SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 205: New York

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no tak to wiadomo ,ale Floyd to nie jest też kickboxer i też by pewnie został wypluty przez wymienionych przez ciebie kickerów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ale po co ma walczyć z Khanem jak z Mayweatherem chodzi jedynie o kasę , z Khanem to w MMA mogą zawalczyć i go Conor obali i zniszczy ,nie róbmy jaj że każdy lepszy bokser przyjdzzie do MMA i nayebie Conora bo to bajka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
to Conor o ile pamietam,chcial walczyc w stojce z Floydem,to niech z Khanem zawalczy w stojce ,skoro uwaza sie za takiego mistrza stojki i dlatego przytoczylem kickerow ktorzy w stojce by go zamietli,ja wiem ze mu chodzi o kaske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
No ale chyba jest różnica zawodnikowi mma walczyć w stojce (z kopnieciami) z bokserem a z kick bokserem...

Czy według Ciebie nie ma?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
K_PS
No ale chyba jest różnica zawodnikowi mma walczyć w stojce (z kopnieciami) z bokserem a z kick bokserem...

Czy według Ciebie nie ma?

Conor kopac akurat srednio potrafi , bazuje na ,rekach,wiec Khan,Floyd, by raczej problemu nie mial, kickerzy z Holandii by go zmasakrowali w stojce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no ale kogo z lekkiej souwer czy buakaw by nie zamiótł w K1 czy np Kyshenko ,nikt z UFC nie ma do nich startu w K1 ,najblizej chyba jose Aldo ,Barboza by dostał KO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
bane158
K_PS
No ale chyba jest różnica zawodnikowi mma walczyć w stojce (z kopnieciami) z bokserem a z kick bokserem...

Czy według Ciebie nie ma?

Conor kopac akurat srednio potrafi , bazuje na ,rekach,wiec Khan,Floyd, by raczej problemu nie mial, kickerzy z Holandii by go zmasakrowali w stojce



No ale co z tego?

Gadka o starciu konkretnego boksera - Floyda, z zawodnikiem mma - Conorem
I starciu stojkowym z kopnieciami

A Ty wyskakujesz z kickerami z Holandii i z zasadami kicka

To tak jakby pływak z kolarzem chciał się sprawdzić w triathlonie, a ja bym powiedział że triathlonista by z nimi wygrał... No wow... Odkrycie roku
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nie sadze zeby Floyd zgodzil sie na cokolwiek innego niz boks, moze jedynie ilosc rund byl by dyskutowana.
Ale najbardziej mnie bawi to ze juz zaczyna sie cala analiza bo wszyscy zakladaja ze Conor pojedzie Alvareza. Spokojnie Panowie, Alvarez jak najbardziej moze wybic Conorowi Floyda z glowy.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-10-17 04:29:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dokładnie Alvareza nie ma co lekceważyć, wizja walki z Conorem imo tylko możliwa jak Conor będzie mistrzem 2 kategorii wagowych po znokautowaniu Edwarda.

Jeśli to zrobi UFC może dać mu tą przepustkę na 1 walkę w jego przypadku. Nie ma co dyskutować jeśli do walki dojdzie to tylko na zasadach boksu, Floyd wygrywa na 90 pare procent i ma 50-0 w rekordzie i ostatnia duża wypłata przed emeryturką w wieku 40 lat - pięknie.

Tylko Conor po takiej walce powie: "zdobyłem 2 pasy w CWFC i to samo zrobiłem w UFC a teraz Floyd odmienił moje życie buma. Jestem bogaty. Nara". Conora by już w internecie nie było, ale na sfd jeszcze byśmy o tym tweecie gadali z 2 lata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 95: Cyborg vs. Lansberg

Następny temat

masa

WHEY premium