SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Creatine micronized powder

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94359

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 444
Extra kreatyna, łatwo sie rozpuszcza i daje efekty. U mnie + 15kg na ławeczce, + 10kg na barki, + 4kg na wadze, biceps + 1,5cm. Tylko polecić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 358 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10881
Ja również polecam, dobra pompa na treningu po tej kreatynce jak po jakims stacku:) jestem w polowie cyklu +6kg klatka, waga tez +5 :)

LoliTas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
Mam pytanie - ktoś pomoże ?
Ćwiczę 2 lata na siłce ,postanowiłem teraz zapodać jakieś suple,
Myśle o połączeniu "MUTANT MASS 2,27kg + UNIVERSAL KREATYNA 200G "Czy to dobra opcja? Bo widzę że często jest zadawane pytanie o ten zestaw? Jestem typem ekto ( 185, 73kg),mam szybką przemiane materii, dieta jest względnie dobra, ale słabo łapie masę i nie mogę przełamać pewnego pułapu na siłowni. Nie chce w przyszłości brać kreatyny - wolę iść powoli. Ale teraz chce przełamać zastój i szybko zwiekszyć masę. Tylko nie piszcie o podwieszonych - trochę się już naczytałem sfd. Z góry dzięki za pomoc

Zmieniony przez - hardcore87 w dniu 2010-04-08 12:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 444
No to powiem Ci że mamy podobne warunki (182, 72kg). Połączenie MUTANTA z kreatyna Universala spoko, może być :) Tylko jak juz kupisz to nie 2,27 tylko 4,4kg bo jedna porcja ma 235g więc na długo by Ci nie starczyło (choć 4,4 tez na dlugo nie starczy :P)Bierz to + dieta odpowiednia i bedzie git.
p.s. ja na samej kreatynie universala (0,5kg) przybrałem na masie 3kg - a mi kilogramy łatwo nie wchodzą :)
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 630
produkt bez zarzutu, beztłuszczowa masa do przodu. nie mam porównania do inych bo ta była moja 1sza ale jak najbardziej z efektów jestem zadowolony.

Get ripped or die trying

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 799
witam.
Mam pytanie polecacie tą kreatynę jako pierwsze mono??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12781
dobra kreatyna, możesz brać śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 877
będę brał ją od września razem z Insulinoxem to zobaczę jakie będą efekty,dam znac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7458
mono jak każde inne. Cena nie jest zbytnio wygórowana jak na universal wiec polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3799
swietny towar;d + 15 na laweczce, + 12 do wagi, biceps + 2 cm. na 1 cykl swietne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Carnitine liquid

Następny temat

Universal Nutrition - Daily Formula

WHEY premium