SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 183 Spider vs Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43360

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jak tak to pewnie cały ch**. Jednak NIE zbijanie przed walką ma swoje duże plusy, będzie mniejszy, ale im dłużej to potrwa rosną szanse Diaza, który kondycje ma żelazną jednak Silva nigdy nie miał problemów kondycyjnych więc mój typ Silva KO 1 runda pozostaje bez zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nic dziwnego w tym nie widzę jeśli znokautował go jakiś średniej klasy boxer czy jakiś kolega z teamu ,Silva już wcześniej mówił ze dostawal KO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263225


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nick Diaz przegra i to dosyć mocno i w końcu wszyscy się przekonają jak marycha rzeczywiście wpływa na mózg. Skończy jak jego brat z RDA. Każdy, kto choć w minimalnym stopniu próbował się dowiedzieć na jakiej zasadzie długotrwałe ćpanie marychy wpływa na nasz mózg po tej walce się przekona. Może kilka osób zobaczy, że legalizacja marychy i coffee shop z marichuaną w każdym większym mieście to zły pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
A tam zly pomysl, naturalna selekcja Chcesz cpac to cpaj, bedzie mniejsza konkurencja. Co do walki to chyba kazdy przewiduje, ze Diaz dostanie najwiekszy lomot w swojej karierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Pewnie będzie szybki wpyerdol jak JJ vs Sonnen.

"Nick Diaz przegra i to dosyć mocno i w końcu wszyscy się przekonają jak marycha rzeczywiście wpływa na mózg. "



Ale kosmos. Prawie jak "przegra bo jest lewakiem". Bo jakby nie palił trawy, to by zmienił się w naturalnego LHW i by rozyebał Silvę swoją masą. A tak, marihuanen wysusza i nie dość, że będzie ważył 20 kg mniej, to jeszcze podczas walki złapie zwiechę "ale co to ja miałem zrobić?".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmienione właściwości transportera dopaminowego i zwiększenie ich liczby w stosunku do pęcherzyków powoduje, że dopamina jest szybciej wychwytywana niż pakowana w pęcherzyki i dlatego gromadzi się w synapsie doprowadzając do tworzenia się wolnych rodników. To powoduje degradację neuronów. Ja przynajmniej mam informację nie z otchłani Internetu, ale od profesora specjalizującego się w biologii komórki (choć wielu lekarzy podkreśla jak szkodliwy jest to nałóg). Wkurza mnie po prostu, że młodzi dają się na to nabrać. Niektóre firmy po prostu to lobbują. Tak samo było z dopalaczami, gdy nikt ich wcześniej nie mógł kupić, nie było sklepu w każdym większym mieście to jakoś nie było problemów. Jak się pojawiły to nagle dziesiątki przypadków ludzi w szpitalach po przedawkowaniu. Nie wiem, kto robi tą propagandę.
Zgadzam się z sava9e, że to po prostu naturalna selekcja ci co chcą ćpać niech ćpają, chyba nigdy nie docenią tego co mają, czyli zdrowia.
Jak tak dalej pójdzie to niedługo zalegalizują pedofilę, nekrofilię i ciężkie narkotyki, może jeszcze zalegalizują morderstwa i gwałty, bo przecież każdy jest wolny i może robić co chce. Nic dziwnego, że Muslimy niedługo opanują Europę.
Co do zysków z legalizacji, to jest to żałosny argument. Łatać dziurę budżetową czyimś zdrowiem.

Aha Miesha Tate raczej wygra z McMann. A Tyron Woodley raczej pokona Gasteluma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tak łatają wódką czy fajkami ,a mcdonald też jest niezdrowy ,podobnie jak kurczaki nafaszerowane hornmonami czy pepsi ,nie mówiac o slodzikach ,nic teraz nie jest zdrowe...każdy nałóg jest niezdrowy...tyle offa...

Gastelum by dec

Silva by TKO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
wszystkie narkowtyli powinny byc legalne. jak woda. zapijesz sie na smierc tos idiota. zacpasz sie-to samo

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOK WORLD GP 2014 w Gdańsku

Następny temat

UFC 178: Johnson vs Cariaso

WHEY premium