 kg. (zaznaczam że to już mój 3 cykl na mono). Idealna rozpuszczalność.
OCENA: 5
1

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115956
myślałem, że po wielu cyklach na stack'ach mono mnie nie ruszy.

A tu miła niespodzianka.Przede wszystkim siła znacznie idzie w górę (jestem w trakcie 3 tygodnia) aż miło.Wytrzymałość też.

Produkt godny polecenia.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 259
ja tez jestem na cyklu tej kreatyny i musze powiedziec ze jest lepsza od trekowskiej warto kupic siła idzie w gore a mięśnie stają się pelniejsze i twardsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8985
ja tez niedawno zaczelem stosowac ta kreatyne i jestem bardzo zadowolony sila na + masa tak samo.

pozdrawaim
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
Właśnie kończe na niej cykl.Co mogę powiedzieć chyba najlepsza kreta jaką jadłem .Siła skacze wręcz masakrycznie do tego masa(chodz to pewnie głównie zasługa diety) obwody też ruszyły.Tak że generalnie super produkt.Można do niej dodać ew. No-boostera i naprawde nic więcej niepotrzeba do szczęscia.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
stosowalem super kreta jedyna kreta ktora ruszyla mi stagnacje a zjadlem 3 na ruszenie jej , i podzialala tylko ta , teraz po ruszeniu sie z stagnacji masa idzie bez problemowo i siła

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Możecie pochwalić się ile dokładnie wam siła poszła?
I czy stosowaliście tak jak pisze producent:
"Przez pierwsze 5 dni należy brać 20 g dziennie, następnie około 5 g dziennie."
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
faza ładowanie zbędna DT: 5g rano na czczo i 5g po treningu
DNT: 5g na czczo.
Wyniki siłowe:Wycisk na płaskiej poczatek cyklu 6x100 koniec 6x113
MC początek cyklu 6x120 koniec 6x160
Przysiad początek cyklu 8x100 koniec 8x120
Masa wzrosła z 87kg na 91kg
cykl w oparciu o pełne 500g.
Pozatym ogromna chęć i energia na treningach.pzdr.

Zmieniony przez - Tankowiec w dniu 2007-04-15 22:14:02

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 677
Droga ta kreatyna strasznie ale według Was rzeczywiście stagnacje może przełamać?? bo szukam jakiegoś dobrze pompującego produktu
Staż prawie 2 lata w tym rok stagnacji (wygląd) pozdro:)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Carnitine liquid

Następny temat

Universal Nutrition - Daily Formula

WHEY premium