SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 200: Cormier vs. Jones 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 135292

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Sonnenowi ch**a zrobili a też miał pogróżki tylko, że Sonnen nie potrzebuje ochroniarzy, bo jest gangsterem z Oregonu

Myślę, że to tylko szczekacze zwykłe, ale oby mu się nic nie stało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ciekawe czy to pogróżki od muslimów czy kogoś innego.

PS za co mam pochwałę? :)


Zmieniony przez - Puar w dniu 2016-05-10 23:33:03

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Też mi to przyszło do głowy ze względu na stosunek Conora i SBG do nich.
Oby żaden śmieć ciapaty nic mu nie zrobił, zaraza świata.
Zamiast do nich strzelać to się im płaci za nieróbstwo i przestępstwa.
Co za świat.
Jak to ciapki to Conor powinien uważać a jak fani Hozeya ze Slamsów czy fani Diaza ze Stocton to spokojna głowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
też tak myślę. niestety wątpię żeby zatrudniał ochroniarzy w obawie przed Brazylijczykami czy prawilniakami z 209... ten jego trener dostał chyba z 200 pogróżek za wpis o tym żeby rozważnie wybierać swoją religię bo może ona przeszkadzać w walczeniu (ramadan)

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Od wciagania koksu juz dostaje paranoi i stad ich zatrudnil.
Jesli istnieje zagrozenie realne ze strony muslimow to zadni ochroniarze mu nie pomoga ale to tylko zwidy od coco
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Aha czyli ma halucynacje i nikt tak na prawdę mu nie groził, dobrze wiedzieć dzięki Grind


Zmieniony przez - Puar w dniu 2016-05-11 00:45:04

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Grozil ale w internecie, tam pogrozki kazdy dostaje codziennie. Paranoje ma od koksu, nerwy puszczaja

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no jak mu się wyp******ą w powietrze pod domem to żaden ochroniarz nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Grind ma racje, jak go będzie chciał Islam doj**ać to mu tych 2 goryli nawet nie pomoże i całe SBG.

Z tym koksem to w sumie bym się nie zdziwił, wielu sportowców fura w nos no i Conor czasem na konferencji zachowuje się jakby właśnie jakąś dzidę przyj**ał Chuck Liddell, Bones, Guillard etc. Court McGee nawet here przedawkował. To, że sportowcy tylko "Eat.Train.Sleep.Repeat" to bzdura, bo oprócz kłucia się co jest normą na najwyższym poziomie są też narkotyki

albo to wszystko to j**ana promocja samego siebie po porażce z Diazem:
pierwsze "emerytura" i całe zamieszanie z tym, że nie przyjechał na gale, potem wpis, że za dużo od niego oczekują (spekulacje), potem nadzieja na walkę z Natem, następnie gadka o walce z Floydem, teraz groźby śmierci..
Ciekawe co dalej..Zdrada partnerki !? ah wtedy grind by się ogłosił nostradamusem, ale ja mam nadzieję, że zobaczymy McGregora jeszcze w tym roku w klatce.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Steven0
Grind ma racje, jak go będzie chciał Islam doj**ać to mu tych 2 goryli nawet nie pomoże i całe SBG.

Z tym koksem to w sumie bym się nie zdziwił, wielu sportowców fura w nos no i Conor czasem na konferencji zachowuje się jakby właśnie jakąś dzidę przyj**ał Chuck Liddell, Bones, Guillard etc. Court McGee nawet here przedawkował. To, że sportowcy tylko "Eat.Train.Sleep.Repeat" to bzdura, bo oprócz kłucia się co jest normą na najwyższym poziomie są też narkotyki

albo to wszystko to j**ana promocja samego siebie po porażce z Diazem:
pierwsze "emerytura" i całe zamieszanie z tym, że nie przyjechał na gale, potem wpis, że za dużo od niego oczekują (spekulacje), potem nadzieja na walkę z Natem, następnie gadka o walce z Floydem, teraz groźby śmierci..
Ciekawe co dalej..Zdrada partnerki !? ah wtedy grind by się ogłosił nostradamusem, ale ja mam nadzieję, że zobaczymy McGregora jeszcze w tym roku w klatce.


Sram Nostradamusa, oglosilbym bym przejecie tytulu Mystic Man

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ACB 32 Lions Battle - 26 marca Moskwa

Następny temat

Dobra genetyka - śmieciowe jedzenie

WHEY premium