W ubiegły weekend Hassan "Mostafa" Mahmoud zrobił duże wrażenie na sędziach i zdobył czwarte miejsce w New York Pro. Kolejnymi zawodami miały być California Pro, jednak stanęły pod znakiem zapytania. Dlaczego? Po zawodach NY pro, Hassan trafił od razu do szpitala z powodu paskudnej infekcji. Na jego Instagramie wyjaśnił jaki był powód hospitalizacji. Mahmoud miał problem z żylakami odbytu, które niefortunnie spowodowały infekcję.

Napisał, że ból był nie do zniesienia i miał trudności z właściwym pozowaniem i uśmiechaniem się na scenie. Był bardzo przejęty tym, że wiele osób negatywnie oceniło go, nie znając przyczyny jego stanu. Z pewnością napinanie mięśni nie było dla niego komfortowe...

Lekarzom udało się złagodzić stan zapalny i Hassan wystartował wczoraj w zawodach California Pro. Niestety zajął dopiero 8 miejsce, z czego z pewnością nie jest zadowolony. Zawodnik Antoine Vaillant, który był siódmy na New York Pro tydzień temu, wygrał wczorajsze zawody California Pro Championships.

Komentarze (4)
lordknaga

napiszcie o mezu michele lewin, gosc w szpitalu, ledwo sie porusza, nerki nie daja rady, watroba tez + kilka innych rzeczy

0
Bull

jasne!

1
Bull

W sumie z miejsca miało to iść do publikacji, ale Fitplota miała poważną kontuzję sportową, dlatego dopiero teraz nadrabiamy.

0
lordknaga

spoko, to dosyc swiezy news a gosc jest mega znany, bo z michele(jego zona) prosperujaca firme a wyglada tez niecodziennie, jesli mozna tak to napisac.

0