SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 26: Shogun vs. Sonnen - wyniki gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
No cóż, przykra sprawa z Reemem. Niech pokombinuje z tym TRT, ostatnia nadzieja. W 2010/2011 roku bym się w czoło postukał, gdyby mi ktoś powiedział, że tak skończy.

Sonnen skończył walkę przed czasem. Przez poddanie. Co za motyw Bardzo ładnie zawalczył, w swoim stylu - zero czajenia się, od razu obalenie. Liczę na dalsze trollowanie Brazylijczyków - walka z Wanderleiem sprzeda się znakomicie.

Dla odmiany obejrzałem sobie nawet walkę w 135 i muszę przyznać, że Faber to dobry rzeźnik, eksplozywny jak diabli i z sercem do walki.

Matt Brown rzeźnik, ale rozbawił mnie tekstem w wywiadzie po walce. Powiedział, że Mike Pyle jest lepszy od GSP. Rozumiem, że można chwalić przeciwnika po walce, to dobry zwyczaj, ale realistycznie, haha.

Ten John Howard dobry czołg, coś jak Lombard, 5'7 i 185, nabity nieźle - nawet ładnie zawalczył. Wątpię jednak, że gdzieś zajdzie w UFC.

Joe Lauzon mógł to wygrać, gdyby bardziej przycisnął. Możliwe całkiem, że w pierwszej rundzie został zbyt mocno naruszony.

PS. Steven jak zawsze pełna napinka, loool. I jeszcze komuś, kto trenuje zarzuca brak znajomości MMA, beka z typa

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Steven z avkiem zachował się niezbyt ładnie, bo jeszcze wpisał się specjalnie do spamu, dając pustą wiadomość, tylko po to, żeby większość zauważyła nowy avek i tym samym domyśliła się, że Ali przegrał. Z punktu widzenia regulaminu - dyskusyjne, ale z pewnością niekoleżeńskie. Od dziś można spoilerować, ale oczywiście niech wątek się nie przenosi do pobocznych tematów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Bonusy

KOTN: Travis Browne, Matt Brown
SOTN: Mcdonald,Sonnen
FOTN: Mcdonald-Pickett

jak ktoś nie widział to polecam obejrzeć Mcdonald-Pickett , Mcdonald ma chyba najszybsze łapy w UFC ,do tego mocny cios ,będzie mistrzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Weidman pisał na Tweeterze że szybkie przerwanie, względem tego, że nie przerwano tam pod siatkami Ale wcześniej wstawił zdjęcie, że mają zakrapianą kolację to chvj tam go wie
Ciekawe kiedy Hall wyleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
w sumie tam pod siatką na początku też przerwanie mogło by być, nie takie już przerywali. ale jak ktokolwiek może mieć wątpliwości co do przerwania.... ali padł jak długi po front kicku, 2 młotki prosto na jape zgarnął.. ok coś tam jakby się chciał zasłonić rękoma ale świadomy pewnie nie był co robił, dostał by jeszcze kilka ciosów i hard ko by mogło być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
W 3:46 do końca Travis zebrał mnóstwo ciosów i nie reagował prawie przez 10 sekund, więc jakby sędzia przerwał, raczej nie było by kontrowersji. Najbardziej mnie dziwi, że Ali strasznie zlekceważył te kopnięcia, które były praktycznie jedyną bronią Browne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jakby sędzia przerwał pod siatką i Browne by się burzył że za szybko przerwana walka, i jeszcze ktoś by napisał że się z nim zgadza to by został pojechany że ma nasrane. Ale owszem, ciosy które wyłapał Overeem były gorszym laniem bo Browne nie pływał

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-08-18 16:01:24

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24255
ma ktoś link do walki MCD - Pickett ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Kurde jak Pickett przetrwał tą 1 rundę! Niezła sieka! Zasłużenie bli mu brawa.

Nie spodziewałem się że Lauzon zostanie tak zdominowany i pojechany. W 1 rundzie tylko gong go uratował przed bolesnym gongiem

Faber tak jak piszecie ma zayebiste serce do walki, dobry jest

Dużo nokautów dobra gala

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jakby sędzia przerwał pod siatką to by było DQ dla reema, bo mu wyj**ał kolano jak był Browne na 3 punktach podparcie może nawet 2 kolana...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night: Shogun vs Sonnen live!

Następny temat

WAŻNE! Koniec zakazu spojlerowania

WHEY premium