SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 200: Cormier vs. Jones 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 135378

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Haha tyle czasu do walki I sie buntuje? p***a jest I tyle
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
"Not only did UFC offer to fly Conor to every destination on a top-of-the-line private jet ... but also offered to ship out every single piece of his gym equipment from Iceland to Vegas for this weekend's media event so there wouldn't be a kink in Conor's training. We're told McGregor was told his gym would be set up identically to his Iceland training center and it would all be ready to go the second he stepped off the plane. Still, McGregor refused to budge -- and our sources tell us Conor was "shocked" when he was told the media obligations in Vegas were mandatory."

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Polski przyjechali ostatnio przetestować Kowalkiewicz, więc jaki problem przyjechać do Islandii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Grind, tego nie wiesz. Poczekajmy na rozwój wydarzeń, tak jak wczesniej mówiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
To niech nie promują walk w ogóle, tylko dają info do sieci kto z kim, gdzie i kiedy walczą. Ciekaw ile ludzi kupi ppv i przyjdzie na galę. I jakie będą zarobki zawodników ;) dzięki promocji rudy zarabia ile zarabia,niech nie płacze że już nie chce promować walk. Jak był biednym Irlandczykiem to jakoś mu nie przeszkadzało, stal się goatem mystic makiem i w dupie się poprzewraxalo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Akurat Conor robił najlepszą promocję ze wszystkich zawodników, a bijąc rekord na tweeterze zrobił jeszcze większą.

Inni, nawet jak będę chwytali się każdego sposobu promocji, to tak czy siak wypadną gorzej od Conora, któremu w kwestii promocji trochę dziwnym jest fakt doradzania

No Jac, gdyby Conor nie robił promocji do 200 to na bank nikt by nie kupił ppv


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-04-21 22:17:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież promują. Zawsze tydzień, dwa przed wszystko leci, a media przyjeżdżają do gymów i kręcą swoje na grubo przed galą. Ale jednak jeżdżenie na cztery strony świata przez kilka tygodni to lekka przesada. Conor ostatnio brał udział w TUFie, robił objazdówkę po świecie gdy walczył z Aldo, z Chadem też gadki telefoniczne, z Diazem i RDA także. Oni mają trenować, a nie pier@olić, bo poziom się obniża. Conor akurat bardzo dużo promował, może teraz ktoś inny, np DJ lub JJ jakoś nie robili objazdówek po świecie, a są najwyżej jeśli chodzi o pound-for-pound. Wiem, że większość chciałaby żeby Conor przegrał. Ja chciałbym po prostu walki na 100% przygotowanych zawodników, a nie że pół campu to jakieś je@ane wyjazdy, wywiady itp.

Jak chcą promować to niech przyjeżdżają do gymów i robią materiał, a nie przeszkadzają zawodnikom w przygotowaniach i muszą oni przez kilka tygodni zabawiać gawiedź jak w jakimś WWE.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-04-21 22:20:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Nie przekrecaj, gdzie napisałem że nikt nie kupi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No to oświeć mnie, co miałeś na myśli poprzez to merytoryczne pytanie "ciekawe ile osób przyjdzie na galę i kupi ppv"? Bo ja zrozumiałem, że to pojawienie się Conora miało by bardzo duży wpływ na ilość wykupionych ppv itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zuffa potzrzebuje go mniej niz on ich. Wlasnie Taczbut sie o tym przekonuje

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ACB 32 Lions Battle - 26 marca Moskwa

Następny temat

Dobra genetyka - śmieciowe jedzenie

WHEY premium