SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 26: Shogun vs. Sonnen - wyniki gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
No, ale Wand od początku też się napinał. To on zrobił tę pokazówkę z wjazdem na ringu po walce Ramp vs Kevin. Może nie lubię Chute Boxe z uwagi, że zawsze utożsamiałem się z BJJ i BTT był mi bliższy Dlatego jestem uprzedzony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Może dlatego, mnie Rampage wk***iał,bo nawet jak go Wand raz zniszczył,to dalej szczekał,jakby to on pobił Wanda

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Ramp zawsze był pewny swego boksu i zapasów i się przeliczył. Przegrał, bo nie znał obrony przed klinczem tajskim. Couture'm to on w klinczu nigdy nie był i już będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Wiadomo z kim go zestawią?

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Plotki chodza ze albo z Barrym albo z Nelsonem, czyli na jego nieszczescie obaj maja K.O power ...

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2013-08-30 14:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale Barry ma gorszą szczenę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
No to jak jeszce Nelson ustrzeli Aliego to będzie śmiech na sali

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
jak będzie stał jak kołek to całkiem realny scenariusz, bo przez tą jego garde wszystko przechodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Garda gardą, bardzije bym sie martwil o kondycje - Nelson ma beton i jak Reem go nie znokautuje w ciagu 1-2 rundy to sie wygazuje i wtedy Nelson ma realne szanse go ustrzelić, ustrzelił Konga, Cro Copa to Reem w obecnej formie jest takze w jego zasiegu

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night: Shogun vs Sonnen live!

Następny temat

WAŻNE! Koniec zakazu spojlerowania

WHEY premium