SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 205: New York

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No, kreacja, a wstyd jest i tak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A tam orty wazne zeby syn wojen nie przegrywal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
syn, ktory (prawie) nie robi ortow i wygrywa wojny = Dżemor

tylko zeby nie byl tak wulgarny i wymykal sie banom, wiadomo.

a wracajac do tematu kreacji, to wiadomo, ze moze byc wkurviajaca i nawet mnie momentami drazni. krytykowalem to pajacowanie jeszcze przed walka z Aldo, ale jakos sie przyzwyczailem.

tylko, ze o takiej Jędrzejczyk, ktora marketingowo jest mimo wszystko nieudolna wersja GOATa, nikt nie pisze i nie udziela wywiadow, ze NIE CHCIALBYM, ZEBY MOJA CORKA TAKA BYLA. nikt nie zaklada, ze Aska stoi w Walmart'cie z zakupami przy kasie i na 100% jak jakas laska sie na nia spojrzy, to ona z automatu rzuca GO BACK TO THE JUNGLE BITCH, GO.

bo kuva kazdy sie domysla, ze prywatnie to pewnie inna osoba. fakt, ze wynika to z tego, ze robi to po prostu w chvj nieudolnie, but still.

no niewazne, po prostu musze bronic McGoata, bo do 22 jest moja zmiana na sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
sava9e Alvarez
grind Alvarez
pilek Conor
Karciarz Conor
Steven0 Conor
Cynik75 Conor

Tylko tylu odważnych? Wydawało mi się, że więcej tu fanów Conora widziałem.
Chyba jednak boją się stawiać na jednowymiarowca, bo przeczuwają oklep życia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Moze Aska sie zmieni. W sumie pojechala do USA zeby sie bardziej wypromowac moze jest tam jakis koles od PR i z nia troche popracuje. Chyba ze zadziala to w druga strone i zaproponuja jej dodanie wiekszej ilosci f***ow. Patrzac co robia GOAT'y konferencji prasowych czyli Connor i Diaz to f***/pussy musi byc czesto.


sava9e ja oczywiscie stawiam na Alvareza ale nie wiem czy sie zakladac bo ostatnio jak sie zakladam to chodze w avatarze Conora a jak sie nie zakladam to Conor odklepuje.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-10-03 20:09:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ja juz 2 razy latal em z Rudzielcem w avku. Jak to się mówi do 3 razy sztuka Jakoś jestem spokojnie pewny ze Alvarez go po prostu osmieszy zapasami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
K_PS
Gabriel Gonzaga:

" UFC to dziś bardziej show niż organizacja sportów walki. Najlepszym przykładem jest Conor McGregor. Wstydzę się bycia w sporcie, w którym McGregor jest największym idolem. Jeśli nie chcesz, żeby twój syn był jak największy idol w twojej dyscyplinie sportu, to jest coś bardzo nie tak jak być powinno. A wydaje mi się, że nikt nie chciałbym mieć syna, który byłby jak McGregor. "


owacja na stojaco dla Gonzagi

nie wazne jaki jest prywatnie. jak cie widza tak cioe pisza, a widza gowno.


Zmieniony przez - grind w dniu 2016-10-03 21:07:04
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ciesze sie druhu ze wrociles do watku, przynajmniej rownowaga jest teraz zachowana bo conorzysci za bardzo sie rozbrykali tutaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
nie ma sprawy, druhu.
sluszna walke, jak pokazuje historia, zawsze toczy sie w mniejszosci!
tluszcza podaza slepym pedem, tylko nieliczni maja rozum. mozesz zawsze liczyc na moje wsparcie.
we are the chosen few to fight true cause
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
hejt łączy jak widac, a grindowi proponuje zobaczyć poprzedni zakład i ile tam było Conorzystów I wtedy mów o mniejszości


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-10-03 21:37:07
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 95: Cyborg vs. Lansberg

Następny temat

masa

WHEY premium