SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 6 wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Walki wieczoru jeszcze nie obejrzałem... nie najbardziej mnie ta kategoria interesuję... jednak później obejrzę.
Rampage vs Teixiera- dla mnie to ten pierwszy jest na takim poziomie skończony. Każdy wie, że będzie szukał KO i to wyłącznie z rąk, ZERO nieprzewidywalności, zapasy też już słabe, brany na ziemię przez Glovera kiedy tylko ten drugi chciał. Co do samego Brazylijczyka to ciężko mi się wypowiedzieć, sądzę że jeszcze szczytu możliwości nie pokazał.
Pettis vs Cerrone- oglądając to miałem wrażenie, że dzieli ich co najmniej 1 klasa. Donek nie miał nic do powiedzenia. MEGA talent i drugie KO w 1R z rzędu. To on powinien dostać TS, ale myślę że to kwestia czasu, bo pewnie zawalczy ze zwycięzcą Henderson-Melendez.
Bader ładnie błysnął, bardzo ładne poddanie, Vlad... cóż chyba wiek nie ten, na pewno nie na TOP 10 UFC LHW.
Hioki vs Guida.... nie za ładna walka, ale technicznie ciekawa. Ja punktowałem 1R dla Japończyka, 3 dla Guidy, a za 2 dał bym remis.
Koch długo będzie pamiętał to rozcięcie. Akcje Lamas'a w FW urosły mocno.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Melendez vs Benson już jest zaklepane na 100% przecież już obstawiać można tą walkę .Pettis będzie czekał na Title shota,teraz nikt z LW poza Bensonem nie zasługuje na walkę z Pettisem.

Chociaż nie ukrywam ,że zobaczyłbym Pettisa z Alvarezem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161










Co jest z tym forum, że foty się takie wielkie wklejają? Przecież mniejsze są normalnie







Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-01-27 15:57:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Rampage był strasznie przewidywalny w stójce- miałem wrażenie że ciągle bił jedną kombinację. Glover może trochę namieszać w LHW, ale od Rashada i Machidy dostałby imo, nie tylko od Jonesa.
Dawać Pettisowi TSa. Toż to najlepszy striker w LW obecnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Brawo Pettis ! Nie przypuszczalem, ze tak szybko sie to skonczy. Pieknie sie patrzy na jego Taekwondo ! Szkoda, ze jeszcze bedzie musial poczekac na walke o pas ... Szkoda Rampege'a, ale widac po nim bylo ze nia mial motywacji. Glover natomiast widac ze lubi przyjac, powinien dostac przegranego hendo vs mashida. Wtedy bedzie po nim ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
mikel po pierwsze to Rampage miał motywację tylko obecnie jest gorszym fighterem dlatego przegrał a po drugie jeśli wygra Hendo to przecież nie zawalczy z Machidą, bo to kumple i timmejty bliskie.

Nie wiadomo w jakiej formie jest Hendo 43 lata się zbliża, wraca po roku przerwy, po poważnej kontuzji i dostaje strasznie trudnego i niewygodnego przeciwnika.. Dana powiedział, że jak Hendo wygra to jest następny w kolejce


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-27 16:44:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ale mam zaj**istego neta, wlaczylem sciaganie gali rano, dopiero 50 procent mam hah, powiedzcie co Ramp gadal po walce, oficjalnie sie pozegnal z UFC??

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nic nie gadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
jak to nie bylo wywiadu ?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie
tzn może był, ale ja gale pobrałem to nawet z Gloverem nie miałem wywiadu, bo live zasnąłem


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-27 16:52:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenowanie różńych płaszczyzn walki w różnych sekcjach

Następny temat

jaki trening na silowni pod bjj

WHEY premium