SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 6 wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ok, racja niech się nie rozwija

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-01-28 15:11:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
o matko co oni odp*****lają teraz...

Glover i PEttis zdrowi ale i tak pół roku przerwy co najmniej...Co to Glover vs Rashad.To jest prawdopodobne ,że Evans bd zbijał do MW.Skoro Hendo dostaje TS'a następnego po Sonnenie jak wygra lub Machida...To co z Cormierem który zbija do LHW...też będzie pewnie czekał 8 miesięcy...

zwycięzca Mousasi/Gus vs Glover zasługiwałby na TS'a tylko i tak pewnie by czekali na swoją kolejkę z rok po cormierze...

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-01-28 15:58:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
poj**ane to wszystko w LHW, jeszcze kutafon sonnen sie wprosił

nie wiem jak oni to ogarną tylu pretendentow jest

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-01-28 16:23:25

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Wyluzujcie, podniecanie się jakbyście to wy mieli walczyć.
Zajmują się tym ludzie, którzy robią to od lat. My nie mamy o tym zielonego pojęcia, to nie jest takie proste jak się wydaje, ten niech walczy z tym, ten z tym itp... Za tym kryje się jeszcze mnóstwo czynności, które mają duży wpływ na zestawianie zawodników. Do tego w UFC jest chyba teraz dużo zawodników(nawet jak na UFC) i mają lekki chaos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
obejrzałem właśnie tych flyweights chyba pierrwszy raz i szczerze mówiąc dałbym FOTN Rampage vs Glover...MM 3 nielegalne ciosy i bez odjętego punktu bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
zarzucanie Dodsonowi braku cardio jest nie na miejscu z racji tego, że Mighty Mouse to najszybszy i z najlepszym cardio fighter we FlyW imho, McCall też jest k****sko szybki i imo wygrał 1 walkę z Demetriousem dlatego mam nadzieję, że wygra z Benavidezem i będzie Mighty Mouse vs. McCall III.

Dodsona można z przegranym tej walki zestawić, btw niedługo posucha we flyW będzie i jeśli Demetrious nadal będzie mistrzem to chcąc czy nie będzie musiał walczyć z mistrzem BW i to mi pasuje

Rampage przegrał co potwierdza, że już o walkach ze ścisłą czołówką może zapomnieć skoro zostaje wypunktowany przez Badera i Glovera.. Ciekawe czy go teraz Bellator zechce nawet

Glovera bym teraz zestawił z Baderem zestawił, bo Gustaw z Mousasim dopiero 6 kwietnia walczą a ja lubię jak fighterzy walczą często czyli Glover vs. Gustaw/Mousasi znając życie i ch**owe podejście UFC..

Pettis ma bez wątpienia najlepszą stójkę w LW i jest to największe wyzwanie dla Bensona z racji tego, że Edgar w FW..
Szkoda, że Pettis musi tyle czekać, ale z drugiej strony z kim ma walczyć skoro Alvarez nie może..
Pettis będzie nowym mistrzem

Ciekawe czy Lamas dostanie zwycięzce Aldo/Edgar - imo powinien.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-28 20:01:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Do tych co sa przekonani, ze pettis wygra z bensonem polecam obejrzec ich walke z czasow WEC (mozna bez problemu znalezc na mmacore czy tego typu portalu). Ja punktowalem: 1 runda Pettis, 2 runda Benson, 3 runda remis albo Benson, 4 i 5 Pettis. Zakladajac, ze w ciagu tych 2 lat zaden nie nie rozwinal sie w drastyczny sposob wzgledem drugiego, uwazam, ze bardzo ciezko wytypowac faworyta. Moim zdaniem wszystko zalezy od tego czy Benson da rade "impose his gameplan" jak to mowi rogan, co bedzie oczywiscie bardzo trudne, bo w zadnej plaszczyznie nie ma znacznej przewagi, ale nie jest to wcale niemozliwe. Duzym plusem moga byc walki mistrzowskie, ktore juz Benson odbyl.

Zmieniony przez - mmmateusz w dniu 2013-01-29 23:25:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Pettis będzie miał przewagę w stójce a Benson w parterze, bo nie sądzę żeby go Pettis poddał a zapasy wiadomo..
Melendez imo nie da rady, ale może dać lepszą walkę niż Diaz, który nie istniał przy Bensonie i poza kilkoma próbami leg locków i jednym na wpół udanym rzutem z judo nie pokazał nic no ofc jak zawsze twardy łeb..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
diaz sie nie skarzyl przypadkiem, ze od 1 albo 2 rundy nie widzial na 1 oko? ze dostal strzala i czul jakby mu galka oczna miala wypasc i przez to tym okiem widzial jedynie rozmazany obraz?

nie wiem czy benson ma przewage w parterze. w ich walce to Pettis byl czesciej "on top" czyli albo na plecach, albo za plecami i sumarycznie byl dluzej w dominujacej pozycji o ile pamiec mnie nie zawodzi. Imo jedyne co tu mozna powiedziec, to ze benson jest silniejszy, ze ma lepsze zapasy i jest lepszy w klinczu. Poza tym ciezko jednoznacznie powiedziec, ze ktos jest lepszy na glebie czy w stojce, bo trzeba by analizowac poszczegolne aspekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie moge sie doczekać Benson-Pettis 2 pierwsza walka była mega wyrównana, teraz obydwoje mocno się rozwineli pod skrzydłami UFC, szykuje sie fenomenalne starcie. Mam nadzieje, że po tej walce nie będzie kontrowersyjnej decyzji i wątpliwości kto jest lepszy.

Mighty Mouse dobra robota, Glover-Rampage zgodnie z przewidywaniami...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenowanie różńych płaszczyzn walki w różnych sekcjach

Następny temat

jaki trening na silowni pod bjj

WHEY premium