SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 205: New York

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A to jest pewne ze Aska zmienila team ? Bo przed poprzednia walka byla u Jacksona chwile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
Pewne. Derlacz w wywiadzie zdawkowo powiedział że dzień przed wyjazdem do stanów Aśka oznajmiła mu ze odchodzi i tyle

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Dokładnie jak KPS. Między Jędrzejczyk a Arrachionem musiały być jakieś zgrzyty skoro tak nagle to wyszło i bez oficjalnego oświadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i dobrze, w ATT się rozwinie jeszcze bardziej nie to co u siebie u muslimów, no i angielski podszkoli.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-09-25 22:06:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ppwtarzam, bardzo dobry ruch z jej strony. Trenowac w garazu to mozna do ksw

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Jotko też odszedł przecież, to jest postawa sportowców, dla których priorytetem jest ich własny sukces i to szanuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
JJ vs KK będzie coś w stylu walki JJ z Latourneau - zacięta, ale z wyraźną dominacją JJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Fajna rozpiska

Thomson mam nadzieye ze technicznid wypunktuje Woodleya, ktory mistrzem moze byc tylko przez lucky puncha. Thomson bardziej wszechstornny i poukładany, aczkolwiek Woodley zawsze moze zgasic swiatlo strzałem

Rashad jak bedzie w formie to powinien sobie spokojnie poradzić z Kennedym

Wiedman - Romero mega ciekawa walka, mysle że stary Weidman sprzed kontrol juz nie wroci i Romero go zdominuje fizycznie i swoją dynamiką, poza tym Chris juz miał pas, Yoel jeszcze nie

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
"Jak już zapewne zauważyliście w mediach od kilku dni przebywam na Florydzie i od tej pory reprezentuje klub American Top Team. Decyzja zapadła szybko i nie jest bezpośrednio związana z moim wieloletnim Klubem Berkut Arrachion Olsztyn oraz z jego trenerami.

Przede wszystkim chciałabym publicznie podziękować za owocną współpracę Paweł Derlacz, Szymon Bońkowski oraz moim klubowym kolegom.

Decyzja o zmianie klubu jest moim prywatnym wyborem związanym m.in z obowiązkami jako mistrzyni świata organizacji UFC oraz obowiązkami przed zbliżającą się galą UFC205 w Nowym Jorku.

W mojej dotychczasowej długiej karierze kierowałam się nieustannym rozwojem zawodowym jak i prywatnym. Zmiana miejsca pobytu i treningu daje mi tą możliwość.
Zamierzam więcej pracować nad wartością swojego nazwiska na rynku amerykańskim.

Proszę nie doszukiwać się żadnych ukrytych powodów mojego rozstania z klubem Berkut Arrachion Olsztyn.



Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-09-26 11:05:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 319 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10829
Mądra dziewczyna z tej naszej Aski, na pewno wyjdzie jej to na dobre.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 95: Cyborg vs. Lansberg

Następny temat

masa

WHEY premium