SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 26: Shogun vs. Sonnen - wyniki gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
nie wiem co ma koks, sylwetka, TRT, 'terroryzowanie' i inne dzikie weże, prawdę powiedziawszy.

Walka była całkiem podobna do walk Shogunem, Chuckiem, nogiem, Kharitonovem 2 i gdzie tam jeszcze.

Po prostu taka już psycha i styl, jego brachol jest taki sam tylko do sześcianu. Reem i tak mocno nad tym popracował.

Co do Matta Browna, to wygląda ostatnio wybornie, ale brutalnie rzecz ujmując - zestawiłbym go najpierw z kimś z mocnymi obaleniami.

Bo tak po prawdzie, to ledwo 1.5 roku temu przegrał jak zwykle przez poddanie, i to z Baczynskim.

A po tej świetnej serii ciągle nie wiemy, czy się poprawił właśnie w tym z czym była bieda.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cormier zniszczył Bigfoota (tzn zgwałcił), zgarnął pewną decyzję z kimś takim jak Barnett, zgarnął pewną decyzję z kimś takim jak Mir i w październiku zapewne zgwałci Nelsona. Cormier nie jest przehajpowany, bo to ścisła czołówka HW co udowodnił - Reem tego nie udowodnił.

BTW ciekawa sprawa.. bo jakby sędzia (zapomniałem kto sędziował) to przerwał to w sumie bez większych kontrowersji w pewnym momencie by było i znowu by się zaczęło ubóstwianie Reema jak to się po Hapie przejechał a tak wyglądał oprócz tej akcji fatalnie.. dobra decyzja sędziego, bo Browne ciągle inteligentnie się bronił i był w grze! Reem wj**ał w tą akcję - te kolana i ciosy w parterze całą swoją moc, ale i tak padł tak szybko kondycyjnie, że przesada. Oprócz tej akcji to wyglądał bardzo źle w tej walce, że nawet w pewnym momencie po obalenie poszedł. Widać, że Browne to silny chłop jak sobie w klinczu z nim radził i jak go odpychał a te kicki i końcowy front kick musiał być potężny skoro go te front kicki w brzuch tak spowolniły, Browne niesamowite SERCE do walki i ciągle atakował i trafiał nawet oprócz tych kicków, Browne co by nie mówić to zagrożenie praktycznie dla każdego w dywizji, ma pary w p***u, atletyczny i szybko, technicznie kuleje co do czołówki, ale jak Reem został skończony to porażka z jego strony naprawde

Wracając do Cormiera to ten zawodnik nie może być przehajpowany no chyba, że ktoś jego walk nie oglądał.. ma ze 4 razy mniej walk niż Reem mimo to lepszych na rozkładzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
TezAndrzej
nie wiem co ma koks, sylwetka, TRT, 'terroryzowanie' i inne dzikie weże, prawdę powiedziawszy.

Walka była całkiem podobna do walk Shogunem, Chuckiem, nogiem, Kharitonovem 2 i gdzie tam jeszcze.

Po prostu taka już psycha i styl, jego brachol jest taki sam tylko do sześcianu. Reem i tak mocno nad tym popracował.

Co do Matta Browna, to wygląda ostatnio wybornie, ale brutalnie rzecz ujmując - zestawiłbym go najpierw z kimś z mocnymi obaleniami.

Bo tak po prawdzie, to ledwo 1.5 roku temu przegrał jak zwykle przez poddanie, i to z Baczynskim.

A po tej świetnej serii ciągle nie wiemy, czy się poprawił właśnie w tym z czym była bieda.


dokładnie, to samo mówie to jest ten sam Reem co był - oni są bardzo z bratem podobni.. Reem tam pewnie skilla poprawił od LHW, ale nie za dużo a już napewno nie pod MMA a jego nawyki z koksem czy bez będą takie same.

No z Mattem Brownem też się zgadzam, bo wszyscy wiemy jak on w poddanie wpadał i ludzie już z TSem wyjeżdżają, bo ma 6 zwycięstw z rzędu.. i co z tego? ważniejsze 1 zwycięstwo nad top 5 niż 6 nad... no właśnie nad kim!?: Cope, Thompson, Ramos, Swick - poza Top 20/30 wszyscy a Cope i Ramos to nołnejmy tylko Pyle i Mein łapią się rankingowo i umiejętnościami w top 20.

btw sorry, że nie edytowałem - pomyliło mi się coś

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-08-18 21:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Może i masz racej Steven0, ale z drugiej strony patrząc to tak: Barnett ok, może i dobry, ale prime już ma za sobą moim zdaniem. Mir? Mir to już żaden wyznacznik, jego poziom jest tak nierówny i nieprzewidywalny, że nie można go brać na poważnie jako czołówkę UFC. A Nelson? Nelson to schab, zero pomysłów na walkę, każdy kto ma trochę pod sufitem sobie z nim poradzi. Za chwilę spytacie z kim musi walczyć zawodnik, żeby był sprawdzony Jak dla mnie JDS, Cain to czołówka, poźniej są goście genialni w jednej płaszczyźnie, Hunt, Nog, Stopa itp. itd., ale to już nie czołówka. Także jak dla mnie czołówka to Ci dwaj i dopiero później można przymierzać do czołówki ciężkiej.

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2013-08-18 21:24:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Można się niby zgodzić, ale tak to strasznie wąską czołówkę masz.

Tak jakby powiedzieć, że czołówka to Bayern, Borussia i Chelsea, a reszta nie.

Jeśli Cormier ruszy swoje dvpsko do LHW naprawdę, to IMO ma największą szansę z Jonesem. Po prostu dobry styl.

Chociaż i tak ta szansa koniec końców dość słaba, Jones to zuo.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no wystarczy popatrzeć kogo pokonywał Bigfoot, Barnett i Mir to wyciągnie się wniosek, że Cormier nie jest przehajpowany i jest ścisłą czołówką, bo inaczej twierdzić można tylko biorąc pod uwagę JDSa i Caina a tak to kogo!? Werduma!? Overeema!? Travisa Browne;a? czy jeszcze kogo!? wyżej wymienieni są na podobnym poziomie a nawet lepsi. Dlatego skoro jest gorszy od Caina i JDSa to jest top 3 i ciężko jakoś argumentować, że Cormier przej**ie w HW z kimś oprócz Caina i JDSa tzn to HW i może przej**ać i z Nelsonem chodzi o to, że jest gorszy (o skilla)!? no chyba, że ktoś twierdzi inaczej to niech to uzasadni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Dams
a koniu ... straszny sztywniak w walce - statyczny ;x ciosy bez mocy, chyba już ciężko dyszał przy którymś dalszym klinczu ? browne coś dostał .. ale ten nie mógł go skończyć ...

a stójka hm ... co on potrafi w stójce mma ? jak na to patrze, nie wiem skąd ma tytuł k1 ... może miał lepszą formę :> ale to i tak przepaść imo te przerwy nie podziałały na niego dobrze ;) jakby miał teraz ze 3 walki rocznie, skupił się na walce ...

Ile orgazmów przezyłeś oglądając porażkę Overeema i ile raz strzepałeś już sobie z radości po gali? Tak pytam, nic osobistego,,czysta ciekawość...Próbuję poznać bliżej psychike naczelnego hejtera Overeema w Polsce
Jakąkolwiek stójkę ma w MMA jest ona dużo lepsza technicznie niż nieudolne cepy twego upadłego bożka z rosyjskiej wioski

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Strecho
Qrwa Reem.... wystrzelał się yebany. Tyle frontów Browne kopał, az w koncu trafił, niee no. Jeszcze Big Country go zaj**ie i bedzie mistrz i uczeń na KSW

Szkoda Ruy, czas na emeryture, szkoda ze tylko w wieku 31 lat

Dokładnie,MMA sie kończy dla mnie...Reem koed by FRONT KICK,Shogun UDUSZONY...Chyba juz daruje sobie ten sport bo kogo mam ogladac?

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Dremor
Siema

Po pierwsze Hall przegrał i bardzo dobrze. Druga przegrana przez SD, może się nauczy że piąteczki i śmichy w oktagonie nie są dla niego.

Po drugie Matt Brown kosmos totalny, koleś jest niesamowity.

Reszta walk bardzo fajna, szkoda że Johnson nie dał rady skończyć Lauzona w pierwszej rundzie. Naprawdę fajnie wyglądała jego stójka.

No i Reem Niestety, wygląda jak stereotypowy przypadek zejścia z koksów. Jak zaczął uderzać to już podejrzewałem, że przecież nie naruszył BRowne'a specjalnie.

Co tu dużo gadać- dobre przerwanie, ko mocne. Overeem był mały przy Travisie, siły też nie miał... Sądzę że psychika też siadła- kiedyś był potworem i to na pewno dawało mu komfort psychiczny, a teraz z normalną sylwetką tego komfortu nie ma. Podpala się bardzo szybko, nie wierzy w siebie. Dopóki na TRT nie wejdzie to nici z niego będą. On po prostu za mocno wykorzystywał swoją fizyczność - zarówno fizycznie (klincz itp) jak i psychicznie (czuł że przeciwnicy sr.ają trochę przed nim i sam zdawał sobie sprawę że w aspekcie siły przeważa i to mocno każdego). Bardzo lubię typa, mam nadzieję że powróci, ale bez TRT będzie cienkim waflem niestety.

Sonnen za to poprawił mi humor mocno i udowodnił że oprócz tego całego gadania jest absolutnym topem i będzie ciężką przeprawą dla każdego.

Steven, nie igraj z wkurzaniem mnie bo ja też moge wstawić avka np z Twoją sylwetką i co wtedy?

Chyba masz rację Dremor,pozostało nam przerzucić się na jiegoś Browne albo innego Jordana, Reem już za stary chyba...
A Steven, miałeś racje, cieszysz się?

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Ja tam myślę, że takiego Browne by spokojnie wciągnął tylko musiałby powrócić do dawnej formy. Ale na czołówkę już nie widzę żadnej szansy, jednak nie jest taki dobry w HW jak myślałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night: Shogun vs Sonnen live!

Następny temat

WAŻNE! Koniec zakazu spojlerowania

WHEY premium