SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 205: New York

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
No to za kilka dni się skończy się hype na małą rudą gnidę.
Wreszcie zawalczy z przeciwnikiem po pełnym obozie, który ma dobre zapasy. Dotychczas nie dawano mu takich zawodników.
Zresztą jeśli spojrzeć na jego rekord to w teorii ma trzy solidne nazwiska na rozkładzie.
- Holloway - wówczas jeszcze młody, ale już wtedy spokojnie wytrwał całą walkę
- Aldo - lucky punch - inaczej tak tego nie nazwę. Choć i za Aldo nie przepadam. To jednak trzeba przyznać, że trzeba umieć taki cios wyprowadzić.
- Diaz - dla mnie tą walkę Diaz wygrał. Ale i werdykt na korzyść irola - nie boli.
Inna sprawa, że na tej gali najbardziej ciekawią mnie duzi chłopcy. A tu jest tylko jedna walka w miarę sporych facetów. Ale po kolei.
Tyron - Thompson. Żadnego z nich nie należy do moich ulubieńców. Postawię jednak na Thompsona. Bardziej przekrojowy. Do tego świetna nie ortodoksyjna stójka to jego atut. Kondycyjnie też powinien dominować nad Tyronem. Jednak podobnie miało być z Lawlerem. Wonderboy jednak walczy dużo bardziej cierpliwie i nie otwiera się tak bardzo. Spokojna kontrola walki przez Stephena i wygrana na punkty
Joasia - Karola. Im bliżej do walki tym bardziej wydaje mi się, że Karola zaskoczy. Pewnie wygra Joasia. Jednak coś mi podpowiada, że będzie to 5rundowa wojna. I to bliższa, niż się większości wydaje. Za tym przemawiają u mnie 3 drobiazgi. Asia może nie być do końca skoncentrowana( rodaczka, lekko ją zlekceważy ). Zmiana klubu. Do tego jak patrzę na Karolę to chyba nigdy nie była tak przygotowana atletycznie. Asia na punkty ( 3:2 w rundach ). Czuję, że może być bonus za walkę wieczoru.
Yoel - Cris - walka na którą czekam najbardziej na tej gali. Stawiam na Crisa - zdecydowanie bardziej kompletny zawodnik. Do tego lepsze warunki fizyczne i kondycja. W stójce będzie kontrolował walkę. Do tego zapasy lepiej dopasowane do MMA ( dobry defensywnie i ofensywnie ) połączone z świetnym BJJ ( w tej kategorii może dwóch ma podobny poziom ). Jeśli wygrać ma Yoel to tylko TKO w pierwszej i drugiej rundzie.
Gostelum - Kowboj - akurat obu lubię. Więc jakikolwiek wynik padnie będę zadowolony i smutny zarazem. chyba jednak walka dla Kevina. To również może być jedna z walk wieczoru.

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Oj panienki znow sie oburzyly Khabub robi Conora i Alvareza na jednej gali Helwani celeberyta tak w dupe wlazi Coniemu ze sie biedny splacze po jego porazce.
Napiszcie jeszcze jak to Johnson broni obalenia, a po walce Stivi znow bedzie pisal ze Khabib dlugo nie walczyl, nikogo nie pokonal i jest muslimem


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-11-10 15:53:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie płacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Sorry ale hejt na Khabiba jest jeszcze bardziej bezmyslny niz na Werduma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Ja tam za Khabibem nie przepadam. Ale to jednak on dla mnie jest faworytem w tej walce.

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
mikel uspokój się, to tylko beka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
w twoim czy grinda przypadku tak, ale wiemy ze z innych az kipi zlosc i nienawisc chodzby przez to ze koles jest muslimem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205





ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
przecież Khabiba w tej walce typuje
nie zmienia to faktu, że p******i żale i rzeczy bez sensu i ma wielki ból dupy o sukces i popularność Conora, Stephensa z Helwanim też słyszałem, ten go nawet dopytywał specjalnie o Conora i było widać, że mu nieźle tym doj**ał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
http://www.lowking.pl/khabib-nurmagomedov-nadzieje-ze-alvarez-wygra-conor-nigdy-wezmie-walki-ze-mna/

Dobry wywiad, prawie taki hejt jak my tu zgrindem

"Nie rozumiem tego. Początek roku i klepie, koniec roku i walczy o pas. UFC wykorzystało wielką machinę promocyjną, żeby go promować. Klepał w marcu czy w kwietniu, a w listopadzie walczy o pas. Szaleństwo.

A na dodatek mówi jeszcze, że jest największy? Jakim cudem jesteś największy, jeśli za każdym razem klepiesz? Klepiesz, klepiesz, klepiesz. Dwa czy trzy razy w karierze klepał. Jak możesz być największy? Muhammed Ali był wielki, nigdy nie klepał, nigdy się nie poddał. On był największy, i to rozumiem. Mike Tyson był wielki, też się nigdy nie poddał.

Myślę, że to jest 50/50, ale mam nadzieję, że wygra Eddie Alvarez.

Conor nie weźmie walki ze mną – dlatego. Jeśli Conor wygra, moja sytuacja się pogorszy, bo czuję, że weźmie inną, łatwiejszą walkę. Jakiegoś uderzacza. Dlaczego chciałby przez 25 minut bronić się przed zapasami? Nie lubi tego. Nie lubi być obalany. Wszyscy ci goście gdy tylko go przewracali, od razu klepał. Weźmie jakąś inną stójkową walkę."

Jaja beda jak Khabib odklepie z Fergusonem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 95: Cyborg vs. Lansberg

Następny temat

masa

WHEY premium