SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 26: Shogun vs. Sonnen - wyniki gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
^
równa walka, podobna postura, cardio na tym samym poziomie



ofc joke


oczywiście, że Nelson ma realne szanse na KO na Reemie. Po ostatniej dyspozycji aliego też bym stawiał na Nelsona, przez KO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Chudzian by Reema kolanami jak Sappa zniszczył btw ciekaw jestem kolejnego The Reem co ma do powiedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Nelson poskłada Reema? Proszę Was Co się tutaj dzieje... Widzę, że tutaj po walce nie da się zdrowo patrzeć na zawodników. Np. po wygranej walce zawodnika x przypisujecie mu zwycięstwa z ponad połową dywizji (czasem nawet wagę wyżej), natomiast przy jego porażce jest już skazany na emeryturę.

Na jakiej podstawie można twierdzić, że Nelson wygra z Alim? Bo ma 'p******nięcie' ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Reem bez koksów (na mniejszych dawkach) jest sto razy gorszy- i to widać, i to jest smutne. Nikt takiemu Reemowi jak dzisiaj nie dawałby szans z LEsnarem, skoro tutaj są rozkminy o szanse z NElsonem

I ja się zgodzę- Nelson miałby jakieś szanse. Reem nie ma już tej siły, gabarytów, a dalej szybko się męczy i wydaje mi się że ma psychę typową jak na kolesia co kiedyś był wielki, ale już nie jest.

Dla mnie Reem teraz jest naprawdę średni;)
Nikt mi nie wmówi że Reem z K-1 i z Lesnarem = Reem teraz.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-08-21 10:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Co się tutaj dzieje... Widzę, że tutaj po walce nie da się zdrowo patrzeć na zawodników. Np. po wygranej walce zawodnika x przypisujecie mu zwycięstwa z ponad połową dywizji (czasem nawet wagę wyżej), natomiast przy jego porażce jest już skazany na emeryturę.

Na jakiej podstawie można twierdzić, że Nelson wygra z Alim? Bo ma 'p******nięcie' ?



Czlowieky yebnij sie w cymbał przeciez to nie jest jedna przegrana, tylko juz druga przegrana i to z zawodnikami, z ktorymi wedlug wielu nie mial prwa przegrac, a przegral i to jeszcze w zenujacy na maksa sposob

Browne i Big Foot zalatwili go jak jakiegos dziecaka

A wczesniejsze walki Reema? fajne zwyciestwo nad Lesnarem i slaba walka z WErdumem

Takze nie pitol mi tu ze jest skreslany przez "ostatnio walke"

Dlaczego Nelson mialby szanse wygrac?

Ano dlatego, ze Reem przepyerdala z kazdym zawodnikiem ktory ma KO power - przeyebal z Brownem, Big Footem, Chuckiem, Shogunem, Kharitonovem itd. a Nelson ma KO power

Albo moze dlatego, że Reem mialby male szanse znokautowac Nelsona, ktory ma beton, za to Nelson mialby duze szanse znokautowac Aliego ktory ma szklanke

Albo moze dlateog, ze Reem po nieudanych probach skonczenia Nelsona wygazowalby sie i stal i czekal na egzekucje tak jak to mialo miejsce w Brownem, a cep Nelsona w koncu by siegnal slabej szczeny Aliego

Widze niektorzy tu maja takie klapki na oczy ze masakra

Reem moze sobie wygrywac z parterowcami ktorzy nie maja KO power (Werdum, Mir, Big Nog) ktorzy ani nim nie zachwieja ani go nie obala

Ale z kazdym mocno bijacycm zawodnikiem z jakim do tej pory walczyl dostal F U C K I N G K N O C K O U T pogodzcie sie z tym, to juz nie jest jakas tam czyjac opinia tylko po prostu statystyka

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2013-08-21 10:52:49

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2013-08-21 10:53:43

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
^jw. Dodam tylko, że z Werdumem raz już przegrał przez poddanie w 2 rundzie a drugi raz wymęczył tą decyzje 29-28, bo walka była tak statyczna i Reem mógł sobie w niej tyle odpocząć mimo tego w 3R mało TKO nie dostał, bo był w ch** zmęczony. Wszystko przez to, że Werdum bawił się w zapaśnika i kładł się na glebe, bo w stójce sobie bardzo dobrze radził - w ich 3 walce stawiałbym na Werduma. Z Mirem i Big Nogiem też mógłby przej**ać - Mir ma j**nięcie, jest silny i kondycja dużo lepsza i zawsze jest niebezpieczny a Big Nog ma takie serce do walki i nadal jest wytrzymały i ma dużo lepszy boks niż Overeem i parter więc nie mówiłbym, że ci "parterowcy" go ani nie zachwieją ani nie obalą, bo mogą go znokautować a tych KO to już Reem chyba 12 albo 13 w karierze dostał.

Co do Lesnara to ja stawiałem te 2 lata temu na niego, bo liczyłem, że wyjdzie taki Lesnar jak do 2 walki z Mirem czy choćby Velasquezem, że ruszy z atakiem (w tym przypadku po obalenie albo wj**ie go w siatke jak nie obali) a tu wyszedł osrany Lesnar i podjął z nim walkę w stójce i miał tam 1 taką marną i nie w jego stylu próbe obalenia, ale to nie ten Lesnar był. Fakt Reem dobrze zawalczył zwłaszcza, że nisko siedział na dupie i to go pewnie zaskoczyło, ale Lesnar 2 razy Velasqueza obalił a jakby Reema obalił to myślę, że by go w parterze zaj**ał. No, ale Reem wygrał i to był duży sukces dla niego - tego nikt mu nie odbierze i wygrał w świetnym stylu tylko mówie jak jest.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-08-21 12:04:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ja również stawiałbym na Roya w walce z Reemem. Jest dynamiczny jak na beczkę, mega ko power, z miocicem był nie w formie na dodatek. O czym sam gadał w wywiadach. Cardio szybciutko mu padło, jakoś z JDS tłukł się do ostatniech chwili, nawet mu łuk rozciął. Roy by znokautował Reema jestem niemal pewien.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Trudno, żeby Roy nie był wtedy w słabej formie jak to była chyba jego 3 walka w bardzo krótkim czasie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
No dokładnie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night: Shogun vs Sonnen live!

Następny temat

WAŻNE! Koniec zakazu spojlerowania

WHEY premium