SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 6 wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ciekawe jakby wyglądał rewanż z Bensonem Pettisa (wcale nie zakładam, że Melendez jest spisany na straty). Bendo może mieć problemy z obaleniem jak Pettis się rozkręci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
no dobra, wiem, że to nie ich wina no ale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dana potwierdzil oficjalnie ze Pettis dostaje zwyciezce Benson - Melendez. Glover moze dostac zwyciezce Gustaffson - Mousasi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no i k***a jest 27 styczeń a 20 kwietnia Henderson z Melendezem walczy.. albo powinni wstrzymać się z ogłaszaniem walki Benson vs. El Nino i teraz ogłosić Benson vs. Pettis 2 a jakby Cerrone wygrał to by po staremu było czyli Benson vs. Gil..
czyli 3 MC!!!! bezczynności Pettisa a w tym okresie mógłby jeszcze z kimś zawalczyć to jest właśnie polityka UFC, której nienawidzę.. może Alvareza, bo innego pretendenta nie widzę a Chandler ma ważną umowę bodajże więc tak od razu z Bellatorem nie zerwie..

Gustafsson z obiecanym TSem, ale Dana zapomniał powiedzieć, że mając obiecanego TSa będzie musiał pokonać Mousasiego i Glovera z Gloverem też kpina <2.5mc bez zakontraktowanej walki... Niech k***a dostanie wygranego Evans/Lil Nog a nie coś takiego odp*****lają..
walczą średnio 2 razy w roku i jeszcze przerwy mają takie gdy nie są kontuzjowani -.-

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-27 19:12:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
Pettis piękna walka, bardzo chciałbym go zobaczyć z młodym Diazem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980

idealne porównanie

btw ten wp****** przypomniał mi walkę Reema z Lesnarem i miałem wrażenie, że tj Lesnar Cerrone się po prostu boi zaatakować i czeka na egzekucję nawet podobnie się oba pojedynki skończyły..
Bisping jak i Cerrone są za słabi na ścisłą czołówkę, ale za to odeślą tych co do niej nie należą czyli spełniają pozytywną rolę w tym "łańcuchu pokarmowym".

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-27 23:30:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Szkoda mi Cerrone, jak zwykle za dużo przyjmuje, on sie wolno rozkręca, ma tempo jak z muay thai.
Glover Ramp, walka w starym stylu, ekstra się oglądało, Myszy dały dobry fajt, Mouse dał się sam sobie oszukać, JAckson jak zwykle dobry game plan, ale zabrakło Dodsonowi paliwa, zamiast czekać na niższego z krótsdzym zasięgiem pretendenta to Johnson szedł bez sensu na kontry. Te 2 kd były kozackie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
dopiero obejrzałem galę i pierwsza myśl, glover nie ma jednak nic na jonesa, wolny jest w sumie, jego gnp też jaj nie urywa. Myslałem, ze na serio przejedzie po Jacksonie a tu wyrownana walka w zasadzie. Imo Glover szału nie ma. Za to Pettis ! k***a zaj**iscie sie go ogląda.
\
Dodsona mi szkoda,bo tego szaleńca polubilem ostatnio

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-01-28 14:22:20

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Spoko, jak Dodson tylko poprawi cardio to będzie rozkvrwiał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Poprawi? Co może poprawić koleś od Jacksona ważący 60kg?, tempo Mousa jest zabójcze dla każdego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenowanie różńych płaszczyzn walki w różnych sekcjach

Następny temat

jaki trening na silowni pod bjj

WHEY premium