SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez II 29.12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44291

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1569
w ankiecie dałem na Caina by KO - ale JDS go rozpierdzieli niestety :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Dałem na JDS na pkt. Wg mnie Cain nie bedzie wchodził w odwazne wymiany bo skoczy sie to szybciej niz 1 walka, z jego strony moze jakies zakonczenie po obaleniu nic wiecej. Walka potrwa długo byc morze w pełnym wymiarze Cain zawalczy bardzo asekuracyjnie .JDS wygra na pkt.

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
kiedy wazenie? tez mam wrazenie ze cain mniejszy:[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cain w wywiadzie mówił z Arielem, że 244lbs dziś waży więc pewnie mniej więcej tyle na wagę wniesie.. ważenie o 1:00 po północy dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
kurde pierwotna rozpiska była lepsza i mogła więcej wyjaśnić...Czy sonnen w ogóle ma jakieś szanse w LHW...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Ja też stawiam na Caina , zobaczymy jak to będzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
W sumie to Cain ma podobną budowę do mnie tzn kościec. Czyli te przeklęte szerokie biodra Tylko ja jeszcze mam długie nogi, czyli gorzej się nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Walki na facebooku i prelimsy są zaj**iste, kto ma możliwość to oglądać live obowiązkowo, nie ma, że spać się chce !!!
Holloway zniszczy Garcie, Moraga vs. Cariaso - to może być walka!, Duffee prawdopodobnie szybko posadzi De Friesa.. Johnson vs. Jury to tak samo może być dobra walka, Guillard vs. Varner - też ciężka do wytypowania walka albo Varner przez suba albo Melvin przez TKO/KO imo, czyli będzie decyzja , Perez vs. Bloodworth - ta walka chyba najmniej mnie interesuje z całej gali, co nie zmienia faktu, że może być zaj**ista, Pickett vs. Wineland to powinna być walka rozpoczynająca MC! Bez 2 zdań.. Leben z Brunsonem każdego mniej obchodzi, niż wojna czołowych kogucich, nie mam pojęcia kto wygra, ale imo Wineland ma więcej argumentów, stawiam na samą stójkę w tej walce gdzie Wineland będzie lepszy a z jego ko power może i posadzi Anglika, czemu nie.. Leben wątpię by był w formie z jego problemami jest nieciekawie, ale twardy łeb i silny cep został dlatego stawiam mimo wszystko na niego przez KO.. Belcher to inny Belcher niż w ich 1 walce i tj pisałem Okami ostatnio się nie popisuje a walka z Robertsem tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że go Belcher posadzi w stójce.. Boetsch vs. Phillipou tj pisałem nie zdziwię się jak wygra Costa, ale raczej Boetsch to powinien wygrać przez dec wszystko zależy czy zdobędzie obalenie i jaką taktykę obierze w stójce, może klincz, dirty boxing, nie powinien z Costą w otwartą wymianę wchodzić + dłużej się do tej walki przygotowywał niż Costa, Miller powinien to wygrać, jest po prostu lepszy, Lauzon może go poddać w sumie, ale Miller ma więcej argumentów a CAIN VELASQUEZ VS ALISTAIR OVEREEM odbędzie się w 2013 w maju/czerwcu, bo Cain odzyska pas

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-12-28 17:14:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
podobno leben w formie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
jak nie on troche

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranne aeroby...

Następny temat

Strikeforce: Cormier vs. Mir 3.11

WHEY premium