SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 188: Velasquez vs Werdum

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jak Werdum wygra to pewnie będzie bronił w październiku gdzieś ,jak wygra Cain to grudzień 2017
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Powinne być odgórne przepisy, jak mistrz pauzuje okrągły rok, to chvuj z pasa, robiona jest walka o mistrza tymczasowego, dla mnie to jest żenua, ze mistrzowie walczą raz na ruski rok. Ronda czesto walczy i nie łapie kontuzji, przypadek? Nie sądze, nie dziwne ze jej wartość jest tak duza dla ufc

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
@domer, ja właśnie nie mam pojęcia. Załóżmy, że na początku walki Werdum kładzie się na plecy. Cain schodzi na glebę czy nie? To może być fundamentalne pytanie, bo np jak będzie się bał iść na glebę, to Werdum będzie mógł sobie stamine regenerować jak będzie się czuł zmęczony

Poza tym nie oglądaliście tych embedów wszystkich? Werdum mówił, że jak wygra to odchodzi na emeryturę ALBO da Cainowi rewanż i odchodzi na emeryturę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Wchodzi. Myślę, że nawet kilka razy obali go pod siatką. Pewnie długo nie będzie z nim w parterze, ale nie sądzę żeby uciekał w panice

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A mi sie niestety wydaje, ze bedzie dirty boksing pod siatka, duzo klinczu no i zabojcze tempo polaczane z seria ciosow. Werdum tego nie wytrzyma i bedzie sie tylko bronil ala Lesnar. Chyba, ze faktycznie sie polozyc na srodku klatki jak z Reem'em W ogole niestarszcie, ze Werdum ubije Caina i skonczy kariere, Dana by sie zalamal chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
@mmateusz, jak na standardy bjj/sw to nie zachwyca ale na standardy mma jest bdb, odniosłem sie do stwierdzeń, że jeśli ma poddać to w 1 rundzie bo później p***a, niekoniecznie, grapler na tym poziomie potrafi znaleźć wyjście nawet ze spoconym przeciwnikiem.
Oczywiście nie twierdzę, że mu się to uda, atpie, raczej defensywne bjj Caina wystarczy, ale tak jak cios KO u JDS, Hunta czy kilku innych ciężkich może się przydać i pod koniec walki przy trybie zombie.
W HW strasznie ciężko o poddanie, ostatnio meathead dał się zlapać jak amator, ale to nie znaczy, że nie powinno się tego brać pod uwagę.
Myślę, że Werdum nie będzie się kładł przed Cainem i wciągał w gardę, nie te czasy i nie ten poziom rywalizacji.
Jak już kiedys pisalem, defensywne bjj jest karą boską dla wszystkich graplerów bazujących na tym w ufc, dlatego ewoluował Jacare a juz taki Maia ma z tym problem, wymieniać by można bez końca. Podobnie sprawa sie ma w defensywnych zapasach, vide JDS, Hunt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Siema racuchy, gala tylko na strimach czy jest inna opcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tym Extreme Sports Channel karta główna o 4:00 będzie dostępna, a wcześniejsze walki na fight pass.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
senkju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Komentarz tragiczny. Wole oglądać na necie

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 61 - Wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

UFC 184 - Rousey vs Zingano

WHEY premium