SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

new (z)lama(s)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
Tak od dluzszego czasu sie przygladam dyskusjom prowadzonym w tym dziale, az sie w koncu wkułem i zapisalem wczoraj z kumplem na boks. Spodobalo mi sie, co prawda gubie sie nawet przy wyprowadzaniu sierpow ale wierze ze wszystko dopiero przede mna. Mam nadzieje, ze nie zrezygnuje juz po pierwszych wyłapanych bęckach ;)

Pozdrawiam
Bareq

P.S. Tego posta wyslalem w celu nie tyle pochwalenia sie, co uslyszeniu kilku slow po ktorych (mam nadzieje) wzrosnie moja motywacja :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2761
no ja tez zaliczylem pare trenningów boksu(teraz juz jest bjjj) i faktycznie sierpów mi nie pokazali, tylko proste,postawa i poruszanie no i proste ćwiczonka+worek. wszystko

kubol

Andrzej lepper rules

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4976
Spoko boks jest bardzo fajny, tkaze zycze powodzenia.I nie rezygnujcie.
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prawde mowiac ja nie przepadam za boksem. Odpowiadal,i odpowiada nadal mi kickboxing. Jako skuteczna i alternatywna sztuka walki.

I never Die
Fight !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I bardzo dobrze zrobiłeś. Nie zniechęcaj się tylko od razu i mysl podczas walki to może nam jakiś nowy Michalczewski wyrośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
"...zapisalem wczoraj z kumplem na boks. Spodobalo mi sie, co prawda gubie sie nawet przy wyprowadzaniu sierpow..." gdzie sie na ten boks zapisałeś i kto zaczął Was nauczać boks od sierpów?

Boks jest O.K.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ważne co czwiczysz byleby starać się to robić jak najlepiej i jak najwytrwalej , a porażki powinny cię motywować do dalszych intensywniejszych treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
No tak, pierwszy trening byl lajcikowy, garda, postawa, jak wygladaja proste i sierpy. Za to dzisiaj taki za******l ze silownia to sie chowa. Nie wyrabialem kondycyjnie, az nie mialem sily reki w gorze trzymac. No ale najwazniejsze to byc silnym. Nie mam zamiaru rezygnowac
Pozdrowka
Bareq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Sierpy im pokazywali co by na polu wiedzieli jak siano kosic.
Widze chlopaki ze wy nic nie kumacie:)

z gówna powstałeś i gównem sie staniesz( jak mnie zaatakujesz:)

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Racja nie ma jak przy...per...doli...ic komus sierpa i zlamac sobie nadgarstek )
A na marginesie to zycze sukcesow !!!!
I uwaga na konowalow mi skladali kieds nadgrstek bez srodkow znieczulajacych bo nie bylo na pogotowiu


DANZAN RYU RULEZ

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
...a moze zapisal sie na grupke dla poczatkujacych dopiero teraz a treningi sa juz od wrzesnia -pomyslcie trener przeciez nie bedzie dla nich robil indywidualnego toru

-ja mam to samo z kickboxem przed wczoraj bylem na pierwszym treningu trener narazie zaczal od boksu ale "kilka" ladnych treningow mi uszlo i troche sie gubie...mam jednak nadzieje ze bedzie luzik
***pozdrawiam***

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
No fakt, z kolesiem jestesmy z calej grupy najmlodsi stazem. Wcale mi nie przeszkadza ze trzeba ostro trenowac, martwi mnie tylko to ze po takim wycisku nie mam juz sily zeby polezc na silownie, za silke place 60zl wiec troche kasy mi szkoda w tym momencie :(
Pozdrawiam
Bareq
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SAWATE CO TO?

Następny temat

Taekwondo ITF

WHEY premium