SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 183 Spider vs Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43362

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Zapomnieliście o co chodzi?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wiadomo, że chodzi o pieniądze i tylko dlatego Silva dostanie TSa jak wygra.

Gautan, Silva już 2 razy przegrał z Weidmanem, fakt można mówić, że w 1 walce pajacował a w 2 złamał nogę, ale nie dominował w tych walkach a zwłaszcza w ich 2 walce. Gdyby nagle ktoś z ww przeze mnie 4 kontuzjował się to okey. To, że legenda to dostał natychmiastowy rewanż, ale ile można..
Diaz natomiast przegrał 2 ostatnie walki w WW, dostał walkę z Silvą dla marketingu, ale jeśli ją wygra to będzie oznaczało (w tej chwili), że Diaz jest lepszy niż Silva, nie walczył wcześniej z Weidmanem, ma nazwisko, pokonał jednego z najlepszych fighterów na świecie i to gościa z kategorii wyżej, bo Diaz to żaden MW tylko WW. To będzie znaczyć wiele i rozumiem bardziej danie Diazowi TSa w przypadku wygranej niż Silvie.

Jeśli Silva i Belfort wygrają to jeszcze zrozumiem rewanż, ale na 3 walkę z Weidmanem powinien sobie zasłużyć. WAR Diaz-nie lubie go, ale dla większego dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Oj Spider myślę, że zje Diaza, chociaż z tym wariatem nigdy nic nie wiadomo, ja stawiam na Silvę, który myślę że zrobi porządną formę i pokaże starego dobrego wyjadacza Spidera :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Steven0
wiadomo, że chodzi o pieniądze i tylko dlatego Silva dostanie TSa jak wygra.

Gautan, Silva już 2 razy przegrał z Weidmanem, fakt można mówić, że w 1 walce pajacował a w 2 złamał nogę, ale nie dominował w tych walkach a zwłaszcza w ich 2 walce. Gdyby nagle ktoś z ww przeze mnie 4 kontuzjował się to okey. To, że legenda to dostał natychmiastowy rewanż, ale ile można..
Diaz natomiast przegrał 2 ostatnie walki w WW, dostał walkę z Silvą dla marketingu, ale jeśli ją wygra to będzie oznaczało (w tej chwili), że Diaz jest lepszy niż Silva, nie walczył wcześniej z Weidmanem, ma nazwisko, pokonał jednego z najlepszych fighterów na świecie i to gościa z kategorii wyżej, bo Diaz to żaden MW tylko WW. To będzie znaczyć wiele i rozumiem bardziej danie Diazowi TSa w przypadku wygranej niż Silvie.

Jeśli Silva i Belfort wygrają to jeszcze zrozumiem rewanż, ale na 3 walkę z Weidmanem powinien sobie zasłużyć. WAR Diaz-nie lubie go, ale dla większego dobra


jeszcze raz napiszesz mi cos oczywistego - jak przebieg dwoch starc z Wiedmanem,a wczesniej,ze inni zasluguja bardziej od Silvy na TS'a - i jestes dojechany.

jak wygra z Silva,to na logike zasluguje na TS'a bardziej,ale jak wspomnialem wyzej - dla mnie wynik tej walki nie ma zadnego znaczenia,Diaz moze wygrac sobie nawet przez latajaca anakonde polaczona z nokautem kolanem po odbiciu sie od Herb Dean'a i nadal nie bedzie zaslugiwal na TS'a. podobnie jak nie bedzie na niego zaslugiwal Spider,co by sie tam w tej walce nie wydarzylo. W SENSIE SPORTOWYM,a chyba taki powinien byc brany pod uwage,ani jeden,ani drugi nie powinien dostac walki o pas i nawet nie ma sensu wartosciowac ich w jakikolwiek sposob i udowadniac,ktory zasluzyl na TS'a bardziej,bo to zwyczajnie nie ma sensu.

jak wspomnialem wczesniej - jedynym co przemawia za Silva, jest bycie legenda,ikona MMA i wieloletnim mistrzem MW,co w polaczeniu z taka,a nie inna historia potyczek z Weidmanem - i hajsem jaki ich pojedynek nr 3 by wygenerowal - jest jeszcze w jakis sposob zrozumiale (pod wzgledem marketingowym), natomiast walka o pas dla Diaza,to juz bylby kosmos,ktorego nie mozna by wytlumaczyc w zaden sposob.

no chyba,ze kazdy kto pokona Andersona Silve bedzie dostawal TS'a,to ok.

niewazne, WAR SPIDER i tyle. ajm weri hapi,tenk ju












PS. Cain pokonal 2x JDS'a. a raz przegral.



Zmieniony przez - gautan w dniu 2015-01-09 00:31:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Przecież mówię, że obaj nie zasługują, ale bardziej zasługuje Diaz w przypadku wygranej. Gość nie ma strachu, idzie do MW bić się z dużo większym a póki co pokonanie Silvy przez Diaza byłoby ogromnym osiągnięciem. Tak samo pokonanie Cro Copa kiedyś było bardzo dużym osiągnięciem a teraz już nie bardzo a Silve jak na razie (w UFC) tylko Weidman pokonał.

Ze sportowego punktu widzenia Diaz bardziej zasługuje na TSa, bo Anderson już 2 razy przegrał, Anderson legenda ok, ale Diaz poszedł kategorie wyżej więc szacun.
Wgl dziwie się UFC, bo Diaz walczący z Weidmanem myślę, że zrobiłby porównywalną kasę dla UFC co Silva chociaż nie wiem, ale Diaz jest też bardzo popularny dlatego UFC tak się starało o niego.

No i widzisz, że teraz JDSowi ciężko będzie TSa dostać znowu póki Cain będzie na tronie, bo przegrał sromotnie 2 razy. Tak samo Benavidezowi z Mighty Mouse.

Jednak nie ma co się zastanawiać, poczekajmy na walkę a może kontuzje ktoś złapie albo Diaz przyćpa i coś odp******i no albo zwycięzca (jak JDS z Miocicem) będzie miał takie obrażenia, że nie będzie zdolny do walki przez kilka mc i wspomniany Jacare np dostanie TSa jak wygra.

Btw Anderson mówił, że nie wpieprzy się jego kumplowi Jacare do TSa a jednak to zrobi haha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
z tym Cainem,to mialo byc cos oczywistego w ramach odwetu za dwa poprzednie posty,a nie odniesienie do sytuacji Silvy.

no ale skoro odnalazles przy okazji analogie do MW,to znaczy,ze jestes prawdziwym fanem MMA,brawo. w dodatku w kolejnym zdaniu wspomniales o Mighty Mouse'ie,co tylko to potwierdza - ja nawet nie wiem kto to,bo ogladam tylko HW,trolololo!

TS'a dla Diaza/SIlvy juz nie komentuje,bo napisalem wszystko,co mialem do napisania,strasznie mnie wymeczyles. mam nadzieje,ze Spider wygra,a co bedzie dalej,to sie okaze



Zmieniony przez - gautan w dniu 2015-01-09 01:07:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Z dupy ta wasza dyskusja bo obaj po równo nie zasługują na walkę o pas. O!

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Do dupy tym bardziej ze Jacere postawilby trudne warunki Weidmanowi. Czekam na ten pojednek. A tak to bedzie pewnie pol roku do walki spider vs weidman 3, pewnie jakies kontuzje po drodze i caly rok minie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Imo Romero gorszy matchup dla Weidmana- genialne zapasy + bomba w łapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Tylko w narożniku musi być koniecznie legendarny stołek zwiększajacy grawitacje

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOK WORLD GP 2014 w Gdańsku

Następny temat

UFC 178: Johnson vs Cariaso

WHEY premium