SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 200: Cormier vs. Jones 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 134925

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Za 45min wywiad w radio z Danka, wiec moze cos sie rozjasni albo bardziej zaciemni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
w jakim dokładnie ? :D DAWAC STREAMY XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale wy wszystko łykacie. Conor musi mieć teraz niezłą bekę z ludzi podobnych do was. Wiadomo, że negocjuje i szuka większego hajsu. Poza tym ostatnio przycichł, to musiał w końcu wyjść z ukrycia i coś odwalić.

Tyle postów narobiliście, że myślałem, że Khabib wysadził Kavanagha wraz z Conorem za to co mu powiedział.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-04-20 18:45:30
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
ja nic nie łykam, ja chcę linka do radia, bo chodzą plotki na miescie, ze mcTaczButt na emeryture idzie


Zmieniony przez - Steven_99 w dniu 2016-04-20 18:49:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dana White: Our relationship with Conor McGregor isn't damaged. Conor was making a lot of money for this fight.
Dana White: Conor freaked out about this. This is weird.
Dana White: Not a money issue with Conor McGregor. Never, ever was this about money
White says Conor needs to clear up his status soon because if he remains retired Aldo v Edgar will be for the featherweight title.
Dana White: I'm not mad even a little bit. When Conor went out, 10 other people called to get in
White says Conor's mgmt asked to move the media stuff to May but that wasn't an option. "This is weird," White said on the tweet.
Dana White: We're spending $10 million in promotion for #UFC200. You can't do this.

Czyli sie obsral, brac sfd'owa ma jednak zawsze racje.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-04-20 19:27:06
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Po tym poście to mam wrażenie, że Conor jest na niezłym cyklu i nie chce wpaść tak jak wpadł kiedyś Ali co go od razu po konfie przebadali Ale to tylko moje projekcje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Dana nie zawsze mówi prawdę i to każdy wie, tak samo z jego obiecanymi title shotami, tak samo z przytaczaniem tego co NIBY zawodnicy mówili / odrzucili walki, których nie odrzucili jak często wynikało ze sprostowań fighterów.

Dana zaprzecza, że chodzi o kasę (może to celowy zabieg aby Conor wrócił z "emerytury" jak najszybciej) i ma to sens, bo zgodził się na rewanż i zgodził się na warunki więc dziwne aby teraz akurat się rozmyślił - logiczne, bo Conor czy nawet jakiś bum z top 50 to nie Justin Bieber tylko zawodnik MMA i nie ma możliwości aby bał się bić z Diazem skoro z Lawlerem chciał walczyć, to już Aldo z odrzucaniem walk ma więcej wspólnego . Dobrze o tym wiecie Zawodnik tylko wtedy się "boi" gdy ma zagwarantowanego TSa jak np. Bisping i zaproponowali by mu teraz Romero, wtedy można coś takiego mówić. Conor przegrywając z Diazem zarobiłby mnóstwo siana i wciąż broniłby pasa WIN/WIN situation.

Conor po prostu nie zjawił się w LV na media i pytanie czemu jeśli nie kasa!?
Jako fan Conora najbardziej podejrzewam nie śmierć tego Brazola (bo nie mam 5 lat żeby w takie rzeczy wierzyć) tylko po prostu wiedział, że jak pojedzie to wpadnie na testach.
Czyli co zrobić żeby nie pojechać do LV i nie oblać testów i żeby USADA sp*****lała!? No co!? Przejść na "emeryturę" (ZAWODNIK, KTÓRY PRZECHODZI NA EMERYTURĘ JEDNOCZEŚNIE NIE MOŻE ZOSTAĆ PODDANY TESTOM ANTYDOPINGOWYM-PROSTE).
Nick Diaz pewnie też uniknął w ten sposób kontroli przed walką z GSP nie zjawiając się na konferencji

IMO McG uniknął w ten sposób testów, ktoś jest podobnego zdania?


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-04-20 20:09:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Ale przecież jak Nate powiedział, że McG siedzi na bombie, to McG mówił, że on nie wie o co chodzi, on na steroidach nie jedzie. I JA mu wierzę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a ja mu nie wierzę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ACB 32 Lions Battle - 26 marca Moskwa

Następny temat

Dobra genetyka - śmieciowe jedzenie

WHEY premium