SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 200: Cormier vs. Jones 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 134899

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Masz racje, wkladasz papierek i masz wynik po 3 minutach. Nie kazde badanie przeprowadza sie jak najprostszy test ciazowy. Poza samymi symulacjami sa jeszcze sprawy logistyczne, probki trzeba wozic po certyfikowanych labach. Jedziesz do JJ w czwartek w nocy (16 czerwca), wracasz w piatek po obiedzie. Jako, ze jest pozna godzina w piatek, probki zaczna byc przygotowywane w poniedzialek (zakladajac, ze sa sprawdzane w 1 labie, co nie musi byc prawda). Masz juz zwloke 5 dni - O KVRWA TA BO SPRAWDZANIE TRWA 5 DNI BO CZEBA CZEKAC AZ PROBKA DOJRZEJE!!!1111

Dodaj do tego, ze symulacje moga trwac kilka dni, ze probka moze byc sprawdzana w kilku labach (niekoniecznie w tym samym miescie/stanie), do tego pyerdoly typu: skonczyl sie material X, ktory trzeba zamowic, gosc Y nagle zachorowal i trzeba szybko znalezc zastepstwo, masz tysiac innych probek do obrobienia, wszystkie probki sa anonimizowane...
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
PS. a z USADA dajcie spokoj, dla mnie to mogli to nawet zrobic, bo nie lubia Dany, whatever, jesli na czyms wpadl - juz nie wspominajac, ze moze po prostu tyle trwa cala procedura i koniec kropka, nie moge tego znalezc niestety - to cale kurvienie prosze przeniesc na tego barana.

wiadomo, ze gdyby bylo wiadomo wczesniej, to latwiej znalezc zastepstwo, no ale dalej niewiele (bo jednak troche tak, wiadomo) to zmienia, bo wszyscy sie podniecali walka DC vs JJ, zastepstwo moze byc, ale #meh.

szkoda jedynie Cormiera moze, ale jak mmmateusz pisal, pytanie, czy dla niego to zla, czy dobra informacja, a tego nie rozstrzygniemy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 319 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10829
Jestem zalamany panowie, taka dobra walka, Lasner vs Hunt nie porywa mnie ze względu na niewiadome przygotowanie BL, moze byc klapa.
Jedynie moze faktycznie Gus wbije w zastępstwo. Oby UFC cos wymyslilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Dana to klient USADy (placi im kupe kasy za badania), wiec jakby mu robili na zlosc w jakis kretynski sposob, to by z nich po prostu zrezygnowal. Przeciez to z jego inicjatywy ta cala nagonka na sterydy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mateuszu, ale na tym polega cały pic, że w takich sytuacjach tempo powinno być zawrotne i wszystko przygotowane, a nie kvrwa ślimaczym tempem "będzie co ma być" i że gdzieś czegoś brakuje. Sama procedura wykrycia najpopularniejszych środków to jest dosyć krótka i trwa tyle co analiza składu białka.

Poza tym skoro upewniają się parokrotnie zanim wydadzą oświadczenie, to nie mogą już w tym momencie powiadomić UFC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no ja nie zakladam, ze robia cokolwiek na zlosc, ale nawet GDYBY, to mam to w dvpie, JJ jesli na czyms wpadl, to hejtowac prosze jego, a nie kochana USADE.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mogli ogłosić przed wejściem do oktagonu chociaż, bo "procedury" długie i laboratorium x zabrakło materiału y.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
skad wiesz Dremor, ze nie powiadomili?

ppv sie samo nie sprzeda, a zreszta pytanie, czy np. procedura im tego nie zabrania, tego znowu nie wiemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Procedury , które działają na niekorzyśc trzeba zmienić. Jeśli nie mogą powiadomić poufnie UFC tak żeby to dało sygnał (roównież niepublicznie) odpowiednim zawodnikom to jest to chvjowizna. PPV nic by nie straciło.

Każdy czyn Usady może być argumentowany "ale są ustalenia o których nie wiemy, dlatego mogą g.wałcić małe dzieci"


Po prostu dziwi mnie fakt że nie chcecie nawet wziąć pod uwagę takiej opcji że USADA też nawala - oni są święci. ZAWSZE.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-07-07 12:22:14
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no gwa.lcenie malych dzieci, a klauzula poufnosci/tajemnica zawodowa/zwałjakzwałniewiem, to jednak nie stoja obok siebie IMO, ale niech bedzie, ze fajny przyklad.

moze moga, moze nie moga, moze UFC moze, moze nie moze. problem w tym, ze to ciezko ustalic w chwili obecnej, a akurat temat USADY jest IMO najmniej istotny, jesli ten baran JJ jak zwykle cos odyebal.

edit: dla mnie nie sa swieci, ale po prostu nie to jest istota sprawy jak dla mnie i mam zwyczajnie wyyebane, czy mogli dostarczyc wyniki tydzien wczesniej, skoro do walki i tak by nie doszlo.

moze DC nie ma wyyebane, ale tego nie wiem.


Zmieniony przez - gautan w dniu 2016-07-07 12:26:40
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ACB 32 Lions Battle - 26 marca Moskwa

Następny temat

Dobra genetyka - śmieciowe jedzenie

WHEY premium